Tech Hack

jak prodloužit aktivní období Indosatu (aktualizace 2020)

Jak prodloužit aktivní období Indosatu lze několika způsoby i bez kreditu. Podívejte se, jak koupit celé aktivní období Indosatu zde! ️

Jak prodloužit aktivní období Indosatu, včetně jednoho z nich, je o koupit Indosat aktivní období, je nyní svými uživateli nejčastěji využívanou metodou.

Jak ne, abyste si mohli nadále užívat internetové balíčky Indosat, které jsou nabízeny za přijatelné ceny, musíte mít dostatečně aktivní období karty, gangu.

Problém je však v tom, že v současné době jsou téměř všechny komunikační aktivity prováděny pomocí internetové kvóty namísto kreditu, takže málokdy dobíjíme kredit a nezvyšujeme aktivní období.

Ale nebojte se! Jaka má pár triků jak prodloužit aktivní období Indosatu bez kreditu nebo s nejnovějším kreditem 2020. Zvědavý? Pojďte, pojďme se podívat na následující diskuzi!

Sbírka způsobů, jak prodloužit aktivní období Indosatu (aktualizace 2020)

Nic moc se neliší od toho, jak nastavit Indosat APN, jak prodloužit aktivní období Indosat Ooredoo, ať už je to IM3 Ooredoo nebo Mentari Ooredoo, lze také provést několika způsoby.

Můžete si vybrat tři způsoby nákupu aktivního období Indosatu podle vašich potřeb a také stavu vašeho aktuálního kreditu nebo internetového balíčku.

Všechny metody, které Jaka tentokrát sdílí, mají své výhody a nevýhody, protože jsou odlišné povahy. Další podrobnosti naleznete v diskuzi níže.

Jak prodloužit aktivní období Indosatu bez kreditu

Pokud už nemáte peníze, můžete také prodloužit aktivní období Indosatu bez kreditu lol, gang. Tuto metodu lze použít, pokud máte více než 1 kartu Indosat.

Potom jak? Trik je v převodu kreditu Indosat. Pokud máte dvě čísla Indosat, můžete také převést svůj kredit z jednoho čísla na druhé.

Tento způsob prodloužení aktivního období Indosatu bez kreditu můžete využít, když opravdu nepotřebujete dobíjet.

Následuje tabulka počtu aktivních období, která získáte, pokud obdržíte zásilku nebo převodový kredit.

Částka převoduAktivní období
0 - 1.9990 dní
2.000 - 4.9990 dní
5.000 - 9.9993 dny
10.000 - 19.9997 dní
20.000 - 49.00015 dní
50.000 - 99.99922 dní
100.000 - 149.00030 dní
150.000 - 199.00045 dní

Po dokončení procesu převodu kreditu si příjemce kromě obdržení kreditu také automaticky prodlouží aktivní období Indosat podle nominálních hodnot v tabulce výše.

Poplatek za převod tohoto kreditu je 600 IDR za každou transakci a bude účtován odesílateli. Musíte být také aktivním uživatelem alespoň 181 dní.

Odesílatel i příjemce musí být aktivní (kromě Matrix Ooredoo). Tuto metodu tedy můžete provést, když se blíží konec vašeho aktivního období.

Jak převést kredit Indosat

Pokud máte dvě čísla Indosat, můžete postupovat podle kroků, které Jaka popisuje níže, abyste mohli požádat o prodloužení aktivního období Indosatu zdarma.

Krok 1 - Odešlete SMS na číslo 151

  • Odešlete SMS na číslo 151 ve formátu: TRANSFERPULSE[prostor]Číslo mobilního telefonu[prostor]JMENOVITÝ IMPULZ

Krok 2 - Zadejte token

  • Poté odesilatel kreditu obdrží od operátora SMS odpověď ve formě potvrzení TOKEN pro zpracování kreditu.

Odpovězte nebo pošlete další SMS na číslo 151 ve formátu: OK[prostor](ŽETON). Příklad: OK 1234 tedy poslat na 151.

Krok 3 – Úspěšný převod kreditu!

