Hry

být zdravý! zde je 5 nejlepších 'shuffle' her pro Android

Abyste mohli stále hrát hry a také zůstat zdraví, existují také hry, které vyžadují pohyb. Na samotném Androidu jsou hry s třesením nebo třesením. Chtít hrát? Zde je 5 "beat" her doporučených Jakou!

Hraní her je opravdu zábavné. Ale bohužel, pokud použijete příliš mnoho, může vám to způsobit nevolnost. Důvod je jasný, protože se málokdy pohybujete.

Abyste mohli stále hrát hry a také zůstat zdraví, existují také hry, které vyžadují pohyb. Na samotném Androidu jsou hry s třesením nebo třesením. Chtít hrát? Zde je 5 "beat" her doporučených Jakou!

  • Milujte svůj Android! Zde je návod, jak otestovat výkon Androidu při hraní her
  • Jak bezpečně rootovat Android bez ztráty záruky

Zde je 5 nejlepších 'Shake' her pro Android

1. Jen teď tanči

Zdroj fotografií: Obrázek: Ubisoft Entertainment

Hra, která vás přiměje zamíchat svůj první smartphone, je Just Dance Now. Jedná se o taneční herní sérii, která je již na konzolových hrách velmi oblíbená. K hraní této hry potřebujete externí monitor. Můžete použít ChromeCast nebo něco podobného.

Stahování:Just Dance Now nejnovější verze

Sportovní hry Ubisoft Entertainment KE STAŽENÍ

2. Hra Shakes

Zdroj fotografií: Obrázek: RadioBox Labs

Následující hra je velmi jednoduchá. V této hře musíte pouze zatřást smartphonem tak silně, jak je to možné v předem stanoveném časovém období. Později dostanete skóre za to, jak moc mícháte. Hodnoty lze soutěžit online se svými přáteli.

Stahování:Poslední verze hry Game of Shake

3. Sodové koktejly

Zdroj foto: Obrázek:

Stejně jako u předchozí hry je hra velmi jednoduchá a to tak, že se smartphonem zatřesete tak silně, jak je to jen možné. Jen vzhled této hry je mnohem zajímavější. To je doprovázeno objevením se nápojové láhve, která je po otřesení připravena explodovat.

Stahování:Soda Shake nejnovější verze

4. Zatřeste kostkami 3d

Zdroj fotografií: Obrázek: Infusoft

Pokud chcete hrát monopol nebo podobně, ale nemáte kostky, vyzkoušejte tuto aplikaci. Jeho funkcí je náhrada kostkového šlehače. I když je to jednoduché, může to být návykové jako fidget spinner. Jen pokračujte v porážení kostek v této hře, je to zábava.

Stahování:Shake Dice nejnovější verze

5. Shake It - Hry pro děti

Zdroj fotografií: Obrázek: LingoKids

Pokud máte děti nebo ještě neumíte plynně anglicky, vyzkoušejte tuto jednoduchou hru na míchání. Kromě toho, že jsou paže zdravé, pomáhá to i zábavné učení angličtiny. O kvalitě anglického obsahu nemusíte pochybovat, protože odpovídá oxfordským standardům.

Stahování:Shake It nejnovější verze

Z 5 výše uvedených her, pokud je Jaka upřímný, hraje Just Dance nejvíce. Páni, ta hra je rozhodně dobrá, kamaráde, od známého vývojáře Ubisoft a už teď je velmi oblíbená. Co myslíte, jaké číslo je nejlepší?

Podíl Váš názor! A také si nezapomeňte přečíst články související s Aplikacemi nebo jiné zajímavé články od 1S.

Bannery: ShutterStock

ZOBRAZIT ČLÁNEK