Software

Jak bezpečně a snadno vyrobit fotografii nabodnutou na skřetí meč!

Chcete mít na sociálních sítích aktuální informace o fotografiích goblinských mečů? Neobtěžuj se. Pojďte, vyfoťte goblinský meč nabodnutý snadno a bezpečně!

Pokud aktivně používáte Facebook, Path nebo Instagram, určitě jste v poslední době viděli fotky lidí, kteří byli probodáni meči, že? Nyní, Trend fotografie bodnutí gobliním mečem To je na sociálních sítích opravdu rušné. Už jste to zvládli?

Udržujme to aktuální, pojďme se připojit k úpravě fotografií Goblin! Nevíte jak? Uklidni se, JalanTikus ti dá snadný způsob úpravy fotografií probodnut Goblinovým mečem bezpečně bez malware!

  • Snadné způsoby, jak upravit fotografii hlavy Upina Ipina na Androidu
  • Jak nalíčit a vylepšit fotografie jako videoklipy Coldplay na chytrých telefonech Android
  • 35 Nejnovější aplikace pro úpravu fotografií 2016

Zábava na úpravu fotek skřetů

Pro informaci, tento goblinský meč je převzat z korejského dramatu s názvem Goblini o kterém se v poslední době hodně diskutuje. Tuto fotografii lze vytvořit pomocí aplikace pro úpravu fotografií Meitu.

Jak udělat gobliní fotku s Meitu

Následovat následující kroky Chcete-li vytvořit fotografii Goblina, použijte Meitu:

  • Stáhněte a nainstalujte aplikaci Meitu.
Meitu Browser Apps, Inc. STAŽENÍ
  • Poté otevřete aplikaci Meitu vyberte fotografii který chcete upravit, aby vypadal probodnutý gobliním mečem.
  • Posun dokud nenajdete záložku Samolepky. Pak přejděte na Obchod s nálepkami a stáhnout samolepky Goblinský meč. Ach jo, existuje mnoho dalších nálepek, které můžete v Meitu použít, nejen goblinské meče.
  • Pak stačí použít a nastavit nálepku meče na svou fotografii.

Pokud se vám to zdá správné, stačí kliknout Uložit a sdílet. A začněte sdílet fotky svého současného Gobliního meče nabodnutého na sociálních sítích. Velmi snadné, že?

Jak bezpečně používat Meitu

V poslední době se objevily zprávy o aplikaci pro úpravu fotografií Meitu, která krade uživatelská data. Jsi vyděšený vaše data jsou odcizena Meitu? Pokud ano, udělejte následující, abyste zabránili Meitu v krádeži vašich dat:

ZOBRAZIT ČLÁNEK
  • Vstupte do nabídky Nastavení na vašem Androidu vyberte Aplikace.
  • Dále vyhledejte aplikaci Meitu. Ve správci aplikací Meitu změnit oprávnění. Odeberte oprávnění pro přístup k telefonu a úložišti, pokud jste dokončili úpravy fotografií Goblin.

Meitu tak nebude mít přístup ke krádeži dat na vašem smartphonu. Snadné a bezpečné není to, jak dělat Goblin fotky na Androidu?

Hodně štěstí!

Přečtěte si také články o Úpravách fotografií nebo další články od Epi Kusnara.