Software

jak spustit android na pc s windroye

Nyní můžeme spustit Android na našich počítačích pomocí softwaru s názvem Windroye. Stejně jako Bluestacks nám Windroye umožňuje provozovat Android na počítači.

Android v Indonésii bují. Přesto ne každý má chytrý telefon s Androidem. Nyní můžeme spustit Android na našem počítači s pomocí software jménem Windroye. Stejně jako Bluestacks nám Windroye umožňuje provozovat Android na počítači.

 • Snadné způsoby, jak změnit velikost rozlišení Bluestacks, aby byla hra plynulejší!
 • Jak překonat chybu Bluestacks
 • Jak spustit BBM pro Android na PC

Téměř všechny aplikace a hry pro Android lze provozovat pomocí Windroye, jako jsou BBM, LINE, WhatsApp, Path, Instagram, Clash of Clans, Get Rich, Cut the Rope a mnoho dalších. kromě Podpěra, podpora všechny aplikace a hry pro Android, Windroye je také velmi lehký a stabilní při spuštění. Hraní her je také velmi plynulé a neláme se ani nepadá zpoždění.

Zde je návod, jak spustit Android na PC s Windroye:

 1. Nejprve si stáhněte software Nejdřív Windroye.
 2. Běh instalátor Windroye, poté nainstalujte jako obvykle.
 3. Pokud ano, spusťte Windroye.
 4. Když se Windroye poprvé otevřel, jazyk výchozíje to čínština. Nejprve jej tedy musíte vyměnit, aby při používání nebyl matoucí.
 5. Klikněte na obrázek Ozubené kolo na možnostech aplikace.
 6. Svitek dolů, dokud nenajdete ikonu klávesnice A.
 7. Klikněte na horní možnost.
 8. Pak svitek dolů a vyberte Indonéštinu.

Nyní můžete Android používat na svém počítači. Aplikace a hry si můžete stáhnout přímo přes Google Play Store nebo přes JalanTikus.com. Abyste necítili vzhled Windroye, můžete nainstalovat spouštěč, jako je GO Launcher, Smart Launcher, Hola Launcher a další.

Pro ty z vás, kteří jsou stále zmateni, jak nainstalovat a jak používat Windroye, uživatel YouTube s tímto jménem Omil Plankton také poskytuje tutoriál, zejména pro vás věrné čtenáře JalanTikus.

Aplikace pro sociální sítě a zasílání zpráv BlackBerry STAŽTE Strategické hry Supercell KE STAŽENÍ