Software

koupit použitý android? Toto je 7 nejlepších aplikací pro kontrolu hardwaru smartphonu

DÁVEJ SI POZOR! Buďte opatrní, když si chcete koupit použitý smartphone se systémem Android. Abyste nebyli oklamáni, zkontrolujte nejprve hardware. Zde je 7 aplikací, které vám pomohou zkontrolovat při nákupu použitého smartphonu.

Před nákupem použitého smartphonu se systémem Android se samozřejmě musíte ujistit, že všechny funkce běží normálně a specifikace Hardwareje vhodné. Nechcete se nechat oklamat a získat poškozený mobil nebo KW.

Ke kontrole veškerého softwaru a hardwaru budete potřebovat pomoc s aplikací. Zde Jaka představuje 7 aplikací, které vám pomohou zkontrolovat váš hardware Android před nákupem smartphonu druhý.

  • 11 tipů pro výběr a nákup použitého smartphonu Android
  • Bezpečné tipy pro prodej smartphonů Android, aby nedošlo ke krádeži dat
  • 8 věcí, které musíte udělat, než prodáte svůj telefon Android

Aplikace pro kontrolu hardwaru Android

1. Tester telefonu (informace o hardwaru)

Tady je Tester telefonu. Tato aplikace vám pomůže analyzovat a testovat hardware, senzory a komponenty ve smartphonu Android, který si chcete koupit.

Miguel Torres Benchmarking Apps KE STAŽENÍ

Jde o to, aby všechny díly fungovaly správně. Tato aplikace je při spuštění lehká a poskytuje kompletní informace o specifikacích chytrých telefonů Android.

2. Tester AnTuTu

Kromě toho, že je AnTuTu populární jako srovnávací aplikace, má také další aplikace pro testování hardwaru smartphonu, jmenovitě Tester AnTuTu. Tato aplikace má úplnější a komplexnější funkce, jako je možnost testovat výdrž baterie a porovnávat skóre získaná s jinými smartphony.

Kromě toho můžete také test obrazovky od maximálního počtu souběžných dotyků až po zdraví, pokud jde o pixely, barvy a další.

3. Telefon Doctor Plus

Telefon Doctor Plus může provádět 30 druhů testů od jednoduchých věcí, jako je mobilní připojení, Bluetooth, GPS, až po reproduktory, sluchátka, mikrofony, CPU, GPU a další.

Díky atraktivnímu a snadno použitelnému rozhraní není Phone Doctor Plus exkluzivní pouze pro operační systém Android. Doctor Plus taky k dispozici pro uživatele iOS.

4. Senzorová skříň

Jak již název napovídá, pokud chcete testovat pouze konkrétní existující senzory, aplikaci Senzorová skříň stojí za pokus. Kromě informací o tom, jaké senzory jsou k dispozici, poskytuje tato aplikace také vysvětlení, jak tyto senzory fungují.

Typy čitelný senzor Senzorová skříň, jako je gyroskop, světelný senzor, senzor orientace, senzor přiblížení, teplotní senzor, akcelerometr, magnetické pole, tlak a intenzita zvuku.

5. Geekbench 4

Geekbench 4 je benchmarková aplikace, která je poměrně populární. Existuje několik nových testovacích scénářů pro zvýšení zátěže CPU, mezipamětia paměťový subsystém.

Kromě nových scénářů testování CPU existují také testovací scénáře pro GPU. Geekbench 4 lze nyní použít ke zjištění, jak vysoký je výpočetní výkon GPU.

6. Test zařízení Z

Jednou z aplikací pro kontrolu hardwaru smartphonu Android je Test zařízení Z. Tato aplikace je spolehlivá, protože může poskytnout úplné a přesné informace o zařízení.

Můžeš test stavu fotoaparátu, počínaje počtem pixelů podporovaných fotoaparátem až po vestavěné funkce. Kromě toho můžete na smartphonu také otestovat obrazovku, konektivitu nebo senzory.

7. AIDA64

AIDA64 je nástroj pro diagnostiku systému výkonný nástroj, který shromažďuje důležité informace o hardwarové a softwarové konfiguraci smartphonu. To umožňuje znát složité technické specifikace.

AIDA64 je zabalen do rozhraní, které uživatelsky přívětivý. Kde jsou všechny informace o hardwaru rozděleny do samostatných kategorií a jsou schopny výkonu důkladné testování pro jakýkoli hardware smartphonu.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

To je 7 bezplatných aplikací pro detailní kontrolu hardwaru. Vzhledem k tomu, že Android má vyšší úroveň složitosti, musíte jej otestovat při nákupu použitého smartphonu Android. Co myslíš?

Přečtěte si také články o chytrý telefon nebo články z Lukman Azis jiný.