Hry

7 nejlepších karetních bojových her pro Android 2016

Toto je 7 nejlepších karetních bitevních her pro Android, které můžete použít jako referenci pro svou sbírku her. Která se vám líbí nejvíc?

Kartová bitva je hra, která se opírá o strategickou soutěž mezi hráči pomocí uspořádání karet, které mají své vlastní silné stránky a efekty. Tato hra má také mnoho fanoušků v různých zemích světa.

Různé modely a témata zápasů ve hře Card Battle jsou také velmi rozmanité, zvláště nyní, když pronikly do řad chytrých her. Jaké jsou však nejlepší hry, které nesou módu? Kartová bitva. Pojďme to zkontrolovat!

  • Zde je 10+ typů hráčů. Ke kterému patříte vy?
  • 5 nejlepších karetních her pro Android v Indonésii 2017
  • 7 nejlepších her s živými tapetami pro Android, které byste měli vyzkoušet

7 nejlepších karetních bitevních her pro Android 2016

1. Deck Heroes: Legacy

Hry Kartová bitva Tato hra pro Android je hra, kterou si užívá mnoho hráčů na smartphonu Android. Díky velmi komplexnímu karetnímu zápasu spolu s podmanivou grafikou se stává silným lákadlem.

Hratelnost což je stále běžné tím, že se spoléhá na karty, které mají efekt a konkurenční strategii při sestavování paluba, zřejmě zůstává tím hlavním. palubní hrdinové také přidány denní mise, které můžete splnit, abyste získali kupóny. Karty, které máte, se také mírně liší, zde můžete zvýšit úroveň každé karty.

Karetní hry IGG.COM KE STAŽENÍ

2. Hearthstone Heroes of Warcraft

Blizzard jako vývojář dosáhl předchozího úspěchu hry Warcraft a přinesl tuto legendární hru, ale s jiným obalem a stal se jednou z nejlepších her pro Android Battle Card. S Módou Kartová bitva Warcraft neztratí svou identitu. Nový svět ve skutečnosti dělá tuto hru ještě zajímavější, zvláště pokud jste fanouškem hry Warcraft.

Strategické hry Blizzard Entertainment, Inc. STAŽENÍ

3. Card Wars Kingdom

Hrdina animovaného seriálu Cartoon Network, Adventure time, přichází, aby přinesl žánr karetních bojů na trh her pro chytré telefony Android. Bitva o na tahu přidaný charakter Čas dobrodružství což je našim očím známé, dělá tuto nejlepší karetní hru Android Battle Card ještě zábavnější. Zde budete sbírat karty, zařizovat paluba, stejně jako boj pomocí strategie předvolat karta monstra a hláskovat.

Strategické hry Cartoon Network KE STAŽENÍ

4. Yu-Gi-Oh! Generace soubojů

Tohle je ta hra Kartová bitva Nejlegendárnější Android. Začíná svůj úspěšný příběh na konzoli Play Station, do teď Yu-Gi-Oh! stále oblíbená mezi fanoušky her Kartová bitva. I když je to jednodušší než konzolová verze, stále si užijete zážitek z tvorby paluba co nejlépe a chytit soupeře pomocí karet hláskovat stejně jako karty past.

Karetní hry KONAMI KE STAŽENÍ

5. Evoker: Magic Card Game

Mít limity paluba což je poměrně hodně, maximálně 60 karet, takže budete mít spoustu možností při navrhování různých strategií. Ve spojení s kartami, které mají efekty, útoky a krev v každé z nich. Zde se také pozastavíte nad silou sestava pět vytažených karetpředvolat do arény, vytvoření této hry vám zbystří mozek při nastavení správné strategie.

Karetní hry Flaregames KE STAŽENÍ

6. Souboj Mabinogi

Dostat hodnocení 9,6 z Posouzení místo tradingcardgames.com tuto hru si samozřejmě nemůžete nechat ujít. Společnost Nexon88 jako vývojář to vypadá tak vážně, že dělá nejlepší Android Card Battle hru na této hře. Zpočátku budete hrát pouze s 12 kartami, ale hned máte přístup ke všem. Funkce, která je zcela unikátní tam, kde to přímo nemůžetepředvolat nejlepší karta, protože předvolat Karty se začnou řídit pořadím od nejnižší úrovně.

Firemní karetní hry NEXON KE STAŽENÍ

7. Fotbaloví duchové

Anti-mainstream a kreativní, to je vše, co mohu o hře říci vývojářPřijďte2Us tento. Kombinace žánrů Kartová bitva a fotbalové a karetní postavy ve stylu fantasy anime. Vytváření této hry Android Battle Card má své vlastní charakteristiky. Zde budete hrát za fotbalový klub, jehož hráči se skládají z karet. Typ karty také odpovídá pozici ve fotbalové hře, dovednosti Karta také následuje podle své pozice. Rozdíl je v tom, že nechcete ničit, ale dávat góly proti soupeřově bráně.

Karetní hry Com2uS KE STAŽENÍ

No, to je on 7 nejlepších karetních bitevních her pro Android které můžete použít jako referenci pro svou sbírku her. Která se vám líbí nejvíc?