Software

takto snadno zkontrolujete specifikace hp

Chcete vědět, jaké specifikace HP nyní máte? Přečtěte si, jak snadno zkontrolovat specifikace HP v systému Android.

Když koupit smartphone s Androidem, první věc, kterou je třeba věnovat pozornost, jsou určitě specifikace HP, že? Plní naše touhy a může plnit různé úkoly, které chceme dělat.

Možná však mnoho uživatelů Androidu stále tápe, jak to udělat jak zkontrolovat specifikace na svém smartphonu. Tentokrát se podělí JalanTikus jak zkontrolovat specifikace HP vy snadno.

  • Nekupujte si smartphone s těmito 5 specifikacemi Haram!
  • Google oficiálně vydává verzi Google Pixel pro notebooky, toto jsou sofistikované specifikace!
  • Specifikace PC Chcete-li hrát PES 2018, potřebujete 8 GB RAM!

Jak snadno zkontrolovat specifikace HP

Pro ty z vás, kteří to chtějí vědět jak zkontrolovat specifikace mobilního telefonu Android Zde jsou některé aplikace, které mohou zobrazit vaše specifikace HP. Chcete vědět, co je to aplikace? Pojď, uvidíme!

1. Benchmark AnTuTu

První a nejoblíbenější aplikace je Benchmark AnTuTu protože dokáže zobrazit úplné specifikace. Kromě toho existuje funkce, kde můžete Test HP abyste viděli jeho výkonnostní skóre a porovnali ho s ostatními HP.

PřebytekNedostatek
Zobrazit úplné specifikaceVelikost je největší než u jiných aplikací kontroly specifikací
Průběžně sledujte využití procesoru a teplotu baterie reálný čas přes notifikační lištuPokud chcete testovat HP, vyžaduje další aplikace
Testovací funkce pro testování schopností HP a zobrazení skóre
Můžete porovnat své skóre schopností HP s jinými značkami HP
Existuje indikace stavu baterie
Existuje funkce ověření zařízení, abyste zjistili, zda jsou naše mobilní telefony pravé nebo falešné
Aplikace Produktivita AnTuTu STÁHNOUT

2. CPU / RAM / Identifikátor zařízení

Kromě kontroly specifikací vašeho smartphonu vám tato aplikace také vysvětlí informace ze samotných specifikací, jako například: informace o CPU používá váš smartphone. Takže tato aplikace je samozřejmě velmi informativní pro ty z vás, kteří se chtějí učit hlouběji o vnitřnostech HP.

PřebytekNedostatek
Zobrazit úplné specifikaceNeupravený vzhled
Podrobnější informace o specifikacíchMatoucí navigace v aplikaci
Poskytuje informace o využití procesoru
Produktivita aplikací Davy Bartoloni STÁHNOUT

3. CPU-Z

CPU-Z je jednou z nejlepších aplikací k zobrazení Specifikace telefonu Android"". Kromě úplného zobrazení vnitřností vašeho mobilního telefonu má tato aplikace také elegantní vzhled díky **rozlišování několika kategorií informací vaše specifikace HP.

PřebytekNedostatek
Čistý vzhledV aplikaci jsou reklamy
Jednoduchá navigace v aplikaci
Zobrazí kompletní informace o specifikaci
Jsou tam informace o senzorech na vašem mobilu
Malá velikost aplikace
Produktivita aplikací CPUID STÁHNOUT

4. Informace o hardwaru Droid

Stejně jako předchozí aplikace výše, lze tuto aplikaci použít ke kontrole úplných specifikací vašeho mobilního telefonu. Získáte informace o zařízení, systém, paměť, kamera, teplota, baterie a senzory. Ještě lépe můžete exportovat informace o svém mobilním telefonu ve formě a Zpráva ve formátu PDF.

PřebytekNedostatek
Zobrazuje úplné specifikace HPExistují reklamy ve formě videí, které jsou velmi rušivé
Úhledný displej s více kategoriemi specifikacíŽádost o povolení k internetu, něco podezřelého a nepotřebného
Průběžně sledujte teplotu, využití procesoru a stav baterie reálný čas
Může exportovat informace HP ve formě zpráv ve formátu PDF
Apps Utility InkWired KE STAŽENÍ

5. Aida64

Dalo by se říci, že tato aplikace pro kontrolu specifikací HP je určena odborníkům. Protože, Aida64 mít informace, že docela kompletní, začínající od Hardware dokud software. Takže pro ty z vás, kteří chtějí znát podrobné informace o svém mobilním telefonu, je tato aplikace ideální k instalaci.

PřebytekNedostatek
Zobrazené informace jsou velmi úplné, od hardwaru po softwareReklamy jsou, ale není to velký problém
Jednoduchý vzhled
Velmi snadná navigace v aplikaci
Aplikace pro prohlížeč Devi STÁHNOUT ZOBRAZIT ČLÁNEK

Věci, kterým je třeba věnovat pozornost u hardwaru smartphonu

Poté, co uvidíte specifikace svého mobilního telefonu prostřednictvím výše uvedené aplikace, jaké věci potřebujete? vzít na vědomí v informacích?

1. Obrazovka

Na informace obrazovka nebo obrazovce, musí být informace o rozlišení obrazovky vašeho mobilního telefonu, například 240 x 320, 640 x 480 atd. Tyto údaje popisují kolik pixelů na té obrazovce. Čím větší je, tím jasnější bude obrazovka vašeho mobilního telefonu.

2. Procesor

Samotný procesor nebo CPU je často označován jako mozek vašeho mobilního telefonu, protože plní úlohu provádění procesů a procesů. Pracovní ovladač HP vy. Čím větší množství jádro procesor, lze odvedenou práci sdílet s ostatními jádry rovnoměrně a cítit se lehčí. Vše se však vrátí ke své příslušné rychlosti jádra, která je označena HZ alias Hertz.

3. GPU (Graphical Processing Unit)

GPU sám je a vyhrazený procesor pro grafickou část 3D z mikroprocesor. Výkon samotného GPU je dán frekvencí MHZ (mega Hertz), GFLOPS (Floating Point), Direct X, Open GL ES, Open CL a dalších.

4. RAM

RAM je to, co je často považováno za benchmark sílu smartphonu. Většina lidí si bude myslet, že čím větší RAM, tím lepší HP.

Musíte vědět, že existuje několik faktorů, které mohou určit, zda je RAM na vašem mobilním telefonu nejlepší nebo ne, a to: typ RAM, Konfigurace RAM, a frekvence RAM. Pro více informací o specifikacích vnitřností smartphonu si můžete přečíst stávající články JT níže, chlapi.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

No, to je něco jak zkontrolovat specifikace HP pomocí aplikace, kterou si můžete stáhnout z obchodu Playstore. Všechny aplikace, které JT zmínil výše, jsou opravdu dobré, všechny se vracejí ke svým volbám. Takže zpět k vkusu toho druhého.