Hry

jak hrát naruto: ultimate ninja storm 4 na Androidu

Není to HOAX! Pro vás milovníky her Naruto si nyní můžete zahrát jednu z nejlepších her na svém telefonu Android. Zde je návod, jak stáhnout a nainstalovat průvodce.

Jako jedno z nejlepších anime všech dob má Naruto samozřejmě mnoho her, které můžete hrát na různých platformách plošina.

Jedna z nejpopulárnějších her Naruto je Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4. Tuto hru lze hrát PC, PlayStation 4, a Xbox One.

To znamená, že ti, co mají jen telefon s Androidem a nemají PC, nemohou hrát?

Samozřejmě můžeš, bando, Jaka má pro tebe vždy řešení!

Hra Naruto Shipudden: Ultimate Ninja Storm 4

Pokud jste dříve hráli jiné hry Naruto, museli jste uhodnout hru, kterou vyvinul CyberConnect2 co je to za žánr?

Jo, hry Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 také zahrnuto hry bojování 3D kde přesuneme naše oblíbené postavy jako Naruto, Sasuke, Kakashi, do Madara Uchiha.

Protože děj samotného příběhu začíná uprostřed čtvrté ninja světové války mezi Aliance Shinobi oponovat Obito a Madara Uchiha kteří chtějí vzkřísit juubi alias desetiocasé monstrum.

Jak dlouho trvá příběh této hry? Až do poslední bitvy mezi Naruto Uzumaki a Sasuke Uchiha. Dokážete si představit tu zábavu?

Pro ty z vás, kteří opravdu chtějí hrát tuto hru Naruto, se podívejte, jak ji hrát na Androidu níže!

Jak nainstalovat hru Naruto Shippuden: Ninja Storm 4 na Android

Zdroj fotografií: IMGMR

Teoreticky je ve skutečnosti nemožné nainstalovat hru Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 na Android. Důvodem je, že schopnosti smartphonu nejsou kvalifikované.

Ale v komunitě se ukazuje, že existuje hra Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PSP verze která je upravena tak, jako Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 PS4 verze.

Zajímá vás, jaká modifikace? Stačí se podívat na video níže!

Kroky k instalaci Naruto Ninja Storm 4 na Android

Co na to, není to méně cool než verze pro PS4? Máte-li zájem o instalaci do svého smartphonu Android, postupujte podle níže uvedených kroků!

Krok 1 – Stáhněte si aplikaci PPSSPP a hru

Počkej, to je ta hra na PSP, jo, tak jak ji hraješ na mobilu? Uklidněte se, bando, již existuje aplikace emulátoru PSP s názvem PPSSPP.

S touto aplikací můžete hrát své oblíbené hry PSP, aniž byste museli vlastnit konzoli PSP. Chcete-li zjistit úplný seznam her, můžete se podívat na tento odkaz!

Chcete-li hrát tuto hru, musíte si stáhnout aplikaci s názvem PPSSPP a ISO Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 Mod za prvé. Stahovat můžete přes odkaz níže.

Stahování: PPSSPP nejnovější verze

Stahování: ISO Naruto Ninja Storm 4 Mod

Simulační hry Henrik Rydgard KE STAŽENÍ

Krok 2 – Otevřete aplikaci PPSSPP

Otevřete aplikaci PPSSPP který jste dříve nainstalovali, pak vyhledejte soubor ISO Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 Mod. Vyberte si a pak hrajte. Hotovo.

Krok 3 – Hotovo

Abyste měli větší jistotu, můžete to vidět snímky obrazovky hru, kterou se ApkVenue pokusilo hrát. Veselé hraní!

Je pravda, že to, co mi Jaka řekl, není ve skutečnosti hra Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 originál, ale modifikace ostatních her Naruto.

Ale dobře, je to lepší než nic. Ostatně modifikace jsou dobré a podobné původní hře. To je vhodné pro ty z vás, kteří nemají PS4, Xbox One a PC.

Hodně štěstí!