Produktivita

jak opravit zamrznutí a pád youtube za 10 sekund

Bavíte se sledováním YouTube, co, najednou váš počítač zamrzne nebo spadne? Nezlobte se, jen se podívejte, jak se s tím Jaka vypořádal.

Youtube samozřejmě nám není cizí. Stránky a nástroje pro sdílení videa streamování videí Používalo ho mnoho lidí po celém světě. Youtube potřebnější protože může být použit jako prostředek zábavy, znalostí a šíření informací.

Ale někdy nastává problém když přehráváme video na YouTube, počítač, který používáme, náhle zažije pád a zmrazení. No, k tomu vám Jaka řekne, jak to vyřešit zamrzání a padání při přehrávání YouTube na PC.

 • Snadné způsoby, jak sledovat videa na YouTube při čtení komentářů
 • Jak streamovat YouTube bez ukládání do vyrovnávací paměti na počítači
 • PÁNI! Ukázalo se, že toto je 10 videí na YouTube s nejvíce DISLIKE

Provádějte kontroly ovladače ručně

Když vám při přehrávání YouTube spadne a zamrzne počítač, je to pro vás dobré nejprve zkontrolovat je ovladače videa co už máš aktuální. Nebo zkus zjistit, jestli ten disk používá ještě někdo, je tu někdo? nahlásil stejný problém. Pokud existuje, pak byste měli odinstalovatovladač grafické karty a nahradit ji starou verzí.

Zde jsou kroky:

 • Stiskněte **klávesu Windows + R** a do pole Otevřít zadejte **devmgmt.msc**. Potom klepněte na tlačítko OK.
 • Na Správce zařízení, klikněte na ** Grafické adaptéry **. Poté dvakrát klikněte na grafickou kartu.

 • Poté se zobrazí, jak je uvedeno níže. Vyberte kartu Driver a klikněte na **Roll Back Driver**. Potom klepněte na tlačítko OK.

Zakázat hardwarovou akceleraci

Obvykle jsou mezi nimi problémy s kompatibilitou webový prohlížeč a grafická karta je jedna z příčin havárie při přehrávání videí na YouTube. Obecně to může mít také za následek modrá obrazovka na PC. Proto způsob, jak překonat zamrznutí YouTube, je zakázat hardwarovou akceleraci pro videa.

Zde je návod, jak zakázat hardwarovou akceleraci v některých prohlížečích:

 • Chrome

Otevřete nabídku ikony ** se třemi tečkami ** v pravém horním rohu. Vyberte ** Nastavení > Zobrazit rozšířená nastavení ** a poté svitek přejděte dolů, dokud nenajdete možnost systému, a zrušte zaškrtnutí políčka **Použít hardwarovou akceleraci, je-li k dispozici**.

 • Firefox

V pravém horním rohu otevřete nabídku ikon se ** 3 pruhy ** Firefox poté vyberte ** Nastavení > Upřesnit **. Pak to vypadá jako na obrázku níže, vyberte kartu ** Obecné **. Na této kartě v části ** Procházení webu ** zrušte zaškrtnutí políčka ** Použít hardwarovou akceleraci, pokud je k dispozici **.

 • Okraj

otevřeno Ovládací panely -> Možnosti Internetu -> Upřesnit. Poté zaškrtněte políčko **Použít softwarové vykreslování místo vykreslování GPU**. Potom klepněte na tlačítko OK.

Zakázat Flash

Obvykle, Blikat vždy zakázáno všemi prohlížeči a weby. Ale, blesk může stále fungovat v Pozadí a provádět činnosti, které mohou vést k havárii.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Zde je návod, jak deaktivovat Flash v některých prohlížečích, abyste opravili selhání:

 • Chrome

Zapněte **chrome://plugins** adresní řádek. Poté v Adobe Flash Player, klikněte na Zakázat .

 • Firefox

Když se ve Firefoxu otevře stránka s prvkem Flash, dojde k tomu zobrazí se okno s žádostí o schválení abyste to zapnuli. Flash však můžete také odinstalovat. Metoda otevřete Ovládací panely, klikněte Programy > Programy a funkce. Vyhledejte **Adobe Flash Player** a poté program odinstalujte.

No, to je on jak opravit problémy se zamrzáním a pádem na YouTube. Pokud problém stále se objevuje po provedení výše uvedených metod je nejlepším řešením přivést jej na servisní středisko dělat přeinstalovat systém. Doufám, že je to užitečné!