Tech Hack

jak hrát omg hru fb (facebook), může otestovat vaši osobnost!

Chcete vědět, kdy se budete vdávat, nebo chcete zkusit tipovací předpověď? Raději si zkuste zahrát OMG Game Facebook (FB) na svém mobilu, zaručeně vás bude bavit!

I když to bylo otlučené přítomností jiných sociálních médií, jako je Twitter, Instagram nebo Snapchat, ale ve skutečnosti, Facebook stále nejoblíbenější v roce 2020.

Zvláště teď, když Facebook přinesl mnoho funkcí, včetně těch z vás, kteří hledají zábavu hraním lehkých her, gangu.

No, nedávno virální Facebook hra tzv OMG hry které lze široce sdílet a šířit dál Časová osa vaše sociální média.

Chcete se připojit k této hře na Facebooku? Pojďte, podíváme se na recenze jak hrát OMG Game FB (Facebook) na které můžete přímo hrát chytrý telefon-mu, tady.

Zde je návod, jak snadno hrát hry OMG Facebook přímo na vašem HP!

Pro vás facebookové veterány jistě už dávno znáte různé zábavné facebookové hry, které byly oblíbené v éře rozkvětu internetových kaváren. Říkejte tomu jako Ninja sága, Společnost domácích mazlíčkůnebo Zynga Poker.

shromáždění Okamžité hry na Facebooku alias Okamžité hry na Facebooku výše lze hrát přímo na Facebooku bez nutnostiNainstalujte jakékoli aplikace na vašem PC nebo notebooku.

Zahrnuto také pro OMG FB hry určitě jste viděli logo výše v příspěvku svého přítele. Počínaje drobnostmi "Kdy se budeš ženit?", "Osobnostní test", dokud "Mate předpověď".

Není třeba se obtěžovat přihlásit se FB na notebooku, nyní můžete také hrát Facebook Instant Games přímo v mobilní aplikaci pro Android nebo iPhone, víte.

Zde je Jakova recenze jak hrát OMG Facebook abyste mohli sdílet Časová osa nebo kteří si chtějí hrát se svými přáteli, gang. Checkidot~

Krok 1 - Vyberte nabídku hry v aplikaci Facebook

  • Otevřete aplikaci Facebook nainstalovaný v chytrý telefon vy a na stránce Domov stačí klepnout ikona hamburger vpravo nahoře.
  • Na další stránce stačí vybrat nabídku Hry jak Jaka ukazuje níže, gang.

Krok 2 – Začněte hrát hry na Facebooku

  • Zde vám budou předloženy různé kanálživý přenos hry na Facebooku, které můžete přeskočit a klepnout na tlačítko Hrát hru Nahoře.

Krok 3 - Vyberte OMG Game Facebook

  • Na další stránce stačí posouvat obrazovku dolů, dokud nenajdete sekci Hry, které hrají vaši přátelé.
  • Samotná OMG Game se dnes stala velmi populární Facebook Instant Games s 200 miliony hráčů. Chcete-li začít hrát OMG Facebook, vše, co musíte udělat, je klepnout na tlačítko Play > Play Now.

Krok 4 - Změňte jazyk OMG

  • Podle výchozí, OMG Game bude v angličtině. Chcete-li jej vyměnit, stačí klepnout ikona zeměkoule vlevo a vyberte možnost indonéština.

Krok 5 – Začněte hrát hru OMG FB

  • Většina OMG her vyžaduje, abyste si vybrali pouze své pohlaví, gang. Vyberte možnost a chvíli počkejte, než se zobrazí výsledky.
  • Pak můžete sdílet s Časová osa Facebook klepnutím na tlačítko Podíl nebo klepněte na tlačítko Zkus to znovu pokud nejste spokojeni s výsledky.

Krok 6 – Odhlaste se a hrajte jiné hry na Facebooku

  • Chcete-li hru OMG ukončit a chcete hrát jinou hru, stačí klepnout ikona gamepad vpravo nahoře. Poté klepněte na tlačítko Ukončit hru pro návrat na stránku Instant Games.

Nejzajímavější kolekce okamžitých her na Facebooku kromě hry OMG

Kromě OMG Games poskytuje Facebook také různé další okamžité hry, které jsou pro vás neméně vzrušující a oblíbené.

Nejen, že hrajete sami, můžete také hrát s přáteli a vyzvat je, aby získali nejvyšší skóre, víte. Existují nějaké hry na Facebooku, které ApkVenue doporučuje?

1. WOW hry

Nejprve tam WOW hry které lze považovat za alternativu k OMG Game, gang. Tato hra sama o sobě má 107 milionů hráčů okolo světa.

Zde také dostanete různé drobnosti, na kterých můžete sdílet výsledky Časová osa váš FB. Pokud Jaka zkusí na první pohled, design hry WOW také není tak monotónní jako OMG, víte. Dobře, že to zkusíš!

2. Poslední nůž

Pak pokud dáváte přednost hrám sžánr Akce probíhá i na Facebooku Poslední nůž kterou můžete hrát klepnutí-klepnutí na obrazovce.

Vaším úkolem je upevnit všechny čepele na rotující dřevěnou čepel. Hry s 57 milionů hráčů Můžete to hrát tak, že vyzvou své přátele zde.

3. Popstone 2

Pak pro fanoušky hry Candy Crush je tu také hra tzv Popstone 2 Kdo má 4,7 milionu hráčů který je bohatý se skutečně stal oblíbenou hrou matek, gangu.

Zde jednoduše zničíte kombinaci stejně barevných kamenů, které jsou k sobě přilepené. Cílem je dosáhnout stanoveného skóre dříve, než již nebudete moci provádět kamenné kombinace.

Video: Herní doporučení Offline Zábavný Android, který lze hrát bez internetové kvóty

No, takhle se hraje OMG Game FB (Facebook) a další doporučení Instant Games, které můžete hrát ve svém volném čase.

Výše uvedená doporučení hry jsou vhodná i pro ty z vás, kteří jsou líní Nainstalujte aplikace, například proto, že je plná vnitřní paměť nebo chcete najít lehké hry, které lze hrát kdykoli.

Snad užitečné a hodně štěstí, bando!

Přečtěte si také články o Facebook nebo jiné zajímavé články z Satria Aji Purwoko.