Produktivita

jak zvýšit zvuk mp3 pomocí aplikace pro Android

Moderní hudba se skutečně stala nutností pro většinu lidí. I hudba může ovlivnit život člověka, víte. Někdy má ale hudba ve formátu MP3 nízkou kvalitu nebo je zvuk slabý.

Máte soubor MP3 s nízkou kvalitou zvuku nebo slabým zvukem? Samozřejmě je mi to velmi nepříjemné, zvláště pokud je to oblíbená píseň. Každopádně to opravdu snižuje požitek z poslechu hudby.

Moderní hudba se skutečně stala nutností pro většinu lidí. I hudba může ovlivnit život člověka víš. Někdy má ale hudba ve formátu MP3 nízkou kvalitu nebo někdy je zvuk slabý.

Ale vlastně můžete zesílit zvuk MP3 prostřednictvím aplikace pro Android. Zde je návod, jak zvětšit zvuk MP3 pomocí aplikace pro Android. Mrkni na tohle!

  • Použijte těchto 7 hrdinů ke krádeži Lorda v mobilních legendách, zaručené automatické vítězství!
  • Povinné použití! 5 nejlepších tankových hrdinů Mobile Legend sezóna 8
  • 5 Hero Counter Martis, nejchaotičtější bojovník v mobilních legendách!

Jak zvýšit zvuk MP3 pomocí aplikací pro Android

Poznejte svůj typ hudebního souboru

Zdroj fotografií: VOX Music Player

Před použitím aplikace je dobré vědět o typech hudebních souborů, které se běžně používají, konkrétně: MP3 a FLAC. Oba mají své výhody i nevýhody, například formát MP3, který je sice menší, ale nekvalitní. Zatímco FLAC má velkou velikost souboru, kvalita je mnohem lepší než MP3.

MP3 Volume Booster Gain Load

Pro zvětšení zvuku MP3 můžete použít aplikaci tzv MP3 Volume Booster Gain Load. Tuto aplikaci si můžete zdarma stáhnout zde.

Video a audio aplikace STAŽTE

MP3 Volume Booster Gain Load má zcela unikátní funkci, která dokáže zesílit zvuk až na 2000%. Kvalita zvětšeného souboru se také nepoškodí, ale ve skutečnosti se zlepší. Dokonce i kvalita MP3 je téměř podobně jako soubory FLAC která je mnohem kvalitnější. Použití je docela snadné, můžete postupovat podle následujících kroků.

1. Otevřete aplikaci

Zdroj fotografií: Zdroj: Osobní doklady

Po stažení aplikace se můžete okamžitě pokusit aplikaci otevřít. V úvodním zobrazení vašeho MP3 Volume Booster Gain Load budete přesměrováni uživatelský manuál nebo návod k použití. Můžete to nejprve pochopit, nebo to rovnou přeskočit.

2. Přidání souborů

Zdroj fotografií: Osobní doklady

Počáteční vzhled této aplikace je poměrně jednoduchý a nemá mnoho nabídek. Nyní pro přidání souboru MP3, který chcete zvětšit, můžete vybrat nabídku + v pravém dolním rohu. A v další nabídce si jen vyberete, který soubor zvětšíte.

3. Zvětšení MP3

Zdroj fotografií: Osobní doklady

Automaticky přejdete do hlavního menu, kde si nyní můžete vybrat do jaké procento soubor se zvětší. Po výběru souboru můžete klikněte na Boost k zahájení procesu. Počkejte na dokončení procesu, proces bude chvíli probíhat v závislosti na zvětšení. Po dokončení můžete zkontrolovat výsledky ve správci souborů a pokud chcete zvětšit další soubory, postup je stejný jako výše.

Jak? Je to docela snadné, právě teď je kvalita vašich MP3 souborů hotová lepší z předchozího. Takže takhle zvětšit zvuk MP3 pomocí aplikace pro Android. V této aplikaci je také placená verze, která má více funkcí než bezplatná verze. Doufám, že je to užitečné.