Hry

tak sexy! Těchto 8 vzhledů ženských hrdinek mobilních legend způsobuje, že se hráč špatně soustředí

Přítomnost těchto ženských hrdinek jistě přidává na atraktivitě pro hráče.

Hero Mobile Legends není jen plný tvrdých mužů, kteří jsou připraveni bojovat na bitevním poli. Ženské hrdinky také přicházejí s dovednostmi a bojovými dovednostmi, které nejsou o nic méně impozantní. Přítomnost těchto ženských hrdinek jistě přidává na atraktivitě pro hráče.

Nejen rozmanité dovednosti, vzhled ženských hrdinek v Mobile Legends je také problémem pro hráče. Nejen atraktivní tváře a vlastnosti, některé ženské hrdinky v Mobile Legends také přicházejí s odhalujícím oblečením a sexy tvary těla. Je to tak sexy, že se hráči mohou špatně soustředit a nesoustředí se na hru. Nevěří? Pojď, mrkni 8 velmi sexy hrdinů Mobile Legends následující.

  • 6 nejsilnějších hrdinů mobilních legend v každé roli, bláznivý MVP!
  • 9 nejsilnějších hrdinů mobilních legend Marksman, které lze snadno zachránit!
  • Guide 10 Hero Tanker Mobile Legends: Nejsilnější vůdce v přední linii

8 pozorování této ženské hrdinky Mobile Legends způsobuje, že se hráč špatně soustředí

1. Miya

Miya je jedna Oblíbená ženská hrdinka v Mobile Legends. Tato krásná postava, která používá šípy jako zbraň, se objevuje s oblečením, které je docela odhalující. Je to lež, pokud se nepodíváte na určité části Miyina sexy těla, které jsou vystaveny bez cenzury. Hero Marksman je čím dál víc sexy kůže naposledy Modena Butterfly.

2. Fanny

Tento hrdina se dvěma hlavními meči na zabití nepřítele vypadá sexy s upnutým a otevřeným oblečením na přední straně. Fannyina záda jsou také odhalena se dvěma stranami pasu, které jsou také jasně viditelné. Na kůži kampus pro mládež a Punková princezna, Fanny vypadá stále sexy s výrazným hrudníkem a skutečným sexy břichem.

3. Natálie

Natalia byla zjevně navržena tak, aby chlapcům oči vyboulily. Tento zabijácký hrdina má nejen krásnou tvář, ale také vypadá sexy v super těsném minimalistickém oblečení, které nechává vyniknout některým částem jeho těla. Natalia je na kůži stále sexy Skleněná čepel. Její sexy se nedá skrýt, ani když má na sobě róbu.

4. Karina

Karina je nejen dobrá ve hře s mečem oběma rukama, ale také má velmi úchvatné tělo. Ideální tvar těla, o kterém ženy sní v reálném světě, je dokonale vizualizován v Karině postavě. Nejen její tělo a sexy oblečení se špatně soustředí, Karina je také velmi elegantní a vypadá elegantně a smrtelně zároveň.

5. Eudora

Eudora je hrdina, kterého hráči poměrně často využívají. Kromě toho, že Eudora má kvalifikované dovednosti, je na pohled docela zajímavý i její vzhled. Opravdu nenosí odhalující oblečení jako Miya nebo Natalia, ale Mágové hrdinové to může způsobit, že se hráč špatně soustředí na příliš odkrytou hruď.

6. Alice

netopýří královna kdo dokáže pohltit soupeřova HP hrdina vypadá tak statečně se super minimálním oblečením omotaným kolem jeho bledě bílé kůže. Je nemožné, aby hráči nemysleli jinak, když vidí Aliceinu sexy, která se stále více špatně zaměřuje na velmi sexy skin učitelky kouzel!

7. Hilda

Na rozdíl od jiných ženských hrdinek se Hilda špatně zaměřuje nejen na své minimální oblečení, ale také na svalnaté tělo jako muž. Když se na Hildu podíváte zezadu, možná byste nevěřili, že je to žena, ale pokud jste tu část viděli vyčnívající hrudník jsi si jistý, že tomu věříš?

8. Layla

Neméně matoucí je také první hrdina, který vám byl představen při prvním spuštění hry Mobile Legends. Layla, která má dlouhé blond vlasy a smrtící zbraně, má svěží a poutavý vzhled. Její štíhlé tělo je zabalené těsné oblečení a krátké sukně aby to vypadalo sexy, zvláště pokud použijete některé Layliny skiny, které ukazují její sexy ještě více.

To je 8 hrdinských mobilních legend, které se nejvíce špatně soustředí. Jak? Jste jedním z hráčů, kteří jsou uchváceni sexy těchto ženských hrdinek? Je v pořádku být uchvácen, ale nezapomeňte se soustředit, díky čemuž je bitva chaotická, dobře!