Produktivita

jak zrušit odběr všech otravných e-mailových odběrů jedním kliknutím

Musíte se cítit naštvaní, když dostanete e-mail, který není jasný? Ať už se jedná o spam, propagace z internetových obchodů a další. Aby to bylo přehlednější, zde je návod, jak jedním kliknutím zrušit odběr všech otravných e-mailových odběrů.

Jste uživatelem smartphonu Android, samozřejmě používáte Google Mail nebo lépe známý jako Gmail jako hlavní e-mailová služba, že? Samozřejmostí je mnoho aktivit on-line což vyžaduje použití e-mailu. Ale někdy je počet příchozích e-mailů docela otravný. Jaka chce proto probrat jak Odhlásit odběr nebo se jedním kliknutím odhlásit z odběru obskurních e-mailů.

Někdy to děláme úmyslně nebo neúmyslně předplatit nebo se přihlaste k odběru e-mailů na určitých webech nebo službách, které se ukázaly být docela otravné. Pokud je tomu tak, můžete si procvičit následující metodu Odhlásit odběr snadno nejasné e-maily.

  • Jak snadno vytvářet bezplatné e-maily na Yahoo, Gmail, Outlook, Mail.com a iCloud!
  • 10 důvodů, proč je Google Inbox MNOHEM lepší než Gmail
  • Nejúčinnější způsob, jak zajistit, aby se váš účet Gmail nehacknul

Jak zrušit odběr všech otravných e-mailových odběrů jedním kliknutím

Chcete-li se odhlásit z odběru nejasných e-mailů, v obou případech spam, promo od obchodu on-line, upozornění z různých účtů sociálních médií a další, ApkVenue má velmi snadné, rychlé a trvá to jen asi 1 minutu. Okamžitě, zde jsou kroky:

  • Rychlý způsob Odhlásit odběr všechny otravné e-maily v Gmailu, tj. pomocí nápovědy webu unroll.me. Navštivte prosím web a poté klikněte Začněte hned.
  • dále vytvořte si účet na unroll.me použijte e-mail, který chcete spravovat.
  • Unroll vás požádá o přístup k vašemu účtu Gmail a dovolit pokud chcete pokračovat.
  • Další Unroll udělá snímání a zobrazí počet vašich odběrů e-mailů. Klikněte Pokračovat pokračovat.
  • Poté se zobrazí všechny vaše přihlášené e-mailové seznamy.
  • Pak stačíš klikněte na Odhlásit k odhlášení z odběru e-mailů ze služeb, které vám připadají rušivé nebo méně důležité. Hotovo!

To je snadný způsob Odhlásit odběr nebo se rychle a snadno odhlásit ze všech otravných e-mailových služeb na vašem účtu Gmail, jak uvádí TechViral. Nyní můžete spravovat e-maily efektivněji a bez otravných e-mailů. Hodně štěstí!