Intermezzo

toto je skutečný hlasový herec z ulice!

Kromě důsledného prezentování nejnovějších technologických informací má YouTube JalanTikus také další charakteristiku, a to Mbak JT, který je hlasovým hercem.

Takže kompletní stránka, která poskytuje stahování a také nejnovější informace o technologiích a gadgetech, StreetRat také na YouTube. už vy lidi předplatitYouTube JalanTikus ne?

Na JalanTikus YouTube je něco jedinečného. Kromě důsledné prezentace nejnovějších technologických informací má YouTube JalanTikus také další vlastnosti, konkrétně: paní JT kdo je hlasový herec. Zajímá vás, kdo je skutečný Mbak JT?

  • Ne Hoax! Jak číst JalanTikus bez připojení k internetu
  • 4 důvody, proč koupit IDM u JalanTikus, číslo 3 je velmi důležité!

Kdo je Mbak JT jako hlas JalanTikus?

No tak, přiznejte se, museli jste být zvědaví, kdo byl hlasovým hercem v JalanTikus, že? Nejste to jen vy, mnozí jsou zvědaví na hlasového herce za maskou Mbak JT.

Jak jsem slíbil, JalanTikus odhalí postavu Mbak JT, až dosáhne 1 milion předplatitelů v roce 2017. A nyní dosáhla 948 tisíc odběratelůvíš! 1 milion brzy, že? Rok 2017 ale brzy skončí.

Takže pro ty, kteří jsou zvědaví na postavu Mbak JT, pojďte předplatit YouTube JalanTikus právě teď! Nezapomeňte pozvat ostatní předplatit také proto, abyste okamžitě viděli hlas JalanTikus YouTube, ano! Nechcete déle čekat, až uvidíte tvář Mbaka JT, že?