android (software)

5 podivných a tajných aplikací pro Android

Podivné a „tajné“ aplikace, které nemůžete najít v Obchodě Play? Tady je! Tady Jaka vypráví 5 z nich.

Pro uživatele chytrých telefonů nebo zařízení se systémem Android jsou k dispozici miliony aplikací. Všechny druhy aplikací pro různé potřeby lze vždy nalézt ve skladu aplikací pro Android, Obchod Play.

Ukazuje se však, že ne málo podivná a tajná aplikace na Androidu, který není k dispozici, alias jej nelze získat v Obchodě Play. na co jsi zvědavý? Zde je pět aplikací.

  • 5 nejlepších aplikací pro skrytí fotografií v systému Android
  • 7 zakázaných aplikací pro Android vás může učinit bohatšími
  • 15 skvělých aplikací pro klávesnici pro Android, díky kterým bude chatování zábavnější!

5 podivných a „tajných“ aplikací pro Android

Kromě aplikací, které používáte každý den, se ukazuje, že stále existuje mnoho podivných a ‚tajných‘ aplikací, které můžete používat na svém smartphonu nebo zařízení Android. Tyto aplikace mají zvláštní funkce a „tajné“ výhody.

Produktivita aplikací INFOLIFE LLC KE STAŽENÍ

Bohužel ji nemůžete snadno najít a získat, protože následující aplikace nejsou dostupné v Obchodě Play. Ale nebojte se, tentokrát ApkVenue dá doporučení na pět podivných a tajných aplikací pro Android spolu s odkazy stažení-jeho. Zde je pět aplikací:

1. Kozawa

První aplikací je Kozawa. Jak je znázorněno na obrázku níže, tato aplikace je tajemná aplikace, která obsahuje spoustu skrytého obsahu (ať už obrázky/fotografie nebo videa), které jsou pokryty symbolem jednoho oka nebo které jsou totožné s konceptem iluminátů.

Malý únik, který může Jaka poskytnout, vás aplikace Kozawa zve k vyřešení 'tajemství' skrytého za symbolem jednoho oka. Pokud se vám to povede, můžete alias sledovat obsah v něm skrytý. Co je obsahem obsahu?

Apps Utility STÁHNOUT

2. Binky

Druhá aplikace se jmenuje Binky. Tato aplikace je ve skutečnosti sociální médium. Proč se potom aplikace sociálních médií nazývá jedna z podivných nebo tajných? Vzhledem k tomu, že se tato aplikace liší od ostatních sociálních médií, neodráží se vůbec jako sociální médium.

Binky je aplikace sociálních médií, která vám umožňuje hrát na sociálních sítích bez jakékoli socializace na sociálních sítích. Ano, s touto aplikací dostanete a krmit nebo Časová osa jako sociální média obecně. Je to tak, že nikdo jiný si neuvědomí, co děláte, jakou fotku jste pořídili jako, kdo jsi následovat nebo jaké komentáře posíláte pošta-účet.

Aplikace STÁHNOUT

3. Jsem bohatý!

Pokud se podíváte na název, možná si myslíte, že tato aplikace může vydělávat peníze (možná) nelegálním způsobem. Ne, aplikace Jsem bohatý! má „tajnou“ funkci, díky které můžete zbohatnout.

Otevřením této aplikace nemusíte kupovat ani nic dělat, abyste získali licenci nebo uznání, že jste bohatý člověk. Aplikace jako jediná bude svým uživatelům tvrdit, že jde o člověka s hojným materiálem alias bohatého.

Apps Utility STÁHNOUT ZOBRAZIT ČLÁNEK

4. Dmychadla

Tato aplikace má tajný trik, který se liší od ostatních aplikací. Jedním z nich je, že dokáže vypnout plamen! Ano, Blower je aplikace, která umožňuje uhasit požár pomocí poznámek, nikoli požár velkého rozsahu.

Tato aplikace používá reproduktory na vašem smartphonu nebo zařízení Android. Vydáním super hlučného zvuku, který produkuje vzduch a je vyfukován skrz otvory reproduktoru, může vzduch uhasit malé požáry, jako jsou svíčky nebo zápalky.

Aplikace STÁHNOUT

5. Nic

Další podivná a tajná aplikace, ve které se ukáže jako překvapení. Tato aplikace s názvem Nic zve uživatele stažení, otevřel aplikaci, neudělal nic a pak nic nedostal.

Ale tím to nekončí, víte! I když to vypadá, že tato aplikace je jen zbytečná aplikace a nemá vůbec žádné využití, ukazuje se, že existuje něco, co můžete získat, pokud dokážete vyřešit záhadu, která je v aplikaci.

Aplikace STÁHNOUT

To je pět podivné a tajné aplikace pro Android které je téměř nemožné najít v Obchodě Play. Našli jste někdy nebo víte o jiných aplikacích, které jsou neméně podivné a uchovávají mnohá „tajemství“ mimo výše uvedené aplikace? Neváhejte to říct do kolonky komentářů.

Přečtěte si také články o Android nebo jiné zajímavé články z Reynaldi Manasse.