Sociální sítě a zprávy

6 dalších funkcí whatsapp, které mnoho lidí používá zřídka

Nejoblíbenější aplikace pro zasílání zpráv na světě není skvělá pouze pro chatování. Ano, existuje mnoho dalších funkcí WhatsApp, které můžeme použít kromě odesílání zpráv. Zvědavý? Zde jsou některé další funkce WhatsAp

WhatsApp skutečně velmi pilný při vydávání nových funkcí, aby své uživatele hýčkal. aplikace zasílání zpráv nejoblíbenější na světě není jen cool povídat sipouze chlapi.

Ano, existuje mnoho dalších funkcí WhatsApp, které můžeme použít kromě odesílání zpráv. Zvědavý? Zde je řada dalších funkcí WhatsApp, které jsou jen zřídka známé mnoha lidem.

  • Jak automaticky odpovídat na zprávy WhatsApp
  • Žádné další oběti, zde je 5 typů podvodů na WhatsApp!
  • Jak sledovat lidi odesílající falešné polohy na WhatsApp

Další funkce WhatsApp

1. Aplikace pro úpravu fotografií

Nejprve můžeme použít WhatsApp jako aplikaci pro úpravu fotografií chlapi. Můžete dát skvělé efekty filtru, oříznout fotografie, dát roztomilé nálepky, přidat text nebo čmárat na fotografie.

2. Animovaný GIF Maker App

Další funkcí dalšího WhatsAppu je aplikace jako tvůrce animovaný GIF. Ano, formát pohyblivých obrázků je skutečně trendem, je hojně využíván na internetu, ať už na sociálních sítích nebo jako sladidlo při chatování.

Videa můžete snadno převést na GIF pomocí WhatsApp. Nastavte si to sami, nejzábavnější část video scény bude GIF.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

3. Aplikace pro odesílání souborů

Namísto odesílání souborů e-mailem, na které může příjemce reagovat po dlouhé době, můžete soubory odeslat okamžitě pomocí WhatsApp, budou okamžitě otevřeny. Nyní můžete na WhatsApp odeslat téměř jakýkoli typ souboru.

I tak stále existuje omezení velikosti souboru. Můžete sdílet soubory až do velikosti 100 MB pro Android a až 128 MB pro iOS. To je skvělé.

4. Připomenutí App

Dostali jste někdy úkol si to objednat nebo najít informace, které jsou podle vás docela důležité? Ano, pokud zůstane sám, potopí se a prostě zmizí.

Jako aplikaci pro připomenutí můžete také použít WhatsApp. Víte, existuje funkce nazvaná „Hvězdičky“, kde můžete hvězdičkou zaznamenat různé důležité informace.

Chcete-li to provést, vyberte zprávu, kterou chcete označit, klepněte na ni a podržte ji několik sekund. Poté se v záhlaví WhatsApp objeví hvězdička, vyberte hvězdičku.

Pokud chcete zobrazit zprávy označené hvězdičkou, stačí se dotknout třítečkové nabídky v pravém horním rohu. Poté vyberte kartu „Zprávy označené hvězdičkou“.

5. Bezplatné aplikace pro telefonování nebo videohovory

Ten už samozřejmě znáte, WhatsApp můžete použít jako náhradu za telefonní hovory pomocí kreditu. Stačí si zakoupit měsíční internetový balíček, můžete neomezeně telefonovat nebo videohovory zdarma.

6. Zjistit, že tě tvůj přítel podvádí

Cítil, že se náhle změnil? stará odpověď, Naposledy viděn a Přečtěte si účtenky také vypnuto. Takže nevíme, zda je doi online a zpráva byla přečtena nebo ne.

Aby se ujistil, že ho to stále zajímá nebo ne, a aby věděl, zda jsou vaše zprávy čteny nebo ne, i když je modré zaškrtnutí WhatsApp vypnuté. Jak na to, se můžete podívat na video výše.

To je 6 funkcí WhatsApp, které možná neznáte. Takže to není jen na povídání, dokud nemáte suché ruce, chlapi. Máte nějaké doplňky týkající se dalších funkcí WhatsApp? Sdílejte ve sloupci komentářů ano.

Přečtěte si také články o WhatsApp nebo psaní z Lukman Azis jiný.