Software

5 nejlepších aplikací pro psaní pro Android, které musíte mít v telefonu

Smartphony se systémem Android dnes neslouží pouze ke komunikaci, můžete s nimi hrát hry, vytvářet krásné fotografie nebo dokonce psát, co chcete.

Smartphony se systémem Android dnes neslouží pouze ke komunikaci, můžete s nimi hrát hry, vytvářet krásné fotografie nebo dokonce psát, co chcete. Takže potřebujete aplikaci, která podporuje, z nichž jedna je nejlepší aplikací pro psaní na Androidu.

Pokud jde o samotnou aplikaci pro psaní pro Android, ApkVenue má několik zajímavých a dobrých referencí, které můžete vyzkoušet na svém smartphonu Android. Co si myslíte, že je pro vás zajímavé?

  • 6 nejlepších aplikací pro sledování televize na telefonech Android
  • 10 nejlepších online televizních aplikací pro Android a PC v roce 2020, zdarma!
  • Jak sledovat zahraniční televizní kanály zdarma na telefonech Android

5 Android aplikací pro psaní, které musíte mít ve svém mobilu

1. Keep My Notes: Wordpad & Diary

Aplikace pro psaní deníku v systému Android, které můžete použít, jsou Keep My Notes: Wordpad & Diary. Tímto způsobem můžete uzamknout důležité poznámky na vašem smartphonu. Takže už žádné ignorantské ruce, které chtějí nakukovat, co píšete.

2. ColorNote Notepad Poznámky Úkoly

Aplikace pro Android pro psaní další je ColorNote Notepad Poznámky Úkoly. Tato aplikace vám poskytne zajímavé funkce, jako je uspořádání všech druhů písma pomocí barev. Poté můžete také nainstalovat samolepící papírky který je umístěn v oblasti Domovská obrazovka. Zajímavé že?

3. OneNote

Kdo by neznal aplikaci? Jedna poznámka? Ano, můžete použít nejlepší aplikaci pro psaní na Androidu s řadou zajímavých funkcí. Nejlepší na tom je, že se integruje s dalšími produkty společnosti Microsoft, jako jsou Word a Excel, aby vám usnadnil práci.

4. Evernote

Prostřednictvím aplikace Evernote, můžete napsat, co chcete napsat, a vložit fotografie, náčrtky, zvuk a video. Ve skutečnosti si můžete své poznámky dobře uspořádat. Takže, když to hledáte, můžete snadno najít psaní.

5. Google Keep

Pokud jste profesionál, můžete použít Google Keep napište každou poznámku, kterou chcete napsat. Ve skutečnosti si můžete dělat poznámky v hlasové podobě a tato aplikace pro psaní je přepíše jako text. Zajímavé že?

Nyní víte, jaké aplikace můžete použít k psaní. No, až uděláš článek, můžeš ho poslat na Nulis.BaBe, víš. Navštívíte stránku //nulis.babe.news/, vytvoříte si účet a pošlete tam články.

Ujistěte se také, že čtete články týkající se aplikací nebo jiných zajímavých spisů od Jofinna Heriana.