Hry

6 nejlepších boxerských her pro Android 2019

Jste milovníkem boxu? Zde je sbírka vzrušujících boxerských her pro Android, které můžete hrát offline i online. (Volný, uvolnit)

Pro milovníky sportu a bojových umění box nebo box Obvykle nás při sledování boxerského zápasu rádi podráždí, protože náš hrdina prohrává.

No, místo toho, abyste byli nervózní, raději hrajte boxerské hry na smartphonu Android.

Jo, tady Jaka nasbíral 6 nejlepších boxerských her nebo boxerských her na Androidu a iOS. V těchto hrách máte za úkol vytvořit a vycvičit svého vlastního bojovníka, aby čelil těžkým protivníkům a sledoval dramatický příběh.

Uvidíme více!

Nejlepší boxerské hry pro Android 2019

1. Skutečný box Manny Pacquiao

Real Boxing Manny Pacquiao je třetí série boxerských her od vývojáře Vivid Games S.A. První hra se jmenuje Real Boxing a druhá hra je Real Boxing 2 Rocky.

Manny Pacquiao je profesionální mistr světa v boxu z Filipín. Je čas nasadit si boxerské rukavice, vkročit do ringu, vyhrát turnaj a stát se šampionem.

2. Skutečný box 2 ROCKY

Skutečný box 2 ROCKY je jednou z nejlepších her pro simulaci boxu na Androidu. Budete hrát jako Rocky Balboa a postavte se legendárním protivníkům včetně Apollo Creed, Clubber Lang a Ivan Drago.

Rozvíjejte svou sílu boxera. Ať už jde o výdrž, rychlost a zlepšení způsobu boje.

3. Box - Cesta k šampionovi

Další boxerská sportovní simulační hra je Box - Cesta k šampiónovi, kde si můžete vybrat z více než 90 boxerů být šampionem. Ano, tohle je velká boxerská hra.

Můžete trénovat v tělocvičně, kupovat si nové oblečení, vylepšovat své schopnosti a překonávat výzvy, abyste získali body. Můžete také sledovat reklamy na vydělat peníze ve hře k nákupu herních předmětů.

4. Street Boxer Fighter

Nejlepší offline boxerské hry na Androidu se trochu liší od 2 výše uvedených her. Pouliční boxerský bojovník mít dramatický příběh, budete hrát postavu Joea který se narodil v rodině se silnou politikou.

Poté, co byl svědkem vraždy svých rodičů, jako dítě přísahal pomstu zločincům.

Joe se také fyzicky a intelektuálně trénuje, aby se stal spolehlivým bojovníkem. Ano, pěstní souboje jsou nevyhnutelné. S 2-rozměrnou grafikou a zvuky, aby nás pocit nostalgie hrát klasické hry

5. Tower Box

Pro ty z vás, kteří se chtějí bavit, si mohou hru vyzkoušet Tower Box. Ano, Tower Boxing je hra pasáž rozbitá formou grafického displeje pixelů.

Budete působit jako a obří boxer za úkol ničit mrakodrapy, které nikdy neskončí.

Vyberte si svou oblíbenou postavu a stisknutím doleva nebo doprava zbořte zdi věže v závislosti na překážkách. Tady musíte držet hlavu boxera aby nedošlo ke kolizi s balkonem budovy nebo jinými objekty na obloze.

6. Punch Boxing 3D

Pro ty z vás, kteří chtějí extra realistickou boxerskou hru s kapáním potu a modřinami, musíte vyzkoušet Punch Box 3D. Tato hra má plynulé animace, detailní 3D grafiku a intuitivní ovládání na dotykové obrazovce pro vytvoření podobných boxerských pohybů údery, háčky, a horní střihy která působí přirozeně a příjemně.

Tato hra vás připraví na boj více než 30 boxerů z Bangkoku, Las Vegas, Londýna, Montrealu a Washingtonu. Používejte rychlé reflexy, speciální pohyby, provádějte prudké údery a záludná komba, abyste porazili své soupeře a stali se králem boxu.

To je 6 nejlepších boxerských her na android Verze Mouse Street. Který máš rád? Realistické, lehké nebo akční? Nebo máte vlastní volbu? Napište svůj názor do kolonky komentářů ano!

Přečtěte si také články o hrách nebo články z Lukman Azis jiný.