Out Of Tech

podívejte se na film astray (2018) celý film!

Chcete vidět neobvyklou postavu démona? Pojďte se podívat na film Sesat: Ti, kteří odešli, už se neříkají (2018) zde! (Celý film).

Filmy s hororovým žánrem vždy dokážou v mnoha lidech vzbudit zájem o příběh a vizuální ztvárnění.

Oživte řadu hororových filmů, které se vysílaly v kinech v zemi, filmem Zavádějící: Ti, kteří odešli, nebudou znovu voláni nabízí nejen děsivý příběh, ale i morální poselství v něm.

Navíc postava ducha ve filmu také není ta, která se obvykle objevuje v jiných hororech, takže to stačí k tomu, aby diváky vzbudily zvědavost.

Pro ty z vás, kteří se chtějí zajímat o sledování tohoto indonéského hororu, je lepší si nejprve přečíst následující synopsi.

Synopse Sesat: Ti, kteří odešli, už nebudou voláni

Film Sesat v žánru, který miluje mnoho lidí, vypráví příběh rodiny, která je nucena se přestěhovat do zapadlé vesnice daleko od města.

Amara (Laura Theux), Jeho sestra (Rebecca Klopper), a Jeho matka (Venny Cornellia) žil na vesnici se svým dědečkem po smrti svého otce.

Amara však cítila, že na vesnici je něco zvláštního poté, co se dozvěděla, že většinu obyvatel tvoří starší lidé.

A nejen to, dokonce i při západu slunce všichni vesničané současně vycházeli z domu s oběťmi a zpívali strašlivé kouzlo.

Prozkoumejte kalibraci, ve vesnici je zřejmě posvátná studna, kterou obývá démon jménem Beremanyan, který je prý schopen splnit jakékoli přání.

Amara, která je stále plná smutku, si chce konečně naposledy popovídat se svým zesnulým otcem prostřednictvím rituálu volání Beremanyana.

Problémy však začnou nastat, když si Amara uvědomí, že místo aby splnila její přání, Beremanyan ve skutečnosti ubližuje lidem, které miluje.

Fascinující fakta o zvrácených filmech: Ti, kteří odešli, už nebudou voláni

Zajímavá fakta za procesem výroby filmu, zejména hororu, je vždy zajímavé prozkoumat hlouběji.

No a pro ty z vás, kteří jsou zvědaví na zajímavosti z filmu Perverted, tady Jaka uvádí některé z nich.

  • Herec Rian (Endy Arfian), který si zahrál i v hororu Servant of Satan, přiznává, že film Sesat je filmem, který ho nejvíce unaví, protože má hodně společného s fyzičkou.

  • Nejen, že je to obtížné v procesu formování postavy, tváře herců Beremanyan také musí být pokryty make-upem po celých sedm hodin před hraním scény.

  • Ve video upoutávce k filmu Sesat se objevuje žena s dlouhými vlasy bez těla.

  • Kromě Laury Theux v tomto filmu hraje také řada populárních indonéských umělců jako Endy Arfian, Vonny Cornellya, Jajang C Noor a mnoho dalších.

Podívejte se na film Zvrácení: Ti, kteří odešli, už se neříkají (2018)

Informacezvrácený
Recenze (počet recenzentů)6.8 (44)
Doba trvání1 hodina 30 minut
ŽánrHrůza
Datum vydání23. srpna 2018
ŘeditelSammaria Simanjuntak
HráčLaura Theuxová


Vonny Cornellie

No a pro ty z vás, kteří jsou zvědaví na celý příběh tohoto filmu, se níže můžete podívat na film Sesat: Ti, kteří odešli, už se neříkejte, bando. Koukni na to!

>>>Podívejte se na film Perverted: The Who Have Gone Don't Be Call Again (2018)<<<

To byla synopse a některá zajímavá fakta o indonéském hororovém filmu s názvem Sesat: Ti, kteří odešli, už se znovu nevolají, gang.

Jaké zajímavé filmy chcete vidět? Napište odpověď do komentáře níže, ano!

Přečtěte si také články o Sledování filmů nebo jiné zajímavé články z Shelda Audita.