Clash Royale

Clash Royale vs Clash of Clans, který z nich je více vzrušující?

Úspěch s Clash of Clans, Supercell konečně znovu vydal strategickou hru, která přináší čerstvý vzduch. Hra s názvem Clash Royale úspěšně vzbudila pozornost

Jak víte, Supercell právě vydal novou hru s názvem Clash Royale. Clash Royale je bohužel k dispozici pouze pro zařízení iOS v některých zemích, jako je Kanada, Hongkong, Austrálie, Nový Zéland a severské země. Chcete vyzkoušet Clash Royale v Indonésii? Přečtěte si články Jak stáhnout a hrát Clash Royale ve všech zemích prostě.

I když je to nová hra, Clash Royale zřejmě nelze oddělit stín úspěchu COC. Je dokázáno, že postavy přinesené Clash Royale jsou odvozeny od COC, ale s hratelnost odlišný. Clash Royale VS Clash of Clans, co když se ti dva porovnají?

  • Fotky a videa CLASH ROYALE, nejnovější hry od tvůrců Clash of Clans
  • Jak stáhnout a hrát Clash Royale v Indonésii
  • Typy karet budov v Clash Royale

Clash Royale VS Clash of Clans

Oba vyvinul Supercell, mnozí si kladli otázku, jak bude vypadat kontinuita Clash Royale v budoucnu. COC je skutečně dosud nejhranější hrou, dokonce i COC je mobilní hrou, která má největší denní příjem. Je Supercell připraven přivést zpět závan čerstvého vzduchu mobilní hry přes Clash Royale?

Hratelnost

Clash of Clans je strategická hra, kde je každý hráč povinen postavit vesnici a vycvičit silnou armádu a poté zničit soupeřovu vesnici. V COC jste také povinni spolupracovat s ostatními hráči prostřednictvím klanů. Zábava z hraní COC se zvýší spolu s vyšší radnicí.

Zatímco Clash Royale je strategická hra, která kombinuje Tower Defense hry s Sběratelská karetní hra (CCG). Zde musíte nasbírat spoustu karet, které budou později použity ke zničení soupeřovy obrany Tower. Ale zároveň si také musíte nastavit strategii, jak svou věž ochránit. Je jasné, že Clash Royale je kombinací COC, Hearthstone a Plant VS Zombies. Pěkný!

Charakter

Zdá se, že Jaka nemusí jednu po druhé zmiňovat postavy, které obvykle hrajete v COC. Musíte znát Barbar, Archer, Goblin Giant a Wizard. A existuje mnoho dalších vojáků, které můžete získat pokračováním ve vylepšování radnice ve vaší vesnici. Přečtěte si články Různé jednotky v Clash of Clans (COC) dokončeny první, kdo pozná všechny postavy v Clash of Clans.

No a v Clash Royale najdete i nějaké postavy, které obvykle hrajete v COC. Rozdíl je v tom, že každou postavou můžete být vy odemknout tím, že porazíte soupeře, získáte truhlu obsahující karty ke sbírání. V Truhlicích můžete najít nové karty, které lze použít vylepšit staré karty, nebo dokonce odemknout nové jednotky. Každá postava má hitpointy, poškození, cíle, rozsah, poškození za vteřinu, narazit rychlost, a čas nasazení odlišný. No, musíte nastavit strategii, abyste mohli poskytovat poškození velký a rychlý pro soupeře.

V Clash Royale stále najdete zlato a elixír. Elixír se používá k odstranění jednotek (nasadit) a zlato se používá pro vylepšit vojska, stejně jako dělat Bitva.

Cíl

Jak již bylo zmíněno výše, účel hraní hry Clash Royale je odlišný od Clash of Clans. Pokud se v Clash of Clans snažíte postavit vesnici, v Clash Royale je vaším cílem zničit nepřátelského krále, který je chráněn obrannou věží vedle něj. Můžete přímo zaútočit na krále nebo nejprve zničit obranu soupeře, abyste získali perfektní skóre v každém kole.

Jak zajímavé, není to Clash Royale? Bohužel, uživatelé Androidu musí být ještě o něco déle trpěliví, aby si mohli užít tuto nejnovější hru od Supercell. Údajně nejpozději bude Clash Royale 1 měsíc v beta verzi pro uživatele iOS. Na zahájení hraní této hry na Android zařízeních si tedy musíme počkat minimálně do poloviny příštího měsíce.

Během čekání, až bude apk Clash Royale k dispozici na JalanTikus, je lepší, když si nejprve zahrajete Clash of Clans a hned aktualizujete na Town Hall 11, abyste mohli cítit vzrušení z COC.

Strategické hry Supercell KE STAŽENÍ