Aplikace

10 nejlepších aplikací pro čištění paměti pro Android a PC 2019

Váš HP se náhle zpomalí? Možná potřebujete aplikaci na čištění paměti RAM, která může snížit výkon vašeho mobilního telefonu, podívejte se na doporučení aplikace v tomto článku!

Zdají se vám v poslední době HP a PC pomalé?

Kromě toho, že je způsoben virem, může být tento pomalý problém způsoben plnou RAM, gang. Protože při každém otevření aplikace se využije část místa v paměti RAM.

To může být také způsobeno mnoha aplikace na pozadí běh. Nemusíte se však bát, protože existuje snadný způsob, jak jej vyčistit.

To provedete pomocí aplikace pro čištění paměti RAM pro HP a PC. Jaké jsou aplikace? Pojďte, uvidíte více!

10 nejlepších aplikací pro čištění paměti Android a PC RAM

RAM popř Paměť s náhodným přístupem je forma úložiště dat a počítačového kódu, která se v současnosti používá. Každá RAM má limit pro ukládání dat.

Tato RAM vám samozřejmě není cizí, ano, gang. Obecně platí, že všechna počítačová zařízení mají RAM, která slouží k ukládání dat.

Včetně HP a počítačů, které používáte každý den. Když se vaše zařízení zpožďuje nebo zpožďuje při otevírání několika aplikací současně, znamená to, že je kapacita vaší paměti RAM plná.

Pokud k tomu dojde, musíte vyčistit paměť RAM, abyste ji mohli vyčistit, abyste se mohli plynule pohybovat na svém mobilním telefonu a počítači.

Jedním z nejjednodušších způsobů čištění paměti RAM je použití aplikací. Podívejme se na následující doporučení:

Nejlepší Android RAM Cleaner Apps

Zde jsou doporučení pro výkonnou aplikaci na čištění paměti RAM, abyste se zbavili „nevyžádaných souborů“ na vašem Androidu!

1. Nox Cleaner

První aplikace je Nox čistič, tato aplikace má mnoho užitečných funkcí, které můžete snadno ovládat.

Kromě čištění paměti RAM můžete jediným kliknutím odstranit nevyžádanou vyrovnávací paměť a nepoužívaná data.

Může také spustit herní booster pro plynulejší herní zážitek bez zpoždění. Tím to nekončí, Nox Cleaner má funkce také spořič baterie. Pěkný!

Stáhněte si bezplatnou aplikaci Nox Cleaner z obchodu Google Play.

PodrobnostiSpecifikace
HodnoceníHodnoceno pro 3+
Recenze Recenze4.8 (655,695)
Velikost aplikace18 MB
Minimálně Android4.4 a vyšší

2. CCleaner

Další aplikace je CCleaner. Kromě toho, že dokáže vyčistit RAM, má tato aplikace také různé funkce pro zlepšení výkonu vašeho mobilního telefonu.

Můžete optimalizovat herní zážitek, bojovat s viry a vymazat data z mezipaměti, která jsou méně užitečná. Vše, co můžete udělat jediným kliknutím.

CCleaner můžete také použít ke sledování systémů HP, jako je využití procesoru, velikost paměti RAM a použitá vnitřní paměť. Skvělý!

Čištění a ladění aplikací Piriform STÁHNOUT
PodrobnostiSpecifikace
HodnoceníHodnoceno pro 3+
Recenze Recenze4.5 (1,191,417)
Velikost aplikace17 MB
Minimálně Androidpestrý

3. Posilovač rychlosti

No, kdyby Posilovač rychlosti to je vhodné pro ty z vás, kteří používají HP low-end. Protože tato aplikace využívá pouze 2 MB vnitřní paměti.

Přesto má Speed ​​​​Booster různé hlavní funkce, díky kterým bude váš mobil jako nový. Samozřejmě pomocí RAM boosteru.

Kromě toho jsou zde také funkce CPU Cooler, Junk File Cleaner, Battery Booster a mnoho dalších. Tento Speed ​​​​Booster je aplikace pro čištění Androidu, kterou vám ApkVenue doporučuje.

Stáhněte si bezplatnou aplikaci Speed ​​​​Booster z obchodu Google Play.

PodrobnostiSpecifikace
HodnoceníHodnoceno pro 3+
Recenze Recenze4.7 (128,972)
Velikost aplikace5,4 MB
Minimálně Android4.0 a vyšší

4. Clean Master

Další čisticí aplikací na chytrých telefonech s Androidem je Clean Master. Při používání této aplikace bude váš mobil vyčištěn od mezipaměti, nevyžádaných souborů a odinstalovaných aplikací.

Existuje mnoho funkcí, které můžete z této aplikace použít, jednou z nich je Historie Eraser, která vám pomůže snadno odstranit a odstranit zbytkové soubory.

Kromě toho má Clean Master také bezpečnostní funkci pro WiFi, která dokáže zabezpečit váš mobilní telefon před nedůvěryhodným veřejným WiFi. Pojďte, vyzkoušejte aplikaci!