  • Vy (jako odesílatel kreditu) obdržíte SMS oznámení o úspěšném převodu kreditu.

jako poznámku, za každé odeslání pulzu bude účtován poplatek 600 Rp.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Jak prodloužit aktivní období karty Indosat dobitím

Alternativou k prodloužení dalšího aktivního období Indosat je nákup nebo dobití kreditu.

Dobíjecí poukázky zakoupíte u přepážek mobilních telefonů, bankomatů, mobilního bankovnictví, internetového bankovnictví, GO-Pay, OVO, Kredivo a mnoha dalších.

Tato metoda prodloužení aktivní doby Indosatu je skutečně nejběžnější metodou. Pokud si běžně dobíjíte kredit alespoň jednou měsíčně, nemusíte se o aktivní období starat.

Následuje nominální voucher Indosat (IM3 a Mentari) spolu s celkovým aktivním obdobím, které se získá při dobíjení.

NominálníAktivní období
5.0007 dní
10.00015 dní
25.00030 dní
50.00040 dní
75.00045 dní
100.00060 dní
150.00090 dní
250.000*120 dní
500.000*120 dní
1.000.000*120 dní

jako poznámku, * k dispozici pouze pro Mentari Ooredoo a maximální akumulovaná aktivní doba karty po opětovném načtení pomocí poukázky Indosat Ooredoo je 90 dní.

Jak koupit Indosat Active Period s kreditem

Pokud máte stále hodně kreditu, ale aktivní období brzy vyprší, můžete si aktivní období zakoupit s kreditem.

Tento způsob prodloužení aktivní doby karty IM3 nebo Mentari je vhodný, pokud je vaše Indosat číslo druhé číslo a zakoupený kredit využíváte jen zřídka.

Kroky k nákupu aktivního období Indosat jsou také velmi snadné. Zde jsou kroky, které můžete provést.

  • Otevřete aplikaci SMS/Zpráva/Zpráva, vytvořte novou zprávu a napište aktivní3. Potom, poslat na 555 pro prodloužení aktivní doby o 3 dny.
  • Mezitím, pokud chcete prodloužit aktivní období na 14 dní, napište SMS aktivní 14 pak poslat na 555.
  • Chcete-li prodloužit aktivní období Indosatu o 30 dní, zadejte SMS aktivní30 pak poslat na 555.
Formát SMSPoplatek za kreditAktivní období
Aktivní32.0003 dny
Aktivní 145.00014 dní
Aktivní3010.00030 dní

Jak zvýšit aktivní období Indosat o směnné body

Výměna bodů se nyní stala jedním z programů, který má pro své zákazníky téměř každá karta poskytovatele telekomunikačních služeb, včetně karet Indosat.

Využitím tohoto programu můžete také prodloužit aktivní dobu Indosatu, která vyprší, aniž byste museli utrácet peníze nebo pulsy, neboli zdarma, gang.

Před výměnou bodů s aktivním obdobím se však také ujistěte, že máte dostatečný počet bodů. Kde je minimální počet bodů, které lze vyměnit za aktivní období 25 a aplikovat násobky.

Jak prodloužit aktivní období Indosat 2020 výměnou těchto bodů je také velmi snadné. Stačí odeslat SMS zprávu ve formátu MA (mezera) Počet bodů, poté odeslat na 7887.

zdroj fotek: android62

Místo toho, abyste nechali body, které máte, jen hromadit a vaše karta Indosat zemře, protože jí vypršela aktivní perioda, je lepší použít tento trik k jejímu prodloužení.

Takto lze prodloužit aktivní období Indosat Ooredoo (IM3 a Mentari). Metodu, kterou ApkVenue tentokrát sdílelo, můžete použít podle svých potřeb.

Jen tip, pokud chcete mít své číslo aktivní, měli byste ho běžně dobíjet zhruba jednou týdně nebo jednou za měsíc.

Mezitím pro ty z vás, kteří hledají způsob, jak prodloužit aktivní období bezplatné kvóty Indosat, zatím neexistuje žádný způsob, jak to udělat, gangu.

Doufejme, že informace, které Jaka tentokrát sdílí, budou užitečné pro vás všechny a hodně štěstí při prodlužování aktivní doby vaší karty!

Přečtěte si také články o Indosat nebo jiné zajímavé články z Andini Anissa.