Aplikace

7 nejlepších a bezplatných aplikací pro noční vidění pro Android!

Chcete si v noci otestovat své vnitřnosti? Nezapomeňte si vzít dostatek vybavení, jako jsou následující aplikace pro noční vidění!

Chodíte rádi v noci na procházky? Potřebujete aplikaci noční vidění které může používat vaše HP?

Cestování v noci je skutečně velmi vzrušující a samo o sobě výzvou. Kromě hraní hororových her můžete prozkoumávat opuštěná místa a otestovat si své nervy ve tmě.

Kromě nošení baterky, noční vidění také velmi potřebné. Nejen proto, abyste viděli cestu, ale můžete také sledovat různá mimozemská stvoření, která jsou před vámi.

ApkVenue má doporučení aplikace noční vidění kterou si můžete zdarma vyzkoušet na HP. Pojďte, podívejte se na úplný seznam níže!

Nejlepší aplikace pro noční vidění pro Android

Night Vision neboli noční vidění je schopnost nebo vlastnost, která dokáže vidět v temném prostředí. Tuto vizi nevlastní pouze noční zvířata, ale také technologie.

Lidský zrak dokáže zachytit pouze omezený počet elektromagnetických vln. S pomocí techniky noční vidění pak mávat infračervený nebo ultrafialový taky chytá dobře.

Technologie noční vidění běžně používané v řadě vojenské techniky nebo k lovu nočních zvířat. Nejen to, CCTV také používá tuto technologii pro zabezpečení v tmavých místech.

Zařízení noční vidění obvykle prodávány za vysokou cenu. Nyní existují aplikace, které se mohou pomocí fotoaparátu na vašem mobilním telefonu stát nástrojem noční vidění.

Jaké jsou aplikace? No tak, viz níže:

1. Noční kamera

První je aplikace Noční kamera který můžete použít k záznamu tmavých míst pomocí fotoaparátu HP. Můžete si vybrat dva typy noční vidění, konkrétně Thermal A a B.

Můžete vidět objekty ve stylu efektů tepelný nebo zelené zesílení. Kromě toho je zde také funkce vzdáleného zoomu a nastavení efektů tepelný.

Pomocí noční kamery můžete také zaznamenávat snímky s fotografiemi a videi. Vyzkoušejte aplikaci hned, bando!

Aplikace STÁHNOUT
PodrobnostiNoční kamera
HodnoceníHodnoceno pro 3+
Recenze skóre3.6 (12,085)
Velikost hry6,6 MB
Minimálně Android4.0.3 a vyšší

2. Simulace kamery nočního vidění

Další je Simulace kamery nočního vidění který používá barevné filtry pro váš fotoaparát. Přestože se jedná pouze o simulaci, tato aplikace má mnoho zajímavých funkcí.

Vybrat si můžete ze tří typů barevných filtrů noční vylepšení filtru které mohou osvětlit tmavé části nahrávky. Použití této funkce je schopno zobrazit objekty, které jsou pro oko neviditelné.

Aplikace STÁHNOUT
PodrobnostiSimulace kamery nočního vidění
HodnoceníHodnoceno pro 3+
Recenze skóre3.2 (45,918)
Velikost hryLiší se
Minimálně AndroidLiší se

3. Simulované noční vidění

No, kdyby Simulované noční vidění toto je simulace nočního vidění, která vám dává výrazný zelený vzhled a lze ji použít k vidění objektů ve tmě.

Tato aplikace má pouze jeden typ filtru s funkcí přidání intenzity světla k záznamu. Kromě toho je zde také funkce pro fotografování.

Tato aplikace stále využívá technologii fotoaparátu vašeho mobilního telefonu, čím lepší fotoaparát máte, tím lepší je vidění v noci.

Aplikace STÁHNOUT
PodrobnostiSimulované noční vidění
HodnoceníHodnoceno pro 3+
Recenze skóre3.7 (11,541)
Velikost hry3,5 MB
Minimálně Android4.0.3 a vyšší

4. Noční kamera od Appsbaba

Kamera pro noční vidění od Appsbaba má kompletní funkci se třemi typy noční vidění jmenovitě Night Vision Camera, Thermal Vision Camera a Shady Vision Camera.

Noční vidění způsobí, že záznam záznamu bude trochu modrý, což můžete zvýšit jas. Mezitím Thermal Vision pro vidění teploty objektu.

Poslední je Shady Vision, díky kterému se záznam zobrazí černobíle. Night Vision Camera také poskytuje možnost pořizovat snímky.

Aplikace STÁHNOUT
PodrobnostiKamera pro noční vidění
HodnoceníHodnoceno pro 3+
Recenze skóre3.6 (5,655)
Velikost hry5,3 MB
Minimálně Android4.0.3 a vyšší

5. Simulace VR termální a noční kamery

Chcete v noci otestovat své vnitřnosti?

Pokud nepoužíváte, není kompletní Simulace termovizní a noční kamery. Tato aplikace má různé barevné filtry pro vidění ve tmě a funkce VR.

Tuto aplikaci si můžete nainstalovat do svého mobilního zařízení VR a poté zapnout režim VR. Tato aplikace také poskytuje 5 typů barevných filtrů, které můžete použít.

Tuto aplikaci lze také použít k nahrávání videí, víte, gang! Skvělý!

Aplikace STÁHNOUT
PodrobnostiSimulace termovizní a noční kamery
HodnoceníHodnoceno pro 3+
Recenze skóre4.0 (4,341)
Velikost hry6,9 MB
Minimálně Android4.3 a vyšší

6. Night Vision Capture Z12

Stejně jako každá jiná aplikace, Night Vision Capture Z12 má také různé zajímavé funkce pro lepší vidění objektů v noci.

Tato aplikace má řadu barevných filtrů a je podporována až 45x zoomem. S ním můžete z dálky vidět tajemné předměty.

Kdo ví, že s touto aplikací můžete chytit duchy, gangu. Pojďte, vyzkoušejte aplikaci!

Aplikace STÁHNOUT
PodrobnostiNight Vision Capture Z12
HodnoceníHodnoceno pro 3+
Recenze skóre3.6 (4,763)
Velikost hry6,9 MB
Minimálně Android4.1 a vyšší

7. Barevná kamera pro noční vidění VR

Poslední je Barevná kamera pro noční vidění VR který poskytuje funkce noční vidění který je doplněn řadou snadno nastavitelných barevných filtrů.

Existují dva typy barevných filtrů, které můžete použít, a to zelený a Černý a bílý. Kromě použití filtrů má tato aplikace také technologii pro poskytování dobrých obrazových výsledků za dobrých podmínek slabé světlo.

Tím to nekončí, k dispozici je také režim VR, který můžete využít. Tato aplikace má také krásné rozhraní jednoduchý a minimalistické.

Aplikace STÁHNOUT
PodrobnostiBarevná kamera pro noční vidění VR
HodnoceníHodnoceno pro 3+
Recenze skóre3.9 (527)
Velikost hry3,9 MB
Minimálně Android5.0 a vyšší

To je aplikace pro noční vidění pro Android, kterou můžete používat zdarma. Jakou aplikaci jsi zkusil, bando?

Napište svůj názor do kolonky komentářů, ano. Uvidíme se v dalším článku!

Přečtěte si také články o Aplikace pro Android nebo jiné zajímavé články z Daniel Cahyadi