Out Of Tech

7 filmů zobrazujících hrůzy pekla, zaručené automatické pokání!

Stále rád hřešíš a trápíš rodiče? Radši se podívej na 7 filmů, které popisují hrůzy tohoto pekla, abys mohl činit pokání, bando

Peklo je posledním místem pro mrtvé, kteří byli zlí, když žili na zemi. Alespoň to učí mnoho náboženství ve světě.

I když každé náboženství, kultura a příběh má svůj vlastní popis pekla, je mezi nimi jedna věc společná.

Pokud ve filmech, peklo bude obsahovat hříšníky, kteří jsou krutě mučeni na velmi hrozném místě.

7 filmů, které popisují hrůzu pekla

Filmy o pekle nevyprávějí jen jednou nebo dvakrát. Peklo je často zobrazováno v hororových filmech, dramatech a dokonce i v komediích.

V tomto článku bude ApkVenue diskutovat o 7 filmů, které vám poskytnou pohled na hrůzy pekla.

Jaka zaručuje, že po zhlédnutí těchto sedmi filmů budete činit pokání a uctívat. Zvědavý? Podívejte se na následující článek, ano, gang!

1. Constantine (2005)

Constantine je akční a hororový film s Keanu Reevesem v hlavní roli. Mnozí, víte, neví, že John Constantine je postava z DC Universe.

Vypráví příběh vyšetřovatele paranormálních jevů, který musí jít do pekla, aby bojoval s démony, dokonce i s anděly, aby zachránil život dívky.

V tomto filmu je peklo zobrazeno jako svět postapokalyptické z jaderné bomby, gang. Možná vám tento film chce říct, že svět, ve kterém teď žijeme, je vlastně peklo.

2. Horizont událostí (1997)

Horizont událostí je sci-fidanský horor režiséra Paul W.S. Anderson. Tento film plodí jen pár sekund scén v pekle, ale i tak je to hrozné.

Vypráví příběh o posádce vesmírné lodi zvané Horizont událostí, která náhle zmizela z oběžné dráhy, aby se po letech znovu objevila ve zničeném stavu.

Ukázalo se, že letadlo a jeho posádka byly teleportovány do pekla, gangu. Pekelná scéna v tomto filmu je strašná a tak sadistická, že byla hodně vystřižená, bando.

3. Jigoku (1960)

Jigoku je japonský film vydaný v roce 1960. Kata "jigoku" samo o sobě má význam Peklo v japonštině gang.

Tento film zobrazuje peklo a jeho sadistické mučení v surrealistickém stylu. Peklo v tomto filmu sleduje obraz buddhismu.

Film je sice ze staré školy, ale tento film má dost hrozný efekt. Mučení je popisováno tak, že se objevuje znovu a znovu a ničí fyzicky i duševně mučenou osobu.

4. Hellbound: Hellraiser II (1988)

Už podle názvu víme, že tento film rozhodně souvisí s peklem. Hellbound: Hellraiser II je horor plný sadistických scén.

V tomto pokračování se nám ukáže, odkud pocházet Špendlíková hlavička a odst Cenobit pochází z pekla. Zobrazení pekla v tomto filmu se však od tohoto filmu liší.

Peklo je popisováno jako velmi široký labyrint a nemá cestu ven. Páni, to je strašné, co, bando?

5. Jaké sny mohou přijít (1998)

Na rozdíl od jiných filmů, Jak přicházejí sny který byl propuštěn v roce 1998 není horor, gang.

Tento film podle románu vypráví příběh muže, který musí zachránit svou ženu v pekle sebevraždou. Kvůli své lásce byl muž ochoten opustit nebe, aby vyzvedl svou ženu v pekle.

Peklo v tomto filmu neobsahuje sadistické mučení, ale spíše rozlehlou zemi, kde jsou obyvatelé pekla pohřbeni zaživa se vztyčenou hlavou.

6. L Inferno (1911)

L peklo je jedním z nejstarších filmů všech dob, který pojednává o hrůzách pekla. Nebuďte překvapeni, když je z tohoto filmu převzato mnoho ilustrací pekla.

L Inferno popisuje peklo jako Božská komedie, báseň o pekle napsal Dante Alighieri kteří žili ve 13.–14.

Peklo v tomto filmu je plné strašlivých démonů, kteří trápí lidi. Znovu zděšený, na konci filmu zobrazený obří 3-hlavý démon, který požírá lidi zaživa.

7. Baskin (2015)

Baskin vydaný v roce 2015 je experimentální horor z Turecka. Tento film vás rozmazlí žízeň po krvi.

Vypráví příběh 5 policistů, kteří vyšetřují prázdný dům. Ukáže se, že prázdný dům má schody vedoucí do pekla.

Nenajdete zde rohaté démony, ale uvidíte lidi, kteří se navzájem mučí, zabíjejí a dokonce kanibalizují. Jaka se na to prostě neodvážil dívat, bando.

Tak Jakův článek o 7 filmech, které popisují hrůzy pekla. Jak se cítíš, bando? Už jsi činil pokání ze strachu, že půjdeš do pekla?

Uvidíme se zase u dalšího článku Jaka, dobře!

Přečtěte si také články o Film nebo jiné zajímavé články z Prameswara Padmanaba