Aplikace pro čištění a ladění Cheetah Mobile Inc STÁHNOUT
PodrobnostiSpecifikace
HodnoceníHodnoceno pro 3+
Recenze Recenze4.7 (44,294,237)
Velikost aplikace20 MB
Minimálně Androidpestrý

5. Telefon Master

Poslední aplikace Android RAM Cleaner je Mistr telefonu, tato aplikace je kompletní balíček, který pomůže vašemu mobilnímu telefonu být v bezpečí a bez něj zpoždění.

Můžete použít různé funkce, jako je zámek aplikací, k zabezpečení citlivých osobních aplikací nebo ke správě internetových dat, aby vaše používání nepřekročilo mez.

Zbytek funkcí jistě zrychlí váš mobilní telefon a bez méně používaných dat.

Stáhněte si bezplatnou aplikaci Phone Master z obchodu Google Play.

PodrobnostiSpecifikace
HodnoceníHodnoceno pro 3+
Recenze Recenze4.7 (119,743)
Velikost aplikace9,7 MB
Minimálně Android4.4 a vyšší

Nejlepší aplikace pro čištění PC RAM

Pokud bylo 5 aplikací pro čištění RAM dříve pro Android, pak následujících 5 aplikací můžete použít k vyčištění RAM vašeho PC nebo notebooku.

1. Moudrý čistič

Pro první PC RAM čištění aplikace je Moudrý čističTuto aplikaci můžete použít k optimalizaci výkonu počítače odstraněním nevyužité paměti.

Nejen to, tato aplikace také dokáže „uklidit“ paměť, takže váš počítač může běžet rychleji bez jakékoli zpoždění nebo chyba.

Stáhněte si oficiální aplikaci Wise Cleaner

PodrobnostiMinimální specifikace
OSWindows XP
ProcesorPentium 233
Paměť128 MB RAM
Úložný prostor10 MB

2. Iolo System Mechanic

Další je Systémový mechanik Iolo kterou můžete zdarma použít k vyčištění paměti RAM a vytvoření strukturovanějšího systému vašeho počítače nebo notebooku.

Tato aplikace je schopna čistit data mezipaměti který narušuje proces CPU, takže váš počítač může rychleji provádět různé činnosti.

Kromě toho může tato aplikace také vyčistit různé druhy problémů, jako jsou: chyba, stejně jako zabezpečení PC před viry.

Stáhněte si oficiální aplikaci Iolo System Mechanic.

PodrobnostiMinimální specifikace
OSWindows 7
Paměť1GB RAM
Úložný prostor60 MB

3. IObit Advanced SystemCare

No, kdyby IObit Advanced SystemCare má mezi ostatními nejlepší design rozhraní. Kromě toho existují také různé funkce, které vlastní.

Můžete dát do pořádku data na HDD a opravit chyba v systému jedním kliknutím. IObit Advanced SystemCare navíc poběží v reálném čase.

Udržuje výkon vašeho počítače vzhůru každý den. Tato aplikace je samozřejmě placená a můžete si ji zakoupit na oficiálních stránkách.

Stáhněte si oficiální aplikaci IObit Advanced SystemCare.

PodrobnostiMinimální specifikace
OSWindows XP
Úložný prostor300 MB

4. Piriform CCleaner

Kromě použití na HP, CCleaner k dispozici také ve verzi pro PC, která dokáže vyčistit RAM jediným kliknutím.

Ztracené soubory můžete obnovit, pokud používáte aplikaci Piriform CCleaner. Nejen to, existují také funkce pro zabezpečení souborů a soukromí při prohlížení.

Stáhněte si oficiální aplikaci Piriform CCleaner.

PodrobnostiMinimální specifikace
OSWindows 2003, 2008 a 2012 Server
Paměť-
Úložný prostor-

5. Razer Cortex: Game Booster

Hrajete rádi hry?

Pokud ano, může být tato aplikace pro čištění PC RAM vaší oporou. Co jiného, ​​když ne Razer Cortex: Game Booster. Tato aplikace je schopna optimalizovat výkon procesoru pro hraní her.

Kromě toho existuje také funkce System Booster, která slouží k odstranění dat, která jsou považována za nedůležitá a mezipaměti v RAM, která není užitečná, bude také minimalizována.

Aby váš herní zážitek mohl běžet plynuleji.

Aplikace Razer Inc. pro ladění systému. STAŽENÍ
PodrobnostiMinimální specifikace
OSWindows 7
Procesor300 MHz procesor
Paměť256 MB RAM
Úložný prostor250 MB

Toto je 10 aplikací na čištění paměti RAM pro Android a PC, které můžete používat zdarma. Nyní se nemusíte starat o to, jak uvolnit paměť RAM, aby zařízení ne zpoždění.

Napište svůj názor do kolonky komentářů, ano. Uvidíme se v dalším článku!

Přečtěte si také články o RAM nebo jiné zajímavé články z Daniel Cahyadi.