Hry

toto je 5 nejdražších položek v dota 2 všech dob

Hrajete rádi hry Dota 2? Tato MOBA vyrobená společností Valve zjevně uvedla na trh řadu položek s cenami dosahujícími stovek milionů!

Vy Přehrávač hry Dota 2?

Samozřejmě už znáte Dota 2, která začala od a modObrana Antiků ve hře Warcraft 3 Má mechanismus nákupu a prodeje položky kosmetického charakteru.

Kromě toho, že je tato hra MOBA známá jako turnaj s miliardovými cenami, má také spoustu položek, které Valve prodává ve velmi omezeném množství.

Jak se položky v Dota 2 stávají vzácnými, vede to ke zvýšení ceny určitých položek, které dokonce mohou být dosahovat stovek milionů rupií.

Nejdražší položka ve hře Dota 2

Dota 2 je jednou z nejpopulárnějších MOBA her od Valve s miliony hráčů každý měsíc.

Jedním ze způsobů, jak si Valve udržet úroveň nadšení hráčů, je zavádět do hry předměty, které mohou dát grafice jiný pocit a samozřejmě prestiž hráčů, kteří je vlastní.

Přes upustit položky a kořistní bedny Ve hře se prodávalo, mnoho položek Dota 2 zažívá na Steamu vzestupy a poklesy cen komunitní trh.

Od začátku dosáhlo stavu mnoho herních předmětů Dota 2 ultra vzácné a vyšlápl na prodejní cenu v řádu desítek až stovek milionů rupií.

Cokoliv nejdražší položka Dota 2 vůbec? Zde Jaka dává 5 shrnutí pro ty z vás, kteří to chtějí vědět.

1. Legacy Ethereal Flames War Dog (533 milionů Rp)

6. listopadu 2013 se na platformě sociálních médií Reddit objevilo vlákno oznamující aukci kurýrního předmětu ve hře Dota 2.

Jmenovaný Válečný pes Ethereal Flames, tento psí kurýr s maskou a doplňkem vlajky, který připomíná jednoho z hrdinů Dota 2 Juggernaut, byl konečně vydán za cenu 38 000 amerických dolarů, gang.

Při převodu v rupii má těchto 38 000 amerických dolarů hodnotu Rp533 520 000,-. Představte si, že herní předměty mohou být až 533 milionů!

2. Golden Baby Roshan (182 milionů)

V Dota 2, Roshan je tvor do kategorie Starověké plížení a nachází se v jámě Roshan.

Když bude poprvé poražen, také to odstraní Aegis spotřební předměty další při nejbližší příležitosti.

Zlaté dítě Roshan je kurýrní položka Dota 2, kterou Valve vydalo Události Diretide 2012. Tento kurýrní předmět dostane nejrychlejší hráč, který dokáže porazit Roshana Události tento.

V amerických dolarech má Golden Baby Roshan hodnotu 13 000 amerických dolarů, nebo dosáhnout IDR 182 520 000,-.

3. Špičkoví starší kurýři (168 milionů)

Špičkoví starší kurýři je sdružování položek což je balíček kurýrních věcí skládající se ze 6-ti Immortal kurýrů.

Těchto šest kurýrních zásilek zahrnuje Trvalý válečný pes, Trusty Mountain Yak, Fearless Badger, Stumpy, Mighty Kanec a Morokové.

Statisticky jsou majitelé těchto 6 kurýrních předmětů velmi omezeni počtem, gang. Protože abyste to dostali, vy musel hrát Dotu 2 od začátku jejího vydání v roce 2011.

Kromě toho potřebujete také obrovské štěstí, abyste se dostali upustit položky Tento špičkový starší kurýr.

Cena těchto High End Legacy Courier má vzestupy a pády, ale zasáhla 13 000 amerických dolarů což při převodu na rupie je cca Rp168,480,000,-.

4. Platinové dítě Roshan (42 milionů)

Platinové dítě Roshan je nástupcem Golden Baby Roshan. Vydáno dne Události Diretide 2013, tento kurýrní předmět má zásadní rozdíl v barvě od svého předchůdce.

Hráči, kteří se zúčastnili Události Diretide 2013, který akci doprovázel Mezinárodní to musí porazit Roshana a kvalifikovat se Síň slávy Sugar Rush.

Příčina omezena na Události Pouze Diretide 2013, tento vzácný Platinum Baby Roshan zdražil na komunitní trh.

Je zaznamenáno, že tato položka dosáhla ceny 3 000 amerických dolarů, nebo o IDR 42 120 000,-.

5. Axe of Phractos (21 milionů)

Ax of Phractos To je zcela unikátní oproti předchozí řadě nejdražších položek Dota 2, protože abyste ji měli, musíte si ji koupit akční figurky Axe hrdina z Weta Workshop.

Vyrobeno pouze 1000 kusů, kupující akční figurky to je také odměněno předmětem v podobě ohnivé sekery, kterou může Axe použít v Dota 2.

Axe je hrdina v Dota 2, který používá sekeru, patřící k typu hrdiny Síla s dovednosti Counter Helix a jeho Culling Blade.

Akční figurky Tato sekera je v ceně 1 500 amerických dolarů, nebo o IDR 21 060 000,-.

Celkem 5 položek výše je řádek nejdražší herní položky zatím v Dota 2. Faktorem, který to zdražuje, je samozřejmě rarita, na kterou mohou uživatelé být na limitovanou edici hrdí.

Co myslíš? Může herní posedlost ospravedlnit nákup? nejdražší položka Dota 2 dříve?

Přečtěte si také články o Dota 2 nebo jiné zajímavé články z Spící Sentausa.