Hry

5 legendárních gimbotových her, které nyní můžete hrát na Androidu

Ještě si pamatujte, že v 90. letech byly u dětí v té době velmi oblíbené hry většinou gamewatch hry (Gimbot). Tato hra ze staré školy, kterou nyní můžete hrát na Androidu.

Ještě si pamatujte, že v 90. letech byly u dětí v té době velmi oblíbené hry většinou gamewatch hry (gimbot). V tomto článku ApkVenue představí 5 her ze staré školy, které si nyní můžete zahrát na Androidu. Nazvěte to některé z názvů slavných herních her Western Bar, Tetris, Sub Marine Battle, Heli Battle a další.

Proč nám tyto hry chybí? Zejména pro ty z vás, kteří se narodili v 80. a 90. letech? Jednak charakterové formy hry, které už v té době byly velmi dobré. Druhý, hudba v pozadí opravdu dobrá hra, když ji posloucháte, když ji hrajete, a vzrušuje vás hrát. Za třetí, ukazuje se, že aniž bychom si to uvědomovali, Gamewatch nebo běžně nazývaný gimbot podporuje mobilitu, protože je lze nosit všude.

  • 4 plagiátorské hry Clash Royale, které jsou vzrušující než originál
  • 16 nejlepších MOBA her 2020 pro Android a PC, zdarma a návykové!

5 legendárních her Gimbot, které nyní můžete hrát na Androidu

1. Western Bar

Hry Západní bar slavný v 80. a 90. letech. Malé děti by v té době věděly a rády si hrály. Už z názvu jsme museli vědět, že se jedná o střílečku v baru. Při hraní této hry je naším úkolem střílet láhve, sklenice házené kolem barman. Ale pozor, nestřílejte jen bombou, nebo protože jste stříleli špatnou, zastřelíte i návštěvníka, který jí. Pokud ano, skutečně na vás zaútočí. Pokud je zasažen jejich hod, vaše postava může zemřít. Máte jen tři šance. Skóre se počítá na základě počtu objektů, které jste úspěšně zastřelili.

Stáhněte si hru Western Bar

Původní tvar herní konzole Westernové bary:

2. Heli Battle

Vaším úkolem je porazit ostatní vrtulníky, které na vás útočí. Pozor také na protiletadlová děla od bunkr nepřítel. K dispozici máte dva typy zbraní. za prvé střely slouží ke střelbě nepřátelských vrtulníků. Druhý, bombardovat zničit bunkr nepřátelskou obranu. Můžete se pohybovat vpřed, vzad, nahoru a dolů, abyste se vyhnuli útokům svých nepřátel. Vaše skóre se bude zvyšovat, jak budete ničit vrtulníky a bunkry.

Stáhnout hru Heli Battle

Původní tvar herní konzole Heli Battles:

3. Kung Fu

Vaším úkolem je porazit nepřátele, kteří vás chtějí porazit. Máte dvě možnosti útoku, jmenovitě Rána pěstí zasáhnout protivníka a Kop kopnout soupeře. Můžete se pohybovat nahoru, dolů, doleva, doprava. Vaše skóre se počítá na základě toho, kolik nepřátel dokážete porazit. Už z názvu této gamewatch je jasné, že musí souviset s Kungfu, že jo.

Stáhnout hru Kung Fu

Původní tvar herní konzole Kung Fu:

4. Tetris

V této hře máte za úkol uspořádat bloky, které se objeví. Pokud se vám podaří uspořádat bloky do rovné plochy o velikosti alespoň 2x2, získáte skóre. Čím vyšší úroveň, tím rychlejší je rychlost, s jakou se bloky objevují. Tím se otestuje, do jaké míry dovednosti při rychlém uspořádání bloků. Výhodou této retro hry jsou kromě skládání kostek i různé další hry jako ping-pong, automobilové závody, had, box a další.

Stáhněte si skutečné retro hry

Původní tvar herní konzole Tetris:

5. AliceGameWatch

Ukazuje se, že tato hra o Alici existuje již od 80. let. A to se v té době ukázalo jako velmi populární spolu s popularitou filmu Alenka v říši divů. Vaším úkolem je donést čaj dívce nalevo. Nenechte se zasáhnout nožem Midori (výše), ale když hodí dort, tak ho chyťte. Jsou dvě možnosti, hra A a hra B. Hra A je uvolněnější, to ano, ale pokud je vaše úroveň pokročilá, můžete zkusit hru B. Pokaždé, když se vám podaří doručit čaj, získáte 3 body.

Stáhnout hru AliceGameWatch

Původní tvar herní konzole Alice:

No, to je 5 legendárních her Gimbot, které nyní můžete hrát na Androidu. Hraním těchto her si můžeme zavzpomínat na dětství. Šťastná nostalgie!