Software

10 nejlepších slovníkových aplikací pro Android, nejsou potřeba žádné lekce!

Funkce, jako jsou každodenní slova a konverzace, mohou rozšířit slovní zásobu jazyka. Je to také užitečné pro definování slov, která neznáte.

Slovníkové aplikace mohou být tím nejlepším a praktickým řešením pro ty z vás, kteří se chtějí učit cizí jazyky. Funkce, jako jsou každodenní slova a konverzace, mohou rozšířit slovní zásobu jazyka. Je také užitečné pro definování slov, která neznáte.

Se slovníkovou aplikací už pro nás není těžké učit se cizí jazyky. No, tady uvádíme seznam nejlepších slovníkových aplikací pro Android, které musíte vyzkoušet. Checkidot!

  • 10 důvodů za drahými cenami datových balíčků
  • Toto je skutečný hlasový herec JalanTikus!

10 nejlepších slovníkových aplikací pro Android, žádné lekce nejsou potřeba!

1. Slovník

Tato aplikace je k dispozici zdarma nebo bez reklam za pouhých 25 tisíc Rp. Má tři zdroje, tj Americké dědictví, Webster a Rogetův tezaurus dělají z této aplikace jeden z digitálních slovníků, které musíte mít. Slovník je také schopen překládat do více než 40 jazyků a lze jej používat i offline.

Jednou z výhod této aplikace je, že má další funkce dnešních idiomů, audio výslovnost, etymologii slov a různé slovníky se specifickými tématy, jako jsou finance, média a další.

2. Dictionary.com

Jako jedna z nejpopulárnějších aplikací v mnoha zemích má Dictionary.com mnoho funkcí, včetně slov dne, zvukové výslovnosti, překladatele více než 30 slov a drobností původ slova. Existují také slangové, idiomové, výrazové a lékařské slovníky. Celkově je tento slovník nejlepší mezi ostatními a musíte ho mít.

3. Slovník Lingue

Dictionary Linguee je relativně nová bezplatná slovníková aplikace. Tato aplikace se specializuje na překlad s přidáním křížového jazyka. Podporuje angličtinu, španělštinu, francouzštinu, němčinu, čínštinu, japonštinu a okolí tucet dalších jazyků. Tato aplikace je k dispozici zdarma bez prémiové edice nebo reklam v aplikaci. Pro ty z vás, kteří nenávidí reklamy, můžete tuto aplikaci opravdu použít.

4. Slovník Merriam-Webster

Zdroj fotografií: Obrázek: androidauthority Kdo by neznal Merriam-Webster Dictionary? Aplikace a její webové stránky jsou tak oblíbené, že je používají lidé z celého světa. Tato aplikace, vybavená nadprůměrnými funkcemi, může výrazně rozšířit vaši jazykovou slovní zásobu prostřednictvím slovní hry. Přichází s tezaurus, zvuková výslovnost, tato aplikace je k dispozici zdarma s reklamami a prémií pouze za cenu 40 tisíc Rp.

5. Anglický slovník

Tato aplikace má tu výhodu, že dokáže přeložit až 239 000 slov a řadí se mezi nejlepší slovníkové aplikace. Jednou z jeho funkcí je randomizér, který umožňuje náhodně vyhledávat slova a volit mezi tmavým nebo světlým tématem. Nejlepší ze všeho je, že tato aplikace je k dispozici zdarma a bez reklam! Stojí za to se zúčastnit telefon s Androidem.

6. Vyhledávání Google

Zdroj fotografií: Obrázek: androidauthority Přestože se nejedná o slovníkovou aplikaci, lze Google Search použít k vyhledávání a překladu slov prostřednictvím hlasový příkaz nebo text. Výhodou této aplikace je, že dokáže definovat slova kompletně, od počátečního tvaru až po různé jiné časy. Pokud ale potřebujete aplikaci, která dokáže překládat věty, Google Search není vhodný pro ukládání do vašeho mobilu.

7. Slovník idiomů a frází

Zdroj fotografií: Obrázek: androidauthority Tato aplikace poskytuje překlady až do 3500 frází. Můžete vyhledávat fráze, označovat je jako oblíbené a třídit je podle kategorií. Tato aplikace je poměrně jednoduchá, protože ji pouze otevírá, vyhledává, čte a zavírá. Pokud se chcete naučit některé fráze, které nejsou v souladu s EYD, je to pro vás nejlepší volba.

8. Offline slovník

Offline Dictionary podporuje více než dva tucty jazyků stáhnout slova pro offline použití. K dispozici je dokonce i tezaurus, pokud jej potřebujete. Tato aplikace pokrývá základy překladu a je poměrně standardní.

9. Kapesní tezaurus

Zdroj fotografií: Obrázek: androidauthority Tato aplikace poskytuje až 90 000 běžných slov velikost instalace 20 MB a k dispozici je funkce vyhledávání synonym a antonym, stejně jako portál tezauru. Můžete si také vybrat tmavé nebo světlé téma a sdílet slova, která jste se právě naučili, s přáteli. Aplikace Pocket Thesaurus je k dispozici zdarma s reklamami nebo za poplatek.

10. Slovník WordWeb

Tato aktuální slovníková aplikace poskytuje funkce až 285 000 slov s 225 000 významy určitých slov. Slovník WordWeb obsahuje také tezaurus, vyhledávání zvuku a tak dále. Výhodou této aplikace je, že dokáže rozlišit slova, která znějí podobně. I když nemá funkci zvukové výslovnosti, tato aplikace je stále nutností ve vašem telefonu Android.

Toto je 10 nejlepších slovníků pro Android. Který z nich vám podle vás může zabránit v potřebě jazykových lekcí? Odpovězte do kolonky komentářů ano.