Aplikace pro úpravu fotografií

5 aplikací pro úpravu fotografií pro snížení břišního tuku na Androidu a iPhonu

Jak vytvořit štíhlé tělo pomocí aplikací pro úpravu fotografií na telefonech Android a iPhonech.

Nedávno selfie a wefie se stal součástí životního stylu.

Často se však cítíme nespokojeni s výsledky selfie nebo wefie fotografií, protože náš vzhled vypadá méně než optimálně, například natažený žaludek.

Abychom nyní překonali nespokojenost s nataženým žaludkem, tentokrát Jaka sdílí, jak zmenšit žaludek na mobilním telefonu pomocí následující aplikace pro úpravu fotografií.

Aplikace pro úpravu fotografií pro zmenšení žaludku na HP

Aplikace pro úpravu fotografií jsou roztroušeny na Google Play Store a AppStore. Z mnoha dostupných aplikací však existuje několik jedinečných aplikací pro úpravu fotografií.

Toto je 5 aplikací pro úpravu fotografií, pomocí kterých můžete zeštíhlit nebo zmenšit žaludek.

1. Editor těla

Editor těla Můžete ji získat na Google PlayStore. Díky této aplikaci bude vaše bříško vypadat menší nebo štíhlejší a vyšší, takže můžete vypadat jako modelka.

Buďte v show, aby vaše tělo vypadalo štíhlejší s touto aplikací. První je s auto slim. Auto Slim automaticky upraví vaše fotografie

Za druhé je tu manuální režim, kde si můžete libovolně nastavit vlastní výšku. Po úpravě fotky se také můžete podívat, jak jste vypadali předtím resp před a po nebo po. Na Google PlayStore má tato aplikace hodnocení 4,6.

2. Skinny Camera

Uživatelé Apple Store mohou získat skvělý vzhled Skinny Camera.

Tato aplikace byla vydána v roce 2009 a díky této aplikaci může být vaše tělo na fotografiích vyšší a štíhlejší. S Skinny Camera je také vidět snížení vaší hmotnosti o 4 9 kg.

Jak zmenšit žaludek pomocí této aplikace je také velmi snadné. Můžete si vybrat normální systémový režim a poté skinny režim. Bohužel tuto aplikaci nelze stáhnout zdarma. Za stažení Skinny Camera musíte zaplatit 12 tisíc Rp.

3. MeituPic

Pro uživatele Androidu můžete zmenšit žaludek pomocí aplikací pro úpravu fotografií, MeituPic.

MeituPic umí upravit žaludek, aby vypadal štíhlejší. Kromě toho dokáže tato aplikace pro úpravu fotografií také odstranit skvrny a vrásky na obličeji a oči vypadají atraktivněji.

K dispozici je také vyšší funkce, díky které může být tělo vyšší. Tuto aplikaci si v Google PlayStore a Apple Store stáhlo více než 300 milionů.

4. Jaro

Díky této aplikaci pro úpravu fotografií, kterou si již stáhly více než 4 miliony uživatelů Androidu ve 217 zemích, budete přirozeně štíhlejší.

Jaro nabízí tři možnosti, jak vypadat štíhlejší na fotografiích, vyšší a změnit velikost obličeje.

Chcete-li zmenšit bříško pomocí aplikace pro úpravu fotografií Spring, klikněte na obrázek obličeje na pravé straně obrazovky a umístěte si kolem obličeje kruh na bradavky, aby vám při zmenšení břicha v této volbě nezhubla.

Dále posuňte levou a pravou šipku, abyste zmenšili žaludek, jak si přejete.

5. RetouchMe

Konečně je tu aplikace RetouchMe které během okamžiku promění vaše snímky v modelový vzhled.

Aplikace, které byly staženy více než 15 milionů uživatelů může vám pomoci získat dokonalou tvář a tělo.

Fotografie, které ReTouchMe nabízí, zahrnují štíhlý pas, ploché břicho, pevná a elastická záda, štíhlé paže, nárůst svalové hmoty a pevnou kůži bez tukových záhybů.

Takhle zmenšit žaludek pomocí aplikace na úpravu fotek. Můžete si vybrat, která aplikace se vám líbí. Doufejme, že užitečné a zkuste to prosím!

Přečtěte si také články o Aplikace pro úpravu fotografií nebo jiné zajímavé články z Andini Anissa.