Produktivita

velmi basové! Toto je 5 nejlepších náhlavních souprav xiaomi od 50 tisíc IDR

Nemáte finanční prostředky na nákup drahých audio zařízení ve vysokém rozlišení? Nebojte se, můžete si koupit značku Xiaomi. Cena je mnohem dostupnější, ale kvalita není horší. Pojďme se podívat na následující doporučení na ty nejlepší Xiaomi headsety...

Chcete-li poslouchat skladby v nejlepší kvalitě, budete potřebovat formát FLAC a drahé audio zařízení s vysokým rozlišením. Bylo prokázáno, že je schopen produkovat čistý zvuk a velmi basy.

Nemáte finanční prostředky na nákup drahého audio zařízení ve vysokém rozlišení? Nebojte se, můžete si koupit značku Xiaomi. Cena je mnohem dostupnější, ale kvalita není horší. Pojďme se podívat na následující doporučení na ty nejlepší Xiaomi headsety...

  • Vesnice MP3! To je rozdíl oproti FLAC, který kazí uši
  • Zde je rozdíl mezi MP3, MP4 a M4A: Který je nejlepší?
  • Nejlepší zvuk! Toto je 5 levných náhlavních souprav s vysokým rozlišením od 50 tisíc IDR

Toto je 5 nejlepších Xiaomi headsetů od 50 tisíc IDR

1. Náhlavní souprava Mi Piston 7

Zdroj fotografií: Obrázek: ShiftDelete

Jedná se vlastně o starý produkt, došlo k náhradě, konkrétně Mi In-Ear Headphones Basic. I přesto se tento starý produkt stále velmi vyplatí koupit. Zejména s ohledem na cenu na trhu zlevňuje. Zajímavými nabízenými funkcemi jsou hliníková zvuková komora a vyvážené tlumení.

Cenové rozpětí: 50 tisíc IDR

2. Mi In-Ear Headphones Basic

Obecně řečeno, je to vlastně stejné jako Mi Piston 7 Headset. Jen je model aktualizován, aby byl více trendy. Funkce jsou stejné, stále nabízí hliníkovou zvukovou komoru a vyvážené tlumení. Ale obecně, protože zásoby Mi Piston 7 jsou vyprodané, musíte si koupit tento model.

Cenové rozpětí: 100 tisíc IDR

3. Náhlavní souprava Mi Piston Air Capsule

Zdroj fotografií: Obrázek: Xaluan

Jedná se o jednu z nejlepších náhlavních souprav Xiaomi s velmi levnou cenou, ale vybavenou řadou prémiových funkcí. Díky svému jedinečnému designu slibuje Xiaomi pohodlí, pokud budete tento headset nosit. Tato sluchátka jsou vybavena inovativní zvukovou komorou a vyváženým tlumením 3. generace, díky kterým je zvuk těchto sluchátek tak čistý.

Cenové rozpětí: 150 tisíc IDR

4. Mi In-Ear Headphones Pro

Je to nejlepší Xiaomi headset, který vstupuje do profesionální třídy. Tato náhlavní souprava, vybavená dvěma měniči, měniči s vyváženou kotvou, dynamickým zvukem a kovovými diagramy letecké třídy, je vhodná pro různé typy skladeb. Existuje mnoho audio expertů, kteří uznávají schopnosti tohoto headsetu.

Cenové rozpětí: 250 tisíc IDR

5. Mi In-Ear Headphones Pro HD

Zdroj fotografií: Obrázek: Xiaomi

Tato nejlepší náhlavní souprava Xiaomi, vybavená nesčetnými prémiovými funkcemi. Příklady zahrnují duální dynamický zvuk, vyvážené měniče armatur, trojité měniče, grafenové diagramy a 25-krokový proces. S touto kompletní funkcí je kvalita zvuku velmi hladká. Ve srovnání s herními sluchátky za 1 milion Rp jsou to lepší.

Cenové rozpětí: 400 tisíc IDR

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Tato řada nejlepších náhlavních souprav Xiaomi dokazuje, že dobré neznamená drahé. Tato cenově dostupná náhlavní souprava, jak se ukázalo, může být použita i pro profesionální třídu. Co myslíte, zaujal vás tento Xiaomi headset?

Ach ano, ujistěte se, že čtete články týkající se Headsetů nebo jiné zajímavé články od 1S.

Bannery: Xiaomi