Tech Hack

jak uskutečnit videohovor na webu Whatsapp bez emulátoru

Jak videohovorovat WhatsApp na notebooku bez emulátoru, ukázalo se, že to můžete udělat! Podívejte se, jak uskutečnit videohovory WhatsApp Web bez emulátoru zde ️!

Jak volat přes WhatsApp na notebooku bez emulátoru musí být jednou z věcí, které hledáte během pandemie, jako je tato. Kde všechny pracovní nebo školní aktivity většinou probíhají prostřednictvím videohovorů. Ale je to možné?

WhatsApp jako aplikace povídat si Ten nejoblíbenější má skutečně řadu funkcí, nejen odesílání textových zpráv.

Můžete posílat soubory, obrázky, videa, vytvářet stavy, uskutečňovat hlasové hovory a videohovory. Možná se někteří z vás ptali, jak jinak než na mobilu, dá se to udělat? videohovor WA na notebooku?

Chcete-li odpovědět na vaši otázku, zde je Jakova recenze: metoda videohovor WhatsApp na notebooku a PC což můžete udělat snadno a prakticky, gang.

Problém: Může být Videohovor WhatsApp na notebooku bez emulátoru?

Kromě možnosti přístupu na mobilní telefon má WhatsApp také speciální funkci, kterou lze použít přímo na PC nebo notebooku, tzv. Web WhatsApp nebo WA Web že mnoho lidí ví.

Zdroj fotografií: whatsapp.com (Mnoho lidí se ptá, je možné videohovory na webu WA? Pojďte, zjistěte fakta zde!)

Jaka také diskutoval o tom, jak používat WA Web, víte. Existuje mnoho výhod WA Web, které můžete pocítit, zejména pro ty z vás, kteří mají více aktivit před notebookem.

Například rychlejší odesílání zpráv pomocí klávesnice notebook, který minimalizuje překlep, je dostupný na adrese prohlížeč bez dalších aplikací a další.

I přesto jsou zde také některé nedostatky WA Web, z nichž jeden je WhatsApp Web zatím nepodporuje hlasové hovory ani videohovory i když je váš notebook zakopaný webová kamera a mikrofon, gang.

WhatsApp Web vám však umožňuje uskutečňovat videohovory prostřednictvím e-mailu Messenger pokoje, novou funkci představenou WhatsApp, aby porazila konkurenty, jako jsou Zoom a Google Meet.

Tak to bylo zodpovězeno, problém ohledně toho, jak na to videohovor WhatsApp na notebooku bez emulátoru alias pomocí funkce WhatsApp Web (WA Web).

Jak tedy používáte funkci Messenger Rooms na tomto webu WA? Odpověď najdete v další diskuzi níže!

Metoda Videohovor WhatsApp na notebooku bez a s emulátorem

Pokud jste celou tu dobu upřednostňovali ke komunikaci jinou aplikaci pro videohovory, protože si myslíte, že WhatsApp Web to neumí, pak tentokrát dostanete odpověď a také kroky, gangu.

Bez omezení zde Jaka také poskytne dva způsoby videohovorů na notebooku najednou; Prvním je způsob videohovoru na webu WhatsApp bez emulátoru a druhým je použití emulátoru.

Jak videohovor přes WhatsApp na notebooku bez emulátoru (přes místnosti Messenger)

Pro ty z vás, kteří jsou líní stahovat a instalovat další aplikace do svého notebooku, abyste mohli uskutečňovat videohovory z WhatsApp Web, je tato metoda určena právě vám.

Místo zvědavosti se podívejme na kompletní kroky níže!

1. Vytvořte novou místnost

 • Nejprve si před zahájením videohovoru nejprve vytvořte novou místnost na webu WhatsApp.

 • Chcete-li to provést, klepněte na ikonu 'Připojit' pak vyberte 'Pokoj, místnost'. Poté se zobrazí obrazovka, klepněte na tlačítko 'Pokračovat v Messengeru'.

2. Přihlášení k účtu

 • Poté budete přesměrováni na přihlašovací stránku Messengeru. Zde kliknete na tlačítko 'Pokračovat jako...'.
 • Poté se přihlaste pomocí svého účtu Facebook nebo Messenger.

3. Proveďte videohovor v místnosti

 • V tomto okamžiku budete na chatovací stránce Messengeru. Chcete-li uskutečnit videohovor v místnosti, vy klikněte na ikonu s obrázkem 'fotoaparát'.
 • Poté se objeví nové okno prohlížeče a klikněte na tlačítko 'Snaž se'. Pokud se objeví vyskakovací oznámení s žádostí o povolení používat kameru a mikrofon, stačí stisknout tlačítko 'Dovolit'.

4. Zkopírujte a sdílejte odkaz

 • Dále budete přesměrováni na stránku videohovoru Místnost, která byla vytvořena dříve.

