Hry

skvělá zábava! 15 nejlepších zahradnických a farmářských her pro Android

Chcete hrát hry jako Harvest Moon? Zde jsou doporučení pro ty nejzajímavější hry pro zahradničení a chov dobytka na telefonech Android, přátelé! (offline a online)

Hrát hry samozřejmě velmi zábavné, zejména pro vyplnění volného času. Jedním z nejpříjemnějších herních žánrů jsou zahradní hry, chlapi.

Hru mohou hrát nejen děti, všechny věkové kategorie žánr To je pro zmírnění nudy.

No, tentokrát vám to řekne Jaka 15 nejlepších zahradnických a farmářských her pro Android který je pro vás ideální na hraní. Toto je recenze!

  • 10 nejlepších míčových her pro Android 2020 zdarma, přímé stažení!
  • 10 nejlepších offline robotických her pro Android | Volný, uvolnit!
  • 12 nejlepších motocyklových závodních her 2019 pro Android a PC | Moto GP nebo Drag Race!

Doporučené bezplatné a nejlepší Android zahradnické a farmářské hry

Je to jasné, hrajte offline zahradnické a farmářské hry bude zábavnější hrát ve volném čase. Na rozdíl od hry MOBA Android, která vyžaduje zvláštní soustředění, abyste ji mohli hrát.

1. Den sena

Ahoj den je umělá zahradnická hra Supercell. Dalo by se říci, že tato hra je nejoblíbenější zahradnickou hrou pro chytré telefony a tablety.

Ve skutečnosti být jedničkou ve více než 122 zemí. Můžete si také užít život na venkově spolu s hospodářskými zvířaty při budování vaší plantáže.

Ke stažení zde: Hay Day

Simulační hry Supercell KE STAŽENÍ

2. Farm Ville 2: Country Escape

Dále je tu Farm Ville 2: Útěk z venkova což je zahradnická hra pro Android vyvinutá společností vývojář vedoucí, Zynga.

Hry, které jsou nyní dostupné ve formátu přenosný nabídne 3D grafika což je velmi dobré.

Můžete také hrát online offline bez připojení k internetu, spravovat plantáž, která je tentokrát u pláže.

Stahujte zde: Farm Ville 2: Country Escape

Zynga Trivia Games KE STAŽENÍ

3. Městys

Pak existuje Okres. Hra vyvinutá společností Playrix Hry budou jedinečným způsobem kombinovat simulace výstavby měst a plantáží v jedné hře.

Spravujte plantáže a vydělávejte peníze na vybudování města svých snů. Otevřete také hotely, kavárny, restaurace a zoologické zahrady, abyste zvýšili svůj příjem.

Ke stažení zde: Township

Strategické hry Hry Playrix KE STAŽENÍ

4. Zelená farma 3

Pak existuje Zelená farma 3 v dalším seznamu doporučení pro bezplatné Android zahradnické hry. Tuto hru vytvořil Gameloft.

Zahradnické a pěstitelské hry offline může vám také umožnit vzájemnou interakci a pomáhat plantážím vašich přátel v režimu on-line lol.

Nezapomeňte plnit mise, abyste získali určité předměty a učinili svou farmu co nejlepší.

Ke stažení zde: Green Farm 3

5. LINE Brown Farm

Roztomilé postavy aplikace rychlé zasílání zpráv, LINE je zpět, aby spravovala vaši plantáž. Hnědá farma LINE přivede Browna, medvěda hnědého, aby postavil plantáž svého strýce.

Nejen, že zde najdete i různé LINE postavy jako např Měsíc, Conya další s těmito rozhodně roztomilými a roztomilými kostýmy.

Ke stažení zde: LINE Brown Farm

6. Sklizeň Země

Dále je tu Země sklizně což je umělá zahradnická simulační hra MysteryTag. Tato hra nabízí jednoduchou grafiku, velmi vhodnou pro smartphony s nízkými specifikacemi.

Vaším hlavním úkolem je postavit ostrov na plantážní pole. Stavte ostrovy, chovejte hospodářská zvířata a bojujte s monstry, která chtějí zničit vaši plantáž.

Ke stažení zde: Harvest Land

7. Farm Heroes Saga

Sága Farm Heroes což je logická hra od Kinga. Musíte být obeznámeni s hratelnost tato hra je stejná jako herní série Candy Crush dříve.

