Produktivita

100% funkční! snadný způsob, jak opravit zablokování počítače

Používání počítače už vás nebude bavit, pokud rádi visíte. Zažili jste někdy nemoc, která se jmenuje hang? Pokud ano, podívejme se na kroky, jak opravit zablokování počítače z následujícího APK...

Používání počítače je velmi zábavné. Dokáže nejen pobavit, ale i usnadnit práci. Díky tomu se počítač cítí jako povinný objekt.

Používání počítače už vás nebude bavit, pokud rádi visíte. Zažili jste někdy tuto nemoc zvanou hang? Pokud ano, podívejme se na kroky, jak opravit zablokování počítače z následujícího APK...

  • Chybný sektorový pevný disk! Těchto 5 nebezpečí vypnutí počítače bez vypnutí
  • Těžce poškozen! Toto jsou 3 nejnebezpečnější triky počítačové nevědomosti
  • 12 typů nebezpečných počítačových virů 2018|Můžete si vyrobit!

1. Běžné příčiny zavěšení počítačů

Zdroj fotografií: Obrázek: DriverTech

Než se pustíte do toho, jak vyřešit zablokování počítače, je dobré nejprve znát a znát příčinu zamrznutí počítače. Protože tím, že budete znát a znát příčinu toho, že počítač visí, bude pro vás snazší ji překonat.

Pověsit na počítači znamená, že došlo ke kolizi v systémovém procesu, kolize tohoto systémového procesu nakonec způsobí, že počítač náhle zamrzne nebo přestane fungovat. Příčina může být způsobena softwarem nebo hardwarem, s kompletními charakteristikami takto...

1. a. Příčiny zavěšení počítače kvůli problémům se softwarem

Zdroj fotografií: Obrázek: Arkáda

Pokud se počítač zasekne kvůli softwarovému problému, bude to obecně okamžitě zřejmé. Software, který visí, se přestane hýbat, myš se stále může pohybovat a konečně dochází k psaní "Neodpovídá" na softwaru, který visí.

1. b. Příčiny zamrznutí počítače kvůli problémům s hardwarem

Zdroj fotografií: Obrázek: Envista Forensics

Pokud se počítač zasekne kvůli hardwarovému problému, je trochu obtížné analyzovat, kde je problém. Obecně platí, že počítač okamžitě zamrzne, nic nelze přesunout, ať už je to myš a další. Není ani neobvyklé, že poté následuje nemoc Modrá obrazovka.

2. Snadné techniky zavěšení počítače

Zdroj fotografií: Obrázek: How To Geek

Překonání počítače visí v závislosti na tom, co je příčinou, pokud má software svůj vlastní způsob, jak s ním zacházet, zatímco pokud je to způsobeno hardwarem, existuje také samostatný způsob zacházení s ním. Kompletní metoda je následující...

2. a. Jak překonat zamrznutí počítače kvůli problémům se softwarem

otevřeno Správce úloh poté vyberte, který software způsobuje zablokování, a klikněte Ukončit úlohu. Pokračujte opětovným otevřením softwaru, který v případě potřeby přestane reagovat, a máte hotovo.

2. b. Jak překonat zamrznutí počítače kvůli problémům s hardwarem

Zdroj fotografií: Obrázek: Retro Computer

Pokud se váš počítač zasekne a nelze jej vůbec přesunout, obvykle se to stává kvůli hardwarovému problému. Dělat Tvrdé vypnutí stisknutím tlačítka napájení po dobu 5 sekund, pokud je znovu zapnuto. Pokud jej nelze zapnout nebo znovu visí, znamená to, že potřebujete servis nebo údržbu.

To je snadný způsob, jak se vypořádat se zasekáváním počítače, není to těžké? Co myslíte, je nějaká jiná cesta? Pokud existuje, sdílejte to s Jakou!

Ach ano, určitě si přečtěte články týkající se počítačů nebo jiné zajímavé články od 1S.

Bannery: ShutterStock