 • Chcete-li uskutečnit videohovor, stačí kliknout na tlačítko 'Kopírovat' a sdílejte odkaz s přáteli nebo lidmi, se kterými chcete videohovory.

Je to hotovo! Pro vaše přátele, kteří se chtějí připojit k videohovoru, stačí kliknout na odkaz, který jste poslali, gangu.

Je to opravdu snadné, správně, jak uskutečnit videohovor WhatsApp Web bez výše uvedeného emulátoru? Ano, i když ve skutečnosti stále nemůžete provádět videohovory přímo ze samotné webové platformy WA.

Ale jako alternativa, když je Zoom chybný, stojí za to vyzkoušet, jak videohovor WhatsApp Web na notebooku bez výše uvedené aplikace.

Metoda Videohovor WhatsApp na notebooku s emulátorem

Až dosud jediný způsob aktivace videohovor WhatsApp na notebooku, který se osvědčil, používá emulátor Android.

Z mnoha lehkých emulátorů Android, které ApkVenue používá, Emulátory Nox takže se nejvíce doporučuje použít jako aplikaci videohovor WhatsApp na notebooku.

Zdroj fotografií: noxofficial.com (Nox je široce používán jako alternativa k aplikacím WhatsApp pro videohovory na noteboocích. Jak to děláte?)

Navíc je tento emulátor také vhodný pro hraní her, takže to můžete udělat pro ty z vás, kteří chtějí hrát hry PUBG Mobile na PC! hehehe...

Místo zdržování zde je návod videohovor WhatsApp na počítačích a noteboocích, které lze snadno praktikovat. Pojďte, podívejte se na kroky!

1. Nainstalujte Nox a WhatsApp na notebook

 • Při prvním je nutné nejprve stáhnout a nainstalovat aplikaci Nox na vašem notebooku. Dělat přihlásit se pomocí účtu Gmail, stejně jako při první aktivaci telefonu Android.
 • Pokud máte, stačí stáhnout Nejnovější WhatsApp APK přes odkaz níže. Pak stačí dvakrát kliknout na tento APK, aby se automaticky nainstaloval na Nox, gang.
Aplikace emulátoru BigNox STAŽTE Aplikace Sociální sítě a zprávy WhatsApp Inc. STAŽENÍ

2. Otevřete aplikaci WhatsApp na Nox

 • Pokud jste provedli všechny výše uvedené kroky, bude výsledek víceméně takový, bando. Stačí otevřít aplikaci WhatsApp nainstalovanou na Nox.

3. Přihlásit se WhatsApp

 • Můžete to udělat dvěma způsoby přihlásit se WhatsApp na Nox. Nejprve můžete přihlásit se s vytvořit nový účet WhatsApp použít jiné telefonní číslo.
 • Za druhé, můžete pomocí hlavního účtu WA v důsledku toho bude účet WA na vašem mobilním telefonu automatickyodhlásit se.
 • Pokud zvolíte druhou možnost, je to nejlepší zálohování chatu Nejprve WhatsApp, aby se mohl vrátit do WhatsApp, který jste nainstalovali na Nox!

4. Přihlásit se WhatsApp Nox funguje

 • Takto vypadá WhatsApp v aplikaci Nox, která byla přihlásit se použijte svůj účet. Chcete-li uskutečnit videohovor, stačí vybrat kontakt nebo skupinu.

5. Začněte dělat Videohovor WhatsApp

 • Chcete-li uskutečnit soukromý nebo skupinový hovor, stačí klepnout ikona videokamery v horní části stránky povídat si.

6. Potvrďte Videohovor WhatsApp

 • Nakonec stačí potvrdit, zda skutečně uskutečníte videohovor. Stačí kliknout volání.

7. Povedlo se!

 • Zhruba takhle to vypadá videohovor WhatsApp pomocí emulátoru Nox. Víceméně to vypadá stejně, jako používáte chytrý telefon Android, že?
 • Můžete také uskutečňovat skupinové videohovory alias skupinový videohovor WhatsApp s maximálně čtyřmi účastníky, gang. Hodně štěstí!

Video: Jak vyrobit Samolepky WhatsApp sám, více zábavy a cool!

No, to je cesta videohovor WhatsApp na notebooku, který si můžete opravdu snadno a prakticky vyzkoušet, gang.

I když nemůžete přímo uskutečňovat videohovory z WA Web, ApkVenue doufá, že v budoucnu bude služba videa a hlasový hovor tato funkce již brzy! Amen...

Také prosím sdílejte a komentujte tento článek, abyste se dostali dál aktualizace nejnovější z JalanTikus. Hodně štěstí a doufám, že užitečné!

Přečtěte si také články o WhatsApp nebo jiné zajímavé články z Satria Aji Purwoko.