Produktivita

Jste si jisti, že vaše oči jsou zdravé? nejprve otestujte pomocí následujícího bezplatného očního testu

Pochybujete, zda jsou vaše oči zdravé? Opravdu už musíte nosit brýle? Takže místo toho, abyste museli jít až do obchodu s optikou, máme tipy, jak otestovat, zda jsou vaše oči mínus, plus nebo dokonce zdravé.

Pochybujete, zda jsou vaše oči zdravé? Opravdu už musíte nosit brýle? No, místo toho, abyste museli jít až do obchodu s optikou, máme tipy, jak otestovat, zda jsou vaše oči mínus, plus nebo dokonce zdravé. Postupujte podle níže uvedených kroků ano.

Uvolněte se, tato výkonná metoda je zaručeně bezplatná a samozřejmě pro vás snadno dosažitelná. Zabere to jen 10 minut, pak budete moci rychle znát výsledky.

  • Nedovolte, aby se vaše oči poškodily kvůli telefonu Android!
  • Vyhněte se unavenému očnímu onemocnění kvůli technologii následujícími způsoby
  • Levný a veselý způsob sledování žhavých 3D videí na počítači nebo notebooku

Jste si jisti, že jsou vaše oči zdravé? Nejprve si to vyzkoušejte následujícím BEZPLATNÝM očním testem

  • Stačí si otevřít následující webovou stránku Vision. V něm klikněte na tlačítko Vyzkoušet! přejděte přímo na stránku očního testu.

  • Před zahájením testu je nutné nejprve zkalibrovat obrazovku a testovací desku. Poté klikněte na tlačítko Nastavení provést nastavení. Na levé straně obrazovky vložte svou vizitku nebo ID kartu na obrazovku a nastavte ji posuvníky na pravé straně obrazovky upravte velikost hranic na levé straně obrazovky, aby se vešla karta, na kterou jste vložili. Až budete hotovi, vše, co musíte udělat, je kliknout na tlačítko X vpravo nahoře.

  • Poté klikněte na tlačítko QR kód vedle tlačítka Nastavení a nasměrujte svůj smartphone pomocí aplikace Čtečka kódů na QR kód, který se objeví na obrazovce.

Pokud váš smartphone není vybaven Čtečka kódů, nejprve si jej stáhněte pomocí tlačítka Stáhnout níže.

Produktivita aplikací Tým ZXing STÁHNOUT
  • Nyní se váš smartphone stal dálkové ovládání na oční test, který probíhá na PC. No, jak používat tento oční test je, zkuste se vzdálit od monitoru PC na vzdálenost 4 metrů. No, stačí stisknout horní hvězdu chytrý telefon a odpovězte, které písmeno odpovídá poloze hvězdy na monitoru PC. Pokud je váš odhad správný, můžete přejít k další hvězdě. Čím níže půjdete, tím menší písmena se objeví a tím těžší bude uhodnutí. Odtud tento oční test zjistí, zda jsou vaše oči zdravé nebo ne.

Na co čekáte, pojďme si otestovat vaše zdraví Odkaz na vizi níže. Hodně štěstí!