Rozdíl je, najdete Cropsies, roztomilé postavičky z ovoce a zeleniny, které vás budou bavit při hraní hry.

Stahujte zde: Farm Heroes Saga

Puzzle King Games KE STAŽENÍ

8. Farm Town

Farm Town je hra vyvinutá společností Foranj. Stejně jako u jiných zahradnických her je vaším hlavním posláním spravovat plantáž a chovat dobytek, abyste zbohatli.

V této hře se nestaráte jen o pole a staráte se o hospodářská zvířata. Můžete také vařit jídlo, stavět vybavení a rybařit.

Ke stažení zde: Farm Town

9. Let's Farm

Můžete si odpočinout a chvíli odpočívat při hraní her Pojďme na farmu. Tato hra pro Android byla vyvinuta Hrací hry a velmi vhodné na hraní ve volném čase.

Hraje 10 milionů uživatelů, můžete se v této hře vzájemně propojit. Zahrada a dokončujte náročné mise, abyste vydělali co nejvíce.

Ke stažení zde: Let's Farm

10. Velká farma: Mobilní sklizeň

Vybaveno okouzlující 3D grafikou, Velká farma: Mobilní sklizeň určitě to budete hrát znovu a znovu. Tato hra samotná byla vyvinuta společností Goodgame Studios.

Proměňte starou farmu plnou rákosí a pokračujte v růstu. V této hře můžete získat jedinečné mise. Například řešení záhady pozorování UFO.

Ke stažení zde: Big Farm: Mobile Harvest

11. Vesnice a statek

Na Vesnice a farma Můžete pocítit pocit z farmářských her s různými zábavnými simulacemi, od vaření, sázení a krmení hospodářských zvířat.

Hra vyvinutá společností PlayDay můžete hrát zdarma.

Abyste ji mohli hrát, musíte mít připojení k internetu, abyste mohli plnit vzrušující mise, které musíte vyzkoušet.

Ke stažení zde: Vesnice a farma

12. Farm Frenzy Zdarma

Farm Frenzy zdarma vyžaduje, abyste proměnili neplodné pole v prosperující farmu.

Zde si můžete zahrát více než 72 úrovní s každou úrovní obtížnosti.

Tato farmářská hra nabízí více než 30 vylepšit budova. Navíc s dobrou grafikou a hudbou na pozadí je to ještě zábavnější, když hrajete ve svém volném čase.

Ke stažení zde: Farm Frenzy Free

13. Farmářský příběh 2

Příběh farmy 2 nejen běžnou zahradnickou hrou pro Android. Vyzbrojeni krásnou 3D grafikou můžete v této vzrušující hře pro Android dělat různé zajímavé aktivity.

Kromě farmářských aktivit si můžete zahrát různé mini hry což je zajímavé. Počínaje rybolovem, těžbou nebo prodejem vámi vyrobeného zboží. To je skvělé!

Ke stažení zde: Farm Story 2

14. Den farmy Moy

Charakter Moy Legrační je, že nyní můžete hrát s tématem farmářských her, které jsou velmi vhodné pro hraní v oddechových časech.

Den farmy Moy sama o sobě je hra vyvinutá společností Aplikace Frojo.

V této hře můžete pozvat Moye, aby pěstoval různé druhy ovoce a zeleniny. Sbírejte a prodávejte, abyste vydělali peníze, abyste mohli začít budovat svou plantáž.

Ke stažení zde: Moy Farm Day

15. Obec obec

Městská vesnice vyžaduje nejen postavit farmu, ale také v ní vybudovat město a další infrastrukturu.

Ve hře vyvinuté společností Jiskřivá společnost zde budete soutěžit více než 60 milionů hráčů ostatní, aby vaše město bylo nejlepší mezi ostatními.

Ke stažení zde: Town Village

To je 15 doporučení pro Android zahradnické a farmářské hry který si můžete zahrát zdarma, je nejlepší v roce 2018. Opravdu se hodí jako materiál na relaxaci a zahnání nudy ve volném čase.

Máte nějaké další tipy na hry? Podíl ve sloupci komentářů ano!

Přečtěte si také články o Hry nebo jiné zajímavé články z Satria Aji Purwoko.