Produktivita

není hoax! takto získáte playstation 4 (ps4) zdarma na internetu

Nemáte prostředky na nákup PS4? Uklidni se, Jaka má řešení. Pokud budete postupovat podle této metody, můžete získat PS4 zdarma! Chcete vědět jak?

Jedna z nejpopulárnějších konzolových her současnosti, PS4. Kdo by nechtěl PS4? Jaka si je jistý, že to chtějí všichni moji přátelé. Ale zlato, ano, to je cena. PS4 je opravdu hodně drahá.

Nemáte prostředky na nákup PS4? Uklidni se, Jaka má řešení. Pokud budete postupovat podle této metody, můžete získat PS4 zdarma! Chcete vědět jak?

  • Vybrat PS4, PS4 Pro, Xbox One nebo Xbox One X? Rozdíl...
  • V Indonésii existuje služba PS4 Game Inject Service, může být pirátská?

Zde je návod, jak zdarma získat Playstation 4 (PS4) na internetu

Zdroj fotografií: Obrázek: ShutterStock

Tato metoda je legální, nepoužívá techniky mykání a podobně. Chce to ale trochu trpělivosti a vytrvalosti. Protože je však cenou PS4, Jaka si je jistý, že stojí za to o ni bojovat. Zde je návod, jak...

Kroky k bezplatnému získání PS4 na internetu

Krok 1

Nejprve navštivte stránku s názvem Gokano, můžete jej navštívit prostřednictvím odkazu, který ApkVenue poskytl níže.

Návštěva:Web Gokano

Krok 2

Pokud ano, zaregistrujte se kliknutím "Registrovat". Pro větší přehlednost se podívejte na obrázek níže.

Krok 3

Pokud jste se zaregistrovali a přihlásili, pokračujte kliknutím na ikonu papírového letadla nebo "Mise". Pak tam vyberte kategorii mise, na které chcete pracovat Denní mise, Extra mise, Společenská mise a Rychlá mise.

Krok 4

Pokud jste vybrali jednu z kategorií misí, dokončete dostupné úkoly. Samotný úkol je v podstatě velmi jednoduchý, stejně jako volba mezi Ano nebo Ne a něco sdílet.

Krok 5

Po splnění úkolu získáte body. Pokud bylo bodů nashromážděno až 2500, klikněte na ikonu dárku nebo "ceny". Poté vyměňte za PS4, případně můžete vyměnit i za Xbox One. Pokračujte v zadávání své adresy a počkejte, až dorazí cena.

Není to nic těžkého, ne, sám Jaka nyní nasbíral až 500 bodů. Hodně štěstí! Ach ano, nezapomeňte si také přečíst články související s PS4 nebo jiné zajímavé články od Putra Andalas.

Bannery: ShutterStock

ZOBRAZIT ČLÁNEK