Hudba a zvuk

7 skladeb, které jsou ideální pro testování výkonu vašich reproduktorů nebo sluchátek

Máte nové reproduktory nebo sluchátka, ale nevíte, jakou skladbu otestovat zvuk? Zde je 7 skladeb, které jsou nejvhodnější pro testování výkonu vašich reproduktorů nebo sluchátek.

Máte nové reproduktory, sluchátka nebo sluchátka? Určitě chcete vědět, jaká je kvalita a výkon. Jak jemnost zvuku, čistota, basy a tak dále. Možná si ale lámete hlavu nad tím, která skladba je vhodná k testování? No, tentokrát vám Jaka chce prozradit 7 nejvhodnějších skladeb k otestování výkonu vašich reproduktorů nebo sluchátek.

  • Zajistěte, aby vestavěný reproduktor telefonu zněl hlasitě bez velkých písmen
  • Sluchátka vs. náhlavní soupravy vs. sluchátka, co je pohodlnější?
  • aptX kodek přináší jasnější zvuk na bezdrátových sluchátkách

Většina lidí testuje reproduktory pomocí skladeb s hlasitými rytmy, jako je electro pop, dance, house a tak dále. Jasněji slyšíte dunění basů a rytmus hudby. Následující skladby jsou ale také vhodné pro testování čistoty a jemnosti hlasu vašeho mluvčího. Nejen na testování, moje písničky se také dobře poslouchají. Zde je seznam.

Enya - karibská modř

Masivní útok – Nedokončená sympatie

Beastie Boys - Brass Monkey

The Who - Baba O'Riley

Steely Dan - Hey Devatenáct

Harold Faltermeyer - Beverly Hills Cop Theme Song

Eagles - Hotel California Live Peklo mrazí

Toto je 7 nejlepších skladeb k poslechu při testování výkonu vašich nových reproduktorů nebo sluchátek. Pokud máte jiné informace, nebo máte seznam další píseň, řekni Jakovi přes sloupek komentáře níže ano!