Out Of Tech

jak udělat secreto a přidat ho na sociální média

Chcete vědět, co si o vás myslí ostatní? Můžete použít Secreto. Zde je návod, jak vytvořit Secreto a dát ho na IG, WA, FB a Twitter!

Jste zvědaví jak to lidé komentují o sobě? Někdy se vám ale ostatní lidé zdráhají říct pravdu, protože se stydí.

Teď existuje řešení, bando. Můžeš použít Secreto, tajný web pro zasílání zpráv, který umožňuje komukoli komentovat, aniž by byl identifikován.

Pokud nevíte co je secreto a jak to funguje, neboj, Jaka ti všechno řekne. Tady Jaka dává tipy jak udělat secreto dokončit s jak to nainstalovat na vašich sociálních médiích, jako je Facebook, Instagram, WhatsApp nebo Twitter.

Co je Secreto?

Secreto je stránka služby tajných zpráv. Tato stránka bude integrována s sociální média že máte jako Instagram, Facebook, WhatsApp a Twitter. Secreto umožní komukoli komentovat ostatní lidi bez znalosti identity.

S Secreto můžete slyšet upřímné komentáře od všech o sobě. Můžete také znát jejich komentáře tajný ctitel kteří se neodvažují mluvit přímo.

Nyní, poté, co víte, co je Secreto, vám Jaka řekne nejjednodušší způsob, jak vytvořit Secreto. Zvědavý, že? Tady je recenze!

Jak vytvořit účet Secreto

Jak vytvořit nové Secreto ID je velmi snadné, praktické a nekomplikované. Postupujte podle Jakova průvodce níže, OK!

Krok 1: Prosím otevřít prohlížeč a zadejte adresu webové stránky Secreto, můžete Klikněte zde. Poté vstoupíte na domovskou stránku Secreto.

Krok 2: Po vytvoření účtu Secreto budete požádáni o zadání Jazyk a Tvé jméno. Pokud je vše vyplněno, klikněte Vstupte.

  • Po dokončení procesu načítání vstoupíte na stránku Domácí tajemství. Najdete odkaz, který můžete kopírovat a sdílet na všechny účty sociálních médií vy. Ostatní lidé budou komentovat nebo vám pošlou tajnou zprávu prostřednictvím tohoto odkazu.

Vaším dalším úkolem je šířit odkaz, takže můžete dostávat upřímné zprávy od přátel popř tajný ctitel vy. Může to být přes Instagram, Whatsapp, Facebook, Twitter nebo skupinový chat.

Tak se dělalo Secreto. Velmi snadné, že?

Jak dát Secreto na Instagram

Jakmile budete vědět, jak vytvořit Secreto, budete vědět, jak nainstalovat Secreto na svůj účet Instagram. Jak to udělat? Tady je návod!

Krok 1: Chcete-li jej přidat na Instagram, musíte otevřít kartu profilu Instagram a poté kliknout Upravit profil.

Krok 2: Poté vložte odkaz z Secreto a zadejte jej do sloupce webová stránka. Poté uložte kliknutím na ikonu zaškrtnutí v pravém horním rohu.

Krok - 3: Odkaz Secreto je již na vašem profilu nainstalován. Můžeš řekněte všem svým přátelům nebo sledujícím komentovat přes odkaz.

Hotovo! Takto si na svůj IG účet nainstalujete Secreto ID. Velmi snadné, že? Kdo ví, můžete vědět tipy a triky, jak se stát celebritou s tajnou zprávou, která se objeví ve vašem účtu Secreto.

Jak nainstalovat Secreto na Whatsapp

Tento odkaz můžete také sdílet na Whatsapp, gang. Metoda stejně jako udělat normální stav.

Zkopírujte odkaz Secreto do stavu Whatsapp. Můžete přidat zajímavé informace, aby je ostatní mohli komentovat prostřednictvím vašeho odkazu Secreto.

To je způsob, jak nainstalovat odkaz Secreto na váš WA. Velmi snadné, že?

Jak dát Secreto na Twitter

Stejně jako na IG nebo WhatsApp můžete také sdílet na svých dalších účtech sociálních médií, například na Twitteru.

Twitter, který se v poslední době vrátil oblíbený protože jeho tweety nebo vtipná videa jsou důvodem, proč je mnoho uživatelů zvědavých i na názory ostatních na něj.

Metoda stejně jako udělat normální stav. Zkopírujte odkaz Secreto na twitter Cvrlikání. Můžete přidat zajímavé informace, aby je ostatní mohli komentovat prostřednictvím vašeho odkazu Secreto.

To je způsob, jak nainstalovat odkaz Secreto na váš WA. Velmi snadné, že?

Zde je návod, jak zobrazit tajné zprávy

Jak potom zobrazit všechny zprávy, které vám byly zaslány? Vlastně je to opravdu snadné, bando.

Stačí se znovu přihlásit ke svému účtu Secreto přes Tajné ID které jste vytvořili. Poté se vám ve sloupci okamžitě zobrazí sbírka tajných zpráv Domov, přesně níže Sdílet odkaz.

Takto lze prohlížet Secretovy zprávy. Budete znát různé tajné zprávy, které vám byly předány. V pohodě, že?

Anonymní zprávy na Secreto, dobré nebo špatné?

Jak víte, Secreto má anonymitu, což znamená, že nikdo neví, kdo vám zprávu poslal.

Na jedné straně může tato funkce umožnit vám nebo druhé osobě vyjádřit své pocity, aniž by o tom věděli.

Ale buďte opatrní, protože je anonymní, lidé mohou posílat negativní zprávy, zejména těm, kteří vás nenávidí nebo s vámi mají problém.

Takže pro ty z vás, kteří tuto aplikaci používáte, připravte svou psychiku a srdce, ano! Navíc z této aplikace nedělejte událost tyran ostatním!

Tak to bylo jak vyrobit Secreto a dát to na sociální média, aby to bylo aktuální. Je to snadné? Vyzkoušet si to můžete jak na PC, tak na smartphonu, tak to zkusme nyní.

Přečtěte si také články o Secreto nebo jiné zajímavé články z Chaeroni Fitri.