Aplikace

6 nejlepších a nejoblíbenějších dubstepových aplikací pro Android

Vytváření dubstepové hudby je snadné, víte! Chcete vědět jak? Vyzkoušejte následující dubstepovou aplikaci pro Android. Zaručeně vytvoří písně jako Skrillex.

Jste fanouškem toho samého Skrillex, Mount Kimbie a James Blake? Chcete vědět, jak dělat hudbu jako oni? Stačí použít níže uvedenou aplikaci dubstep pro telefony Android.

Dubstep je žánr hudba, která je ve světě docela populární. Žánr vrcholu popularity dosáhlo v letech 2009 - 2011 poté, co mnoho špičkových hudebníků spolupracovalo s dubstepovými producenty.

Skrillex, Deadmau5, Excition, Zomboy, Kill The Noise, Noisia, Klaypex, Mount Kimbie a James Blake jsou někteří z dubstepových hudebníků, které stále často slýcháme.

6 nejlepších a nejoblíbenějších dubstepových aplikací pro Android

Na první pohled dubstepová hudba vypadá jako hudba elektronický tanec. Ano, to je pravda, vzhledem k tomu, že dubstep je vývoj žánr a

Poté se dubstep znovu vyvinul do EDM, trapstep, drumstep, a tak dále.

Než si do telefonu Android nainstalujete aplikaci dubstep a začnete vytvářet písničky, měli byste vědět o charakteru dubstepové hudby několik věcí:

  • Použití bassdrop. Bassdrop nebo Wobble Bass rozšiřuje a upravuje basový zvuk pomocí nízkofrekvenčního oscilátoru.

  • Rytmus nesleduje počet 4/4 hudební žánr techno a Dům.

  • Basová linie nebo basová stopa bývá tlustší.

  • Tempo nebo průměrná rychlost mezi 70-75 tepů za minutu a 140-150 tepů za minutu.

  • Obecně dubstep se skládá ze 4 částí, to je intro, pokles basy, hlavní riff (střední sekce), a outro.

Poté, co se trochu seznámíte s charakteristikami dubstepové hudby, můžete použít níže uvedenou dubstepovou aplikaci, aby hudba odpovídala výše uvedeným charakteristikám.

Nemusíte kupovat midi ovladač opravdu používat níže uvedenou aplikaci. Jen mobil s Androidem a sluchátka nebo sluchátka, ale ze strachu ne bluetooth zpoždění.

1. Drum Pad Machine

Aplikace STÁHNOUT

První dubstepová aplikace je Drum Pad Machine. Vlastní aplikace Easybrain Toto je jedna z nejpopulárnějších aplikací pro mixování hudby.

V této aplikaci si můžete skládat vlastní smyčky a melodie super podložky na panel který byl k dispozici.

S aplikací Drum Pad Machine se také můžete seznámit se základy hudební produkce s různými zvukovými efekty.

2. DubStep Music Maker Rhythm Machine & Beat Maker

Aplikace STÁHNOUT

Dále je zde dubstep aplikace s názvem Tvůrce dubstepové hudby. Prostřednictvím této aplikace můžete dělat dubstep hudbu snadnějším a jednodušším způsobem.

Pokud chcete být DJ nebo hudební producent, můžete začít s touto aplikací. Některé funkce v DubStep Music Maker, jako je 8x4 beatpad, úprava padů podle potřeby, různé efekty a další.

3. MixPads 2 - Dubstep Drum Pads Dj

Aplikace STÁHNOUT

MixPady 2 Je to také jedna z nejlepších dubstepových aplikací v současné době na trhu.

Díky atraktivnímu vzhledu, skvělým funkcím pro DJing a různým efektům je tato aplikace vhodná jako základ.

Svou práci můžete také přímo poslat přátelům z aplikace MixPads 2, víte!

4. Dubstep Producer Pads

Aplikace STÁHNOUT

Dále je zde aplikace tzv Dubstep Producer Pads. Funkce dostupné v této aplikaci zahrnují 32 variant v plném rozsahu různých nástrojů spolu s 32 vzorky.

To vše můžete libovolně kombinovat. Pak také existuje metronom aby váš rytmus nezněl zmeškaný nebo běžící, a několik možností provoz vzorkovače.

5. Dubstep Drum Pads Guru

Aplikace STÁHNOUT

Aplikace dubstep, kterou můžete vyzkoušet jako další, je Dubstepové bicí podložky Guru. Tato aplikace může jistě udělat radost i vám, fanouškům dubstepu.

Efekty, hudba a smyčky dostupné v aplikaci nejsou určeny výhradně pro profesionály. I když jste stále začátečník, můžete se v aplikaci Dubstep Drum Pads Guru také hodně naučit.

6. Dubstepové bicí pady 24

Aplikace STÁHNOUT

Dále je zde aplikace Dubstepové bicí pady 24. Tato aplikace jistě dokáže zaujmout ty z vás, kteří nemají speciální schopnosti, aby písničky zaujaly díky funkcím, které jsou k dispozici výhradně pro zábavu.

Jakmile skladbu vytvoříte, můžete ji přímo uložit do svého mobilního telefonu ve formátu MP3.

Pro pořádek, když poprvé nainstalujete aplikaci Dubstep Drum Pads 24, budete vyzváni k instalaci další aplikace speciálně navržené pro skládání písní z žánr jiný.

Vše si můžete stáhnout zdarma, opravdu!

To je on 6 nejlepších a nejoblíbenějších dubstepových aplikací pro Android. Dělat hudbu ve stylu Skrillex je opravdu snadné, že?

Přečtěte si také články o Hudba nebo jiné zajímavé články z Andini Anissa.