Out Of Tech

jak aktivovat nejnovější režim inkognito youtube 2021

Sledovat videa na YouTube volně, aniž byste byli přistiženi? Níže se můžete podívat, jak aktivovat anonymní režim na YouTube!

Podívejte se na 18+ videí na YouTube to většině z vás může znít negativně, že?

Ve skutečnosti se takový video obsah neomezuje jen na ty „dospělé“, ale jsou i tací, kteří do této kategorie spadají, protože má krevní element nebo je hrozný uvnitř toho.

Pro ty z vás, kteří mají mladší sourozence nebo děti, kteří také často používají svůj mobil ke sledování YouTube, použijte funkce anonymní režim Samozřejmě to velmi pomůže, bando.

Jak tedy aktivujete anonymní režim na YouTube? Přečtěte si celý článek Jaka níže!

Jak povolit režim inkognito na YouTube

Jak používat režim inkognito na YouTube je velmi snadné, bando. Potřebujete k tomu jen několik jednoduchých kroků.

Bohužel tuto funkci mohou používat pouze uživatelé YouTube verze aplikace. Ať už je to aplikace YouTube pro telefon Android nebo iPhone.

Tato funkce také není dostupná pro uživatele YouTube Go, takže si budete muset nejprve stáhnout běžnou aplikaci YouTube, abyste si tuto funkci mohli užít.

  • Nejprve na svém smartphonu otevřete aplikaci YouTube. Po tomto klepnutí ikona profilu z vašeho účtu umístěného v pravém horním rohu.
  • Chcete-li aktivovat anonymní režim YouTube, klepněte na možnosti Zapněte anonymní režim.
  • Dále se zobrazí upozornění, že když zavřete anonymní režim, veškerá historie videí, která jste sledovali, bude okamžitě smazána.

  • Chcete-li vstoupit do režimu inkognito, stačí klepnout na tlačítko Mám to.

  • V této fázi se okamžitě aktivuje režim inkognito, gang.

  • Když je anonymní režim YouTube aktivní, můžete vidět ikona inkognito v pravém horním rohu a říká "Jsi inkognito" s černým pozadím ve spodní části obrazovky.

Dokud používáte anonymní režim, všechna data vašeho účtu, jako jsou seznamy odebíraných kanálů, oznámení a knihovna, budou prázdná, protože jsou skrytá.

Takže nějakou dobu nemůžete sledovat videa od svých oblíbených postaviček YouTuberů. Přesto můžete stále sledovat videa na domovské stránce a na stránce Prozkoumat.

Aktivací tohoto režimu se vaše historie sledování videí kategorie pro dospělé na Youtube neuloží. Takže nikdo nebude vědět, jaká videa jste otevřeli.

Tato funkce vám umožní flexibilnější sledování videí, která jsou z toho či onoho důvodu považována za obsah pro dospělé, i když obsah stále stojí za to sledovat.

Jak se tedy dostat z anonymního režimu YouTube? Neboj se, bando! ApkVenue bude také diskutovat o tom, jak deaktivovat anonymní režim YouTube.

Jak zakázat režim inkognito na YouTube

Chcete, aby aplikace YouTube opět vypadala jako normálně? Uklidnit! Jaka bude diskutovat o tom, jak můžete dostávat oznámení nebo zprávy jako obvykle.

Po dokončení této metody se vaše historie při používání aplikace YouTube opět uloží jako obvykle, takže věnujte velkou pozornost rozdílu.

Jak zakázat režim inkognito YouTube lze snadno provést. Opravdu jen pár kroků. Zde je návod, jak ukončit anonymní režim na YouTube:

  • Klepněte ikona inkognito který je v pravém horním rohu. Poté se objeví vyskakovat výběr.
  • Klepněte na možnost Vypněte anonymní režim. Tímto způsobem se vrátíte na stránku YouTube ze svého předchozího účtu Gmail. Veškerá historie videí, která jste sledovali také v anonymním režimu nebudou zaznamenávány.

Po deaktivaci anonymního režimu se můžete vrátit k přístupu k aplikaci YouTube jako obvykle. Funkce odběrů, oznámení a knihovny budou také znovu aktivní.

Používejte tento anonymní režim opatrně, ano! Například pro kontrolu virálních videí, o kterých pochybujete, že stojí za to se dívat nebo ne, a další podobné věci.

Takhle tipy jak sledovat 18+ videí na YouTube, aniž byste byli přistiženi pomocí funkce inkognito YouTube.

Hodně štěstí s anonymním režimem na YouTube, bando! Nezapomeňte tuto funkci využívat co nejlépe.

Přečtěte si také články o Youtube nebo jiné zajímavé články z Chaeroni Fitri.