Sociální sítě a zprávy

jak používat facebookový messenger bez facebookového účtu

Chcete-li používat Messenger, nemusíte vždy používat účet na Facebooku. Zde je návod, jak používat Facebook Messenger bez účtu na Facebooku.

Posel je jednou ze služeb prezentovaných Facebookem. Tato aplikace nabízí funkce chatování, telefonování a videohovorů. Sice je to produkt vlastněný Facebookem, ale můžeme víš přihlášení bez účtu na Facebooku.

Pro ty z vás, kteří nemáte účet na Facebooku, možná proto, že jste si ho smazali, a chcete vyzkoušet aplikaci Messenger, můžete vyzkoušet tyto tipy od ApkVenue. Následující jak používat Facebook Messenger bez účtu na Facebooku.

  • 10 tajných věcí, které můžete dělat s aplikací Facebook Messenger
  • 3 způsoby, jak chatovat na Facebooku bez instalace Messengeru na Android
  • 5 nejlepších aplikací pro messaging napříč platformami

Jak používat Messenger bez účtu na Facebooku

teď ty není potřeba facebookový účet abyste se mohli přihlásit do aplikace Messenger. Trik je využít telefonní číslo vy. Dříve jste si museli nejprve stáhnout aplikaci Facebook Messenger, stačí kliknout na odkaz níže:

Facebook Browser Apps, Inc. STAŽENÍ

Vytvořte si nový účet Facebook Messenger

Jakmile aplikaci nainstalujete, můžete nyní začít používat Messenger bez účtu na Facebooku. Zde je postup:

  • za prvé otevřete aplikaci Facebook Messenger. Chcete-li používat Messenger bez účtu Facebook, klepněte na možnosti Vytvořit nový účet který je na dně.
  • Poté budete požádáni vložte své telefonní číslo. Ujistěte se, že je vaše číslo aktivní chlapi. Protože později proběhne proces ověření čísla. Pokud ano, klepněte další.
  • Dále je třeba vytvořit heslo. Zadejte heslo, které budete používat při přihlašování do aplikace Messenger. Klepněte další přejděte k dalšímu kroku.
  • V této fázi jste požádáni o vstup Tvé jméno. Napište své jméno a příjmení. Klepněte další Pokud již je.
  • Nakonec stačí klepnout Vytvořit účet ukončit proces vytváření účtu Messenger. Poté Messenger odešle kód OTP na vaše telefonní číslo, proces automatický běh Jak to chlapi. Počkejte tedy, až bude načítání dokončeno.
  • Po dokončení načítání můžete přidat profilový obrázek pro účty Messenger. Můžete pořídit novou fotku nebo použít fotku z galerie.

Bez účtu na Facebooku, s kým chatujeme?

Uklidnit chlapi, stále se můžete spojit se svými přáteli, i když nemáte účet na Facebooku. Po procesu vytvoření profilové fotografie se zobrazí možnost pro synchronizace kontaktů který je na HP.

Stačí klepnout Zapnout pak Messenger zjistí kohokoli z kontaktů ve vašem mobilu, kdo také používá Messenger. Po dokončení procesu synchronizace klepněte na Pokračovat začít chatovat se svými přáteli.

Tady je chlapijak používat Facebook Messenger bez účtu na Facebooku. Kromě chatování, telefonování a videohovorů můžeme prostřednictvím Messengeru také číst a odesílat SMS. Kromě toho si můžete přidat další přátele z celého světa, víte, hodně štěstí!

Přečtěte si také články o Facebook Messenger nebo jiné zajímavé články z Chaeroni Fitri.