Hry

jak hrát těžké hry s intel hd grafikou

jak plynule hrát těžké hry pomocí Intel HD Graphics. Abyste věděli, jaké to je hrát těžké hry na notebooku nebo PC.

Pro ty z vás, kteří stále používáte starý počítač/notebook nebo máte notebook za ekonomickou cenu, si musíte uvědomit, že většina těchto notebooků používá grafické čipy Intel jako dráhu pro displeje.

Bohužel je GPU vhodné pouze pro každodenní použití, jako je psaní, sledování filmů nebo hraní lehkých her. Ale pokud chcete hrát těžké hry, můžete použít Grafika Intel HD? Samozřejmě, že můžu. Prostřednictvím následujícího článku vám dáme tipy nebo jak plynule hrát těžké hry pomocí Intel HD Graphics. Abyste věděli, jak a jaké to je plynule hrát těžké hry na svém notebooku nebo PC.

  • Jak zvýšit výkon Intel HD na desce VGA tak, aby měl rád ATI Radeon
  • Chcete si koupit Intel Compute Stick? Zde je 6 silných a slabých stránek, které potřebujete vědět
  • Skvělé, Intel předvádí počítač velikosti knoflíku na košili

Jak hrát náročné hry s grafikou Intel HD Graphics

1. Vždy používejte nejnovější ovladače

I když je toto první řešení docela klišé k diskusi, mnoho lidí na něj stále zapomíná. Intel a výrobci bramborové hranolky vždy jiná grafikaaktualizaceŘidiči grafiku pravidelně. Je užitečné poskytnout řešení, pokud Řidiči dříve měl hmyz stejně jako rušivé rušení.

Podle výchozí, Řidiči to může býtaktualizace automaticky přes Windows Update. ale pokud se to nestáhne automaticky, tak to ještě můžeš udělat ručně přes oficiální stránky od Intelu.

2. Nastavte vlastnosti grafiky

Dále je uvedeno, jak optimalizovat nastavení Grafika Intel HD přes Vlastnosti grafiky. Klepněte pravým tlačítkem myši na plochu a vyberte Vlastnosti grafiky. V něm vyberte nabídku 3D.

Změňte možnosti Obecné nastavení se stává Vlastní nastavenía přesuňte kontrolní seznam Anti aliasing na Vypněte Anti-Aliasing. Když je funkce Anti-Aliasing zapnutá, ve skutečnosti funguje tak, že vyhladí zakřivenou grafiku, aby se nezdála zlomená nebo hranatá. Ale může se snížit rámy a celkový výkon hry.

Další alternativou ke zlepšení grafického výkonu Intel HD Graphics je přesunout Obecné nastavení do polohy Výkon.

3. Nastavte Nastavení napájení

Znovu otevřete hlavní stránku Vlastnosti grafikya vyberte Napájení. Na možnostech Zapojený, přesuňte zaškrtnutí do nastavení Maximální výkon za výkon hraní her lepší.

Pokud jste nuceni chtít hrát těžké hry v režimu baterie na notebooku, můžete také optimalizovat nastavení. Vybrat Na baterii, pak přesuňte klíště z Plány napájení grafiky do módy Maximální výkon. Také přesunout možnosti Prodloužená výdrž baterie pro hraní her do módy Zakázat.

4. Minimalizujte nastavení zobrazení ve hře

Nakonec je také potřeba snížit všechna nastavení související se zobrazením (Display/Graphic) ve hře, kterou chcete hrát. Přesuňte všechny možnosti do režimu Nízký takže hra může dostat snímků za sekundu lepší na úkor kvality obrazu.

Proto jsme vytvořili tyto informace o tom, jak dělat tipy nebo jak hrát těžké hry, pouze s notebookem, který to používá Grafika Intel HD. Je nějaký krok, který jsme vynechali? Nezapomeňte také vyjádřit svůj názor ve sloupci komentářů níže.

Aplikace Ovladače a smartphone Artur Kuzyakov STÁHNOUT