Hry

Pojďme hrát! Zde je 7 populárních her pro PlayStation, které jsou oficiálně pro Android

Jste jedním z těch, kteří hrají náročné hry na chytrých telefonech? Pokud ano, shodou okolností chce tentokrát Jaka dát herní doporučení. Tato hra je populární hrou pro Playstation, která je nyní oficiálně dostupná pro smartphony Android. Chcete vědět? Uvidíme!

Smartphony jsou nyní stále sofistikovanější. I co do kapacity RAM se vyrovná PC/notebooku. Není se čemu divit, proto si nyní můžete zahrát náročné hry i přes chytré telefony.

Patříte k těm, kteří hrají náročné hry na chytrých telefonech? Pokud ano, tak náhodou chce tentokrát Jaka dát herní doporučení. Tato hra je populární hrou pro Playstation, která je nyní oficiálně dostupná pro smartphony Android. Chcete vědět? Uvidíme!

  • Zabíjejí pirátské hry herní průmysl? Ukazuje se ....
  • 5 herních konzolí založených na Androidu, hráči musí vědět!

Zde je 7 her pro Playstation, které jsou oficiálně pro Android

Hra, kterou vám ApkVenue prozradí níže, je ve skutečnosti populární nejen na Playstation, ale také na Xboxu. Jaka používá slovo Playstation, protože v Indonésii je mnohem populárnější než Xbox, i když jsou obě herní konzole.

Bez dalších okolků zde jsou doporučení hry pro Android od ApkVenue.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

1. Dynasty Warrior

Zdroj fotografií: Obrázek: Gamer Braves

Hra, která vypráví o historii Číny. Má dobré grafické zobrazení a jednoduchou hratelnost. V důsledku toho hra Dynasty Warriors raketově vzrostla v popularitě. I na konzolové hře se nyní dostala do 8. série.

Stáhněte si hru pro Android zde: Dynasty Warrior Google Play

2. Final Fantasy

Zdroj fotografií: Obrázek: Abuget

Hra, která vypráví příběh jako z pohádky, plná fantasy příběhů. S tolika fanoušky se série Final Fantasy nyní dostala na 15. místo na konzolové hře. I prodeje exkluzivní verze hry k 15. byly během krátké doby vyprodány.

Stáhněte si hru pro Android zde: Final Fantasy Google Play

3. WWE 2K/SmackDown

Zdroj fotografií: Obrázek: RRVirus

Třetí je wrestlingová hra, konkrétně WWE 2K. Pokud jste zmatení, možná bude známější, když to Jaka nazve Smackdown. Protože v minulosti byla hra Smackdown na konzolových hrách velmi populární, ale nyní se přejmenovala na WWE 2K.

Stáhněte si hru pro Android zde: WWE/Smackdown Google Play

4. Assassin's Creed

Zdroj fotografií: Obrázek: HaikuDeck

Assassins Creed vypráví příběh skupiny zabijáků, kteří se zaměřují na diktátory. Protože je tato hra tak vzrušující, pro konzolovou verzi hry existuje nejméně 9 herních sérií s názvem Assassins Creed.

Stáhněte si hru pro Android zde: Assassins Creed Google Play

5. Nespravedlnost

Zdroj fotografií: Obrázek: PlayStation

Injustice je hra, kde můžeme použít superhrdinu k boji s jinými superhrdiny. Jako například Batman versus Superman, nebo Flash versus Superman a tak dále. Díky tomuto konceptu je na hraní této hry mnoho lidí závislých.

Stáhněte si hru pro Android zde: Injustice Google Play

6. Batman

Zdroj fotografií: Obrázek: PetSprin

Batman na konzolových hrách, velmi známý svou sérií Arkham. Nabízí jednoduchou hratelnost a ohromující grafiku. Pro verzi pro Android existuje mnoho verzí. Počínaje Batman v Superman, Batman The Telltale Series a dalšími.

Stáhněte si hru pro Android zde: Batman Google Play

7. FIFA

Zdroj fotografií: Obrázek: EA Sport

Poslední jmenovaná je jedna z nejpopulárnějších fotbalových her, konkrétně FIFA. Tato hra, která přizpůsobuje Frostbite Engine, nabízí velmi krásné grafické zobrazení na konzolové verzi hry.

Stáhněte si hru pro Android zde: FIFA Google Play

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Tak to jsou informace od Jaka o 7 hrách pro Playstation, které jsou oficiálně na Androidu. Co si o tom myslíte, existují nějaké další hry? Pokud existují, podíl s Jakou prostřednictvím sloupce komentářů, děkuji.

Nezapomeňte si také přečíst související články Hry nebo jiné zajímavé příspěvky od Syn Andalas.