Hry

7 nejlepších android 2D her 2017, které jsou vhodné k tomu, abyste se zbavili nudy

Tentokrát budu diskutovat o nejlepších 2D hrách nebo 2-rozměrných hrách, které jsou vhodné pro hraní na Androidu.

Zažíváte akutní nudu, ale nevíte, co dělat? Jedním z řešení, které lze udělat, je hrát hru. V současné době existují různé hry různých žánrů, které si můžete zdarma stáhnout.

Z mnoha her, které byly vytvořeny, tentokrát proberu nejlepší 2D hry nebo 2-rozměrné hry, které je vhodné hrát na Androidu. Zde je celá recenze.

  • 8 nejlepších romantických her pro Android, které z vás dělají Kleek
  • 8 nejlepších závodních her pro Android 2017, které si nemůžete nechat ujít
  • 8 nejbohatších herních společností na světě

Nejlepší 2D hry pro Android

1. Blázniví bohové

První je Angry Gods - Crazy Gods. Tato hra je jednou z nejlepších 2D her, kterou musíte vyzkoušet. V této hře jsou postavy vtipné a vtipné, převzaté z odkazů na několik legendárních postav z příběhu Three Kingdoms a slavných anime postav.

Chcete si vyzkoušet hru Crazy Gods? Zdarma si jej můžete stáhnout zde: Crazy God - God of Anger

RPG hry hlavní hry KE STAŽENÍ

2. BADLAND

Další je Badland. Tato 2-rozměrná hra s bočním posouváním má 100 jedinečných úrovní, které můžete dobýt. Kromě toho je zde také funkce pro více hráčů, která vám umožní hrát se svými přáteli na stejném zařízení.

Stáhněte si hru zde: Badland

Arkády Frogmind KE STAŽENÍ

3. Drag Racing

Další je Drag Racing. Tato 2D hra pro Android od Creative Mobile má hratelnost zajímavé hrát. Zde musíte vyhrát přímý závod (táhnout) proti nepřátelům.

Stáhněte si hru zde: Drag Racing

Creative Mobile Games Sportovní hry KE STAŽENÍ

4. Pixel Wizard Adventure 2D

Další je Pixel Wizard Adventure 2D. Tato hra od Games_Labs přináší vzhled a atmosféru hratelnost klasika, kterou můžete vyzkoušet. Pro ty z vás, kteří mají rádi 2 Dimensional RPG hry, to vypadá, že byste měli hrát tuto jednu hru.

Stáhněte si hru zde: Pixel Wizard Adventures 2D

5. Kovoví vojáci

Další je Kovoví vojáci. Přestože je tato hra přítomna ve 2D, její grafika je docela dobrá. V této hře budete vystupovat jako voják držící zbraň. Tam musíte vymýtit všechny nepřátele.

Hru stahujte zde: Metal Soldiers

6. OBRANA METAL SLUG

Další nejlepší Android 2D hra je METAL SLUG OBRANA. Pokud jste hráčem PS2 her, samozřejmě tuto herní sérii Metal Slug již znáte. Pro sérii Android nabízí hra Metal Slug vzrušující hru s různými skvělými funkcemi.

Překvapivě můžete hrát multiplayer až se 4 hráči najednou. Ať už je to 1 na 1 nebo 2 proti 2. Počet postav není polovičatý, až 200 postav s 5 různými vojáky!

Hru stahujte zde: METAL SLUG DEFENSE

7. Mig 2D: Retro střílečka!

Poslední Mig 2D: Retro střílečka!. Tuto 2D hru pro Android vytvořila společnost HeroCraft Labs. Tato hra nabízí klasickou válečnou hru pomocí stíhacích letadel.

Budete ovládat letadlo a máte za úkol zničit velitelství nepřátelských letadel. Nezapomeňte si vzít každý předmět, který se objeví, abyste zvýšili útočnou sílu vašeho letadla.

Stáhněte si hru zde: Mig 2D: Retro Shooter!

To jsou některé z nejlepších 2D her na verzi JalanTikus pro Android, které můžete hrát. Pokud máte nějaké další tipy na hry, nezapomeňte podíl ve sloupci komentářů. Hodně štěstí!

Nezapomeňte si také přečíst související články Hry nebo jiné zajímavé příspěvky od Em Yopik Rifai.