Software

jak sledovat videa z youtube na smartphonu bez kvóty

Máte rádi streamování na YouTube, ale vaše kvóta končí? Pokud ano, JalanTikus má pro vás důležité tipy, konkrétně jak sledovat videa na YouTube bez kvóty!

Vytvořeno třemi bývalými zaměstnanci PayPal v roce 2005, Youtube proměnil ve video médium proud nejoblíbenější na světě od doby, kdy ji v roce 2006 koupila společnost Google. Nejen proud, na YouTube může také socializovat.

Líbí se ti to proud na YouTube, ale kvóta opět umírá? Pokud ano, JalanTikus má pro vás důležité tipy, jmenovitě jak sledovat videa na YouTube bez kvóty!

  • Jak streamovat YouTube bez ukládání do vyrovnávací paměti na počítači
  • Inspirujte! Těchto 5 kanálů YouTube je také populárních u slavných youtuberů
  • 10 nových funkcí YouTube, které možná neznáte

Jak sledovat videa na YouTube bez kvóty

Staňte se video službou proud který poskytuje rozmanitý kreativní a zajímavý obsah, mnoho lidí preferuje proud YouTube místo sledování televize. V důsledku toho kvóta rychle vyčerpá.

Abyste nebyli naštvaní, protože chcete sledovat stejné video na YouTube znovu a znovu, ale nechcete, aby se vám rychle vyčerpala kvóta, vyzkoušejte následující způsoby sledování videí na YouTube bez kvóty:

  • Stáhněte si aplikaci YouTube GO na vašem smartphonu. Tato aplikace stále probíhá Brzký přístup, ale lze jej stáhnout přímo Jak to z obchodu Google Play.
Prohlížečové aplikace Google Inc. STAŽENÍ
  • Po instalaci ověřte prostřednictvím svého mobilního čísla, abyste se ujistili, že jste uživatelem YouTube. Kromě toho jej můžete také propojit s účtem Gmail.
  • Dále prosím otevřete nebo vyhledejte video, které chcete sledovat. Pak klikněte, zobrazí se možnost stáhnout video v různých možnostech kvality.
  • Stačí si to stáhnout. Po stažení můžete video opakovaně sledovat, aniž byste se museli obávat vyčerpání kvóty.

Aby byl tento způsob sledování videí na YouTube bez kvóty efektivnější, je dobré používat YouTube GO, když jste připojeni k bezplatnému WiFi připojení. Takže opravdu nepoužívá kvóty.

Hodně štěstí!