kódování

5 nejlepších aplikací, které se naučíte kódovat pomocí Androidu

Následuje 5 aplikací pro výuku kódování pomocí Androidu, nejlepší způsob je stáhnout si ji, abyste zvládli kód nebo programovací jazyk webu a Androidu.

Stát se spolehlivým programátorem je jistě snem každého ve světě IT. V této digitální éře se však zdá, že každý by měl umět programovat a kódovat. Pravda nebo ne? Nejen programátoři, ale i další obory vyžadují dovednosti kódování. Například vám pomůže pracovat efektivněji, samozřejmě v zájmu dosažení skvělé kariéry.

Neuškodí nám, když si každý den uděláme trochu času na to, abychom se naučili programování a kódování nebo jiné nové dovednosti. Nebuďte zmateni tím, kde začít, ale začněte hned od věcí kolem vás. Ano, prostřednictvím chytrého telefonu se můžete naučit kódovat pomocí 5 nejlepších aplikací pro výuku kódování pro Android, o kterých Jaka pojednává níže, což vám umožní naučit se programovací nebo kódovací jazyky kdykoli a kdekoli.

  • Pojďme být dobří v kódování, zde je návod, jak vytvořit dialog skriptu na Bloggeru
  • 7 důvodů, proč byste se měli naučit kódovat
  • 7 způsobů, jak se stát skutečným počítačovým hackerem

Android Coding Learning App pro začátečníky

1. Programovací centrum, Naučte se kódovat

Programovací centrum, naučte se kódovat je aplikace pro výuku kódovacích a programovacích jazyků HTML, CSS a Javascript. Tato aplikace má offline kompilátor učit se a cvičit bez nutnosti připojení k internetu. K dispozici je velká sbírka příkladů programování a komplexních studijních materiálů. Vše, co potřebujete, abyste se naučili kódovat v-svazek v aplikaci Programming Hub, Naučte se kódovat.

2. Programování Udacity Learn

Udacity učit programování je aplikace pro výuku HTML, CSS, Javascriptu, Pythonu, Javy a dalších programovacích jazyků. Díky tomu se můžete učit od nuly, jmenovitě základy programování. Vyučované materiály poskytují odborníci z oboru Facebook, Google, Cloudera a MongoDB.

3. C Programování

Stejně jako jeho jméno, C Programování je aplikace pro výuku kódování a základního programovacího jazyka C na Androidu. Tato aplikace obsahuje více než 100 C programů který je nabitý snadnými a kompletními návody. Uživatelské rozhraní je navíc velmi jednoduché a obsah je pro uživatele snadno srozumitelný.

4. Naučte se Python

Stejně jako jméno Naučte se Python je aplikace pro výuku kódování a programovacího jazyka Python. V této aplikaci je vysvětleno Základy Pythonu, datové typy, kontrolní struktury, funkce a moduly. Můžete spolupracovat s ostatními přáteli, bavit se krátkými lekcemi a vyhrávat kvízy. V aplikaci si také můžete přímo procvičovat psaní kódu Python, sbírat body a předvádět své dovednosti.

5. Naučte se programovat

Naučte se programovat je aplikace pro výuku kódovacích a programovacích jazyků HTML 5, Java, LISP, JSP. Python, Perl, Pascal, PHP, Ruby a mnoho dalších. Každý materiál je vybaven dokumentací a příklady každého prvku, existuje funkce Sandbox, kterou můžete použít zkopírovat vložit zdrojový kód. Po prostudování si můžete udělat kvíz, abyste zjistili, jak dalece rozumíte. Nebojte se, aplikace je plně přizpůsobitelná v nastavení.

Toto je 5 nejlepších aplikací pro výuku kódování pro Android, díky kterým jste dobří v kódování na Androidu, jak uvádí Tech Viral. Není tedy důvod nestudovat. Důvodem je, že v dnešní době internetu je velmi snadné získat informace. Nemusíte tedy kupovat drahé knihy, ale nikdy je nedočtete. Pokud máte další aplikace pro učení kódování jiný, podíl ve sloupci komentářů ano.