Produktivita

100% funguje! jak vypnout počítač někoho jiného přes cmd

Vypnutí počítače nelze provést pouze ze samotného Startu. Program CMD to však také umí.

Vypnutí počítače nelze provést pouze ze samotného Startu. Program CMD však lze použít i k vypnutí počítače. Kromě svého počítače můžete vypnout i počítače jiných lidí.

Tady je Jak vypnout počítač někoho jiného prostřednictvím CMD. Možná vás napadne, jak to?? Jak to udělat? . Metoda je ve skutečnosti velmi snadná a můžete si ji sami zacvičit během několika minut. Chcete vědět jak? Pojď, viz níže.

  • 10 nejlepších simulátorových her pro Android 2019, mohl by to být PewDiePie?
  • Chronické singles? Vyzkoušejte virtuální přítelkyni v těchto 6 nejlepších seznamovacích simulačních hrách
  • 5 nejlepších hackovacích simulačních her, které MUSÍTE VYZKOUŠET!

100 PRACÍ! Jak vypnout počítače jiných lidí prostřednictvím CMD

  1. Nejprve se před provedením této metody ujistěte, že váš počítač a počítač oběti jsou již v jednom WiFi síť, protože jinak tato metoda nebude fungovat.

  2. Dále prosím otevřete Příkazový řádek stisknutím tlačítka Windows+R potom zadejte cmd a Enter.

3. Otevře se okno příkazového řádku, zde prosím napište čistý pohled abyste viděli, kolik uživatelů počítačů je připojeno ke stejné síti Wi-Fi (síť Wi-Fi, kterou používáte). Takže například existuje 5 počítačů, které jsou připojeny ke stejné wifi síti jako váš počítač, pak můžete také vypnout pět počítačů.

4. Poté, co se objeví seznam aktivní počítač a poté vyberte uživatelské jméno počítač, který chcete vypnout, například zde Jaka vypne počítač přítele s uživatelským jménem: UŽIVATEL.

5.Typ vypnutí já m poté stiskněte Enter.

6. Objeví se nové okno s názvem Dialogové okno pro vzdálené vypnutí.

7. V okně klikněte na Přidat a zadejte uživatelské jméno cílového počítače, které jste viděli dříve, zde jej doplním UŽIVATELa potom klepněte na tlačítko OK.

8.Zapnuto Co chcete, aby tyto počítače dělaly Můžete zvolit Restartovat nebo Vypnout. Pokud vyberete restart, cílový počítač se restartuje, pokud je vypnutý, pak se vypne i cílový počítač.

9. Částečně Teplí uživatelé akce, můžete vyplnit podle délky trvání, kterou chcete, zde Jaka vyplní 10 sekund, což znamená, že 10 sekund po zobrazení zprávy na obrazovce se cílový počítač vypne.

10.Zapnuto Možnosti prostě ponechte Výchozí/Jiné (Plánované).

11. Částečně Komentář můžete jej vyplnit podle vaší zprávy, například zde Jaka doplňte větou Váš počítač byl hacknut JalanTikus! ! ! . Později se tato zpráva objeví na obrazovce počítače oběti těsně předtím, než se počítač vypne.

12. Nakonec klikněte na OK a BOOOM! Nyní byl cílový počítač úspěšně vypnut.

Přidání : Musíte vědět, že to, co zde Jaka sdílí, není určeno k výuce špatných věcí, to vše jsou jen znalosti a předvídání, pokud vás jednoho dne někdo bude chtít ignorovat, takže prosím použijte tento trik moudře.

To je návod od Jaka, jak na to Jak vypnout počítače jiných lidí prostřednictvím CMD jako hacker. Co myslíš? Pokud víte o jiném lepším způsobu, nezapomeňte se o něj podělit v kolonce komentářů.