Hry

20 nejlepších her pro Android fps zdarma červenec 2017

Nejen na PC existuje také mnoho skvělých her pro Android s žánrem FPS. Toto je 20 nejlepších Android FPS her roku 2017.

Opravdový hráč jako vy musí hru znát FPS? Ano, hry s žánry Střílečka z pohledu první osoby nebo tuto střílečku z pohledu první osoby mají v oblibě hráči z celého světa.

Slavné hry jako Protiúder, Volání povinnostinebo Point Blank nést tento žánr. Ale nejen na PC, existuje také mnoho skvělých Android her se žánrem FPS. tady Nejlepší Android FPS hry 2017.

 • 10 nejvíce vzrušujících her pro Android Fish Fishing Games| Nejnovější 2018!
 • 5 nejlepších bezplatných fotbalových her pro Android 2016

Nejlepší Android FPS hry 2017

v Google Play obchod, je zde obrovský výběr těch nejlepších her z různých žánrů včetně FPS. No, tentokrát si Jaka vybral Hry FPS pro Android to nejlepší, co si můžete zdarma, bezpečně a rychle stáhnout na JalanTikus. Zde je seznam:

1. Sniper Fury

Sniper Fury je jedna z FPS her od gameloftu. V této hře hrajete roli vojáka, jehož úkolem je zabít vašeho protivníka. Jak název napovídá, Snipere, zde využijete více odstřelovacích zbraní.

Stáhněte si hru zde: Sniper Fury

2. Síla střely

Další je Síla kulky. Tuto FPS hru vytvořil Lucas Wilde. V této hře můžete použít více než 20 různých zbraní s 30 kůže. Unikátní je, že hru Bullet Force lze hrát online nebo offline.

Hru stahujte zde: Bullet Force

3. Point Blank Mobile

Úspěch s PC verzí, Zepetto znovu vydal mobilní verzi hry Point Blank. Jmenovaný Point Blank Mobile, tato hra nabízí hratelnost který je podobný jeho desktopové verzi.

Můžete bojovat reálný čas s ostatními prostřednictvím PVP her (1vs1, 2vs2, 4vs4), Campaign a Survival / Challenge.

Stáhněte si hru zde: Point Blank Mobile

4. Sniper 3D Assassin Gun Shooter

Další Android FPS hra je Sniper 3D Assassin Gun střílečka. Hra vyrobena Zábavné hry zdarma zobrazit nejlepší grafiku s hratelnost který je vhodný pro ty z vás, kteří jsou ostřelovači. Existují stovky misí s různými zbraněmi, které si zde můžete vyzkoušet.

Odkaz ke stažení: Sniper 3D Assassin Gun Shooter

Arkádové hry Zábavné hry ke stažení zdarma

5. Moderní Strike Online

Další je Moderní Strike Online. Zde budete hrát roli deratizátora teroristů. Jedna z nejlepších online FPS her nabízí docela dobrou grafiku. K dispozici je 6 herních režimů se 100 různými mapami. Kromě toho existuje 30 typů zbraní, které lze použít.

Hru si stáhněte zde: Modern Strike Online

6. Modern Combat 5: Blackout

Vytvořena Android FPS hra Gameloft nabízí také skvělou grafiku hratelnost což je zábavné a vzrušující. Není divu, že tato Android FPS hra je tak populární. Dokonce Modern Combat 5: Blackout je pátá hra v herní sérii Moderní boj Výstup Gameloft.

Cítit zábavu Modern Combat 5: Blackout na vašem Androidu právě teď. Okamžitě si stáhněte níže nejlepší Android FPS hru.

Odkaz ke stažení: Modern Combat 5: Blackout

Střílecí hry Gameloft KE STAŽENÍ

7. NEZABITÝ

Ve hře NEZABITÝ, budete Lovec zombie nejlepší a nejsilnější. Tato hra pro Android FPS obsahuje více, větších a děsivějších zombie nepřátel. Navíc nechybí ani systém střelby auto oheň díky čemuž se více soustředíte na misi. Zažijte vzrušení ze hry UNKILLED Android FPS!

Odkaz ke stažení: UNKILLED

Střílečky Hry MADFINGER STÁHNOUT

8. Mrtvý efekt

Vyzvěte své odvahy, abyste čelili krvežíznivým zombie, které jsou připraveny vás ve hře bodnout Mrtvý efekt. Tuto Android FPS hru se skvělou grafickou kvalitou a mnoha možnostmi zbraní si musíte stáhnout a vyzkoušet sami na svém telefonu Android.

