Software

aplikace pro nalezení wifi hotspotu

Koho dnes neláká bezplatná WiFi? Tentokrát bude ApkVenue sdílet 3 aplikace pro nalezení WiFi hotspotů kdekoli.

Koho dnes neláká bezplatná WiFi? Ačkoli existuje mnoho dostupných různých modemových zařízení s sdružování lukrativní internetové balíčky, pokud budete i nadále spoléhat na internetové balíčky, můžete si jistě rozbít peněženku. Wi-Fi zdarma je jedním ze způsobů, jak ušetřit přiměřenou kvótu kromě používání aplikací pro ukládání kvót v systému Android. Tentokrát se podělí ApkVenue 3 aplikace pro vyhledávání WiFi hotspotů kdykoli a kdekoli.

Zkuste na chvíli zapomenout na satiru"Hledej dál WiFi, kdy hledáš manželku?" první. No, následující aplikace vám usnadní hledání horké místo WiFi kolem vás.

  • Jak získat bezplatný WiFi hotspot
  • 15 nejjednodušších způsobů, jak posílit signál WiFi, plynulé streamování!
  • 5 tipů o WiFi, které možná nevíte

3 aplikace WiFi Hotpot Finder

1. WeFi Pro - Automatická Wi-Fi

Tato aplikace zobrazí mapu vaší polohy a také body umístění WiFi horké místo ostatní dostupné ve vašem okolí. Takže pro vás bude snadné najít místo setkání s Wi-Fi s nejlepším připojením k internetu. Tato aplikace je také vybavena funkcí, která automaticky připojí vaše zařízení k nejlepší WiFi síti v každém místě, které navštívíte.

Výběrem šipky na kartě Seznam hotspotů budete navedeni na místo horké místo a Samotný WeFi Pro má více než 200 milionů WiFi bodů, které můžete použít k surfování ve virtuálním světě.

Síťové aplikace WeFi KE STAŽENÍ

2.Instabridge

S touto aplikací vám nejen pomůže získat lokační body pomocí bezplatné WiFi sítě, můžete dokonce získat heslo ze soukromé WiFi umístěné na daném místě. Protože Instabridge vám umožňuje spojit se s komunitami, které budou sdílet hesla ze soukromých WiFi v místě.

Pomocí této aplikace můžete také sdílet heslo soukromé WiFi, kterou v místě používáte. Takže když někdo jiný používá tuto aplikaci, už zná heslo. Čím více lidí tuto aplikaci používá, tím větší je komunita bezplatného vyhledávání WiFi a tím větší je šance, že ji najdete horké místo WiFi zdarma kdekoli. Instabridge se používá ve více než 200 zemích.

Pojďte si stáhnout a připojte se k dalším WiFi hledačům!

Síťové aplikace Instabridge KE STAŽENÍ

3. WiFi Finder

S WiFi Finderem můžete snadno najít mnoho bezplatných nebo placených (nebo uzamčených) WiFi bodů kolem sebe. Po instalaci této aplikace, jakmile ji otevřete, aplikace automaticky nabídne stažení databáze z horké místo WiFi, která je kolem vás. Po procesu stahování databáze Po dokončení můžete tuto aplikaci použít k přímému vyhledávání přítomnosti WiFi sítě offline.

Můžete také třídit podle místa pomocí bezplatné nebo placené WiFi, což vám usnadní výběr místa, které považujete za vhodné.

Síťové aplikace JiWire Inc. STAŽENÍ

Pokud máte jinou aplikaci pro vyhledávání WiFi nebo jste našli místo s dobrou WiFi, podíl prostřednictvím sloupce komentářů.

Přečtěte si také články o Wifi zdarma nebo jiné zajímavé články z Naufal.