Hry

7 z nejvíce vzrušujících instagramových příběhových herních filtrů, musíte vyzkoušet!

Už vás nebaví obvyklé IG filtry? Vyzkoušejte některé ze zábavných herních filtrů Instagramu v tomto článku. Zaručeně se váš příběh odliší od ostatních

Popularita Instagramu je nekonečná. Navíc v současné době existuje mnoho oblíbených filtrů, které můžete ve svém Instagram Story použít.

Nejen, aby váš obličej vypadal jedinečně, některé IG filtry dokonce nabízejí interaktivní hry, které můžete hrát se svými přáteli.

No, pokud chcete znát nějaká doporučení ohledně filtrů Instagramové hry což je zábavné a vtipné, viz Jakův článek níže, OK!

7 nejvíce vzrušujících herních filtrů příběhů Instagramu

Chcete-li hrát herní filtr Instagram Story, musíte si aplikaci samozřejmě nainstalovat Instagram za prvé, gang.

Pokud používáte telefon se systémem Android, můžete si jej stáhnout na adrese Google Play obchod. Můžete si také přímo stáhnout prostřednictvím odkazu níže, aby to bylo rychlejší, gangu.

Instagram Photo & Imaging Apps KE STAŽENÍ

Herní filtry Instagram Story můžete získat zdarma s podmínkou, že nejprve musíte sledovat účet výrobce filtrů.

V klidu, bando. V tomto článku vám ApkVenue sdělí název herního filtru na Instagramu spolu s názvem účtu výrobce filtru.

1. Nikdy

První herní filtr Instagramu je Nikdy. Never Ga je filtr vytvořený uživateli Instagramu s uživatelskými jmény @ferdayss.

Tento filtr se bude ptát na událost. Musíte odpovědět na otázku podle "Jednou" nebo "Nikdy".

I když je to jednoduché, můžete pomocí této filtrovací hry na Instagramu odhalit tajemství svého přítele nebo přítele, víte.

2. Hlavní kvíz

Další filtr je Hlavní kvíz. Tento jeden filtr můžete získat sledováním účtu Instagram s uživatelským jménem @rubbersatu.

Pokud jste obeznámeni s herní show v televizi, která je ikonická s tímto slovním spojením "To může být!", tento filtr je víceméně stejný, deh.

Ke hraní jsou potřeba 2 účastníci. Jeden z nich musí uhodnout obraz, který se mu objeví nad hlavou. To je skvělé, že?

3. Pravda nebo odvaha

Poznejte hru Pravda nebo DarE? No a tento herní filtr na Instagramu nabídne stejný typ hry, gang.

Chcete-li ji přehrát, musíte se nejprve dotknout možnosti Pravda nebo Odvaž se na vaší obrazovce. Poté se objeví otázka nebo výzva, kterou musíte udělat.

Jak získat tuto hru Instagram Story je opravdu snadné, opravdu. Stačí sledovat účet s uživatelským jménem @aldisaw, pak můžete uložit filtr, bando.

4. Zmínit

Dětem generace 90. let musí být velmi dobře známá dětská hra tzv ABC 5 Základní. No a tento filtr s názvem Mention vás pozve ke vzpomínkám na dětství.

Budete vyzváni, abyste pojmenovali několik slov ze stejné kategorie, například název země, se stejným prvním písmenem.

Chcete-li získat herní filtr Mention, musíte sledovat účet Instagram s uživatelským jménem @fahrezaos, gang. Musíš zkusit, deh!

5. Pojďme recitovat

Tato filtrační hra na Instagramu vás, jejichž život je plný hříchů, zaručeně přiměje okamžitě činit pokání. Důvodem je, že tento filtr nazvaný Ngaji Yuk otestuje vaši schopnost číst Al-Korán.

Kdybys byl jako dítě, rád jsi to vytahoval, když jsi se učil Korán, určitě bys to měl těžké, bando. Důvodem je, že tento filtr vyžaduje, abyste plynule recitovali.

Pokud si chcete otestovat své čtenářské dovednosti, můžete okamžitě sledovat svůj instagramový účet se svým uživatelským jménem @ramnsvrif získat tento jeden filtr.

6. Poem Balls

Pantun je indonéské kulturní dědictví, které obecně často slýcháme na tradičních akcích Betawi. V komediálních představeních herci často používají rýmy jako vtipy.

Pokud opravdu rádi hrajete odpovědi na rýmy, můžete vyzkoušet herní filtr na Instagramu s názvem Poem Balls vytvořené uživateli IG @ariandryian.

Jak hrát je jednoduché, ale docela obtížné, gang. Musíte pokračovat ve větě dané filtrem, aby se z ní stal zajímavý rým.

7. Rychlé čtení

Obecně platí, že člověk s vyšším vzděláním umí číst 300 až 1000 slov během jedné minuty. I když to zní jednoduše, náš jazyk se může vymknout a špatně číst.

Máte zájem o procvičování rychlého čtení? Není třeba se obtěžovat, můžete použít filtr s názvem Rychlé čtení vytvoření účtu s uživatelským jménem @anggawards.

Musíte rychle číst věty, které se objevují. Bohužel tato věta obsahuje slova s ​​podobnými popisky takže je to trochu záludný kdy rychle číst.

To je Jakův článek o 7 nejzajímavějších herních filtrech Instagram Story, které můžete vyzkoušet. Nejen, že si děláte legraci, ale můžete také použít těchto sedm filtrů, abyste se přiblížili své zamilovanosti, gangu.

Snad vás Jakův článek právě teď pobaví, bando! Nezapomeňte zanechat stopu ve formě komentářů, které můžete napsat do sloupce níže.

Přečtěte si také články o Instagram nebo jiné zajímavé články z Prameswara Padmanaba