Vývojářské nástroje

5 jednoduchých způsobů, jak vytvářet aplikace pro Android bez kódování

Pokud chcete mít svou vlastní aplikaci pro Android okamžitě, aniž byste se museli nejprve učit kódování, níže jsme sestavili 5 správných webových stránek pro vytváření aplikací pro Android bez kódování.

Tuto vteřinu, Android se stal jedním z operačních systémů s největším počtem uživatelů na celém světě a porazil ostatní populární operační systémy, jako je iOS a Windows. Proto je jedním ze správných médií pro popularizaci našich produktů, webových stránek nebo článků právě tento Android.

Jak všichni víme, aplikace pro Android mají příponu APK a zatím jsou často vytvářeny pomocí aplikace Android Studio. Pokud chcete mít svou vlastní aplikaci pro Android okamžitě, aniž byste se museli učit kódování nejprve, pak níže jsme sestavili 5 dokonalých webových stránek pro vytváření aplikací pro Android bez kódování.

  • [AKTUALIZACE] 5 nejlepších aplikací pro uložení vaší interní paměti Android
  • Tyto 3 aplikace mohou učinit váš Android sofistikovanějším než iPhone

5 snadných způsobů, jak vytvářet aplikace pro Android bez kódování

1. AppsGeyser

Jako otevření seznam tentokrát jsme web s názvem AppsGeyser. Tento web vás profesionálně provede vytvořením první aplikace pro Android. Dokáže převést obsah na aplikace a dokonce vám dá prostředky k vydělávání peněz.

AppsGeyser je ideální pro práci s aplikacemi a jejich zpeněžení jednoduchým způsobem. Přečtěte si náš další článek o AppGeyser prostřednictvím článku s názvem Jak vytvářet aplikace pro Android bez kódování.

2. Appypie

Další je další cool. Její jméno je Appypiea poskytují zázemí mrak vytvářet aplikace pro Android, aniž byste se museli učit kódování vůbec. I bez nutnosti instalace software cokoliv na počítači.

Appypie hýčká uživatele způsobem, který jednoduchýa generovat aplikace založené na HTML5 který lze spustit na Androidu, iPhone, iPad, Windows Phone a Blackberry.

3. Buzztouch

Na třetím místě je open source software jmenoval Buzztouch. Software který byl vytvořen hromadně pro práci s aplikacemi pro iPhone, iPad a Android, je užitečné jej spárovat Sada pro vývojáře softwaru výchozí z iOS a Android.

4. Appyet

Pokud již máte vlastní web nebo blog a chcete vytvořit verzi aplikace pro Android, pak Appyet velmi správně. Dokáže proměnit každý web a blog v a nativní aplikace který je kompatibilní s Androidem.

Snadno a zdarma, to je přidaná hodnota Appyet.

5. Appclay

AppClay být krytem seznam tentokrát nám. Software toto provedl Shephertz Technologies a staňte se skvělým a snadným zařízením pro vytváření aplikací pro Android, aniž byste museli kódování a dokonce bez nutnosti instalace software To je jedno.

Stejně jako každá jiná služba generuje Appclay nativní aplikace pro Android založený na HTML5.

Toto je 5 webových stránek, které můžete použít jako místo k vytváření aplikací pro Android zdarma a snadno, aniž byste museli kódování. Je něco, co nám uniklo? Nezapomeňte se podělit o svůj názor ve sloupci komentářů níže.

Zdroj: Techviral

Nástroje pro vývojáře aplikací alephzain STÁHNOUT