Odkaz ke stažení: Dead Effect

Střílečky BulkyPix STÁHNOUT

9. Divoký lovec 3D

Po likvidaci nepřítele v podobě vojáků a zombíků ve výše uvedených Android FPS hrách si u této jedné hry můžete na chvíli odpočinout. Ve hře Android FPS s názvem Divoký lovec 3D, musíte lovit divoká zvířata v rozlehlé divočině a poušti. Musíte umět mířit klidně, ale hbitě. V této hře se můžete setkat s největším a nejnebezpečnějším zvířetem na světě. Užijte si vzrušení z pozice lovce a dokončení 200 misí ve 3D hře Wild Hunter, kterou si můžete stáhnout níže.

Odkaz ke stažení: Wild Hunter 3D

Střílečky Itálie Hry STÁHNOUT

10. Krizová akce

Krizová akce nabízí výraznou grafiku v hladkém a cool anime stylu. Výběru zbraní je také hodně a rozhodně vás neomrzí. Počínaje zbraní, riffFle, odstřelovač, dokonce gatling zbraň k dispozici také v této hře Android FPS. Hra vyrobena Hry na hrdiny to může být správná volba pro vás milovníky FPS. Bavte se Krizová akce stažením hry níže.

Odkaz ke stažení: Krizová akce

Střílecí hry na hrdiny KE STAŽENÍ

11. Moderní komando Frontline

Zhluboka se nadechněte a připravte se stisknout spoušť a zastřelit své nepřátele! Moderní Commando Frontline je nejlepší Android FPS hra 2016 plná válečných her. Postavte se nepříteli se zbraněmi Ak 47, odstřelovač, pistole, mini pistole, pancéřová pěst, a další.

Odkaz ke stažení: Modern Commando Frontline

Střílečky Chytré hry KE STAŽENÍ ZDARMA

12. Blitz Brigade – online FPS zábava

Kromě Modern Combat, Gameloft mít Android FPS hru, která není o nic méně vzrušující a zábavná. Blitz Brigade – online FPS zábava nabídka hratelnost barevnější. Můžete si vybrat 12 jedinečných postav a více než 100 zbraní, které můžete použít.

Odkaz ke stažení: Blitz Brigade - Online FPS zábava

Střílecí hry Gameloft KE STAŽENÍ

13. Neonový stín

Když se podíváte na grafiku, možná se na chvíli nestačíte divit. Protože Neonový stín nabízí klasickou, ale skvělou grafiku. Pokud jste ji však hráli, uvědomíte si, že tato hra je rychlá a má hratelnost vzrušující. Pokud se nemůžete dočkat, až pocítíte vzrušení ze hry Neonový stín, stahujte rychle!

Odkaz ke stažení: Neon Shadow

Crescent Moon hry Střílečky STÁHNOUT

14. Kill Shot Bravo

Kill Shot Bravo je vytvořená hra Hothead hry který nabízí ohromující akci. Díky plynulé grafice a skvělým vizuálním efektům střelby a výbuchu je tato hra nutností, abyste ji vyzkoušeli.

Odkaz ke stažení: Kill Shot Bravo

Střílečky Hothead STÁHNOUT

15. Hranice zombie 3

Kromě Modern Combat je tato herní série Android FPS také neméně vzrušující, protože dosáhla třetí série. Zombie Frontier 3 nabízí plynulou grafiku, stejně jako hratelnost což je děsivější a napínavější. Zde musíte bojovat s armádou krvelačných zombie.

Odkaz ke stažení: Zombie Frontier 3

Střílečky Hry FT KE STAŽENÍ

16. Hellgate: London FPS

Hellgate: London FPS je FPS hra vyrobená Společnost HandbitSoft Inc. V této hře musíte zabíjet různé démony před vámi. Nezapomeňte udělat vylepšit zbraně, které ho snadno zabijí.

Odkaz ke stažení: Hellgate: London FPS

17. Závěrečná střela

Hry Netmarble Nezdá se, že by si chtěl nechat ujít vytvoření nejlepší FPS hry pro Android. Jmenovaný Závěrečný výstřel, tato hra má nejlepší grafiku a hratelnost což je docela vzrušující. Kromě toho lze tuto hru hrát také se svými přáteli online.

Odkaz ke stažení: Final Shot

18. Dead Earth: Sci-fi FPS střílečka

Dead Earth: Sci-fi FPS střílečka je Android FPS hra vyrobená Zábava ThunderBull. Tato hra vypráví o člověku, který se vzbouřil proti robotům, kteří chtějí ovládnout Zemi. Hráči jsou povinni vymýtit všechny roboty pomocí různých zbraní, které jim byly poskytnuty.

Odkaz ke stažení: Dead Earth: Sci-fi FPS Shooter

19. N.O.V.A. 3: Freedom Edition

Gameloft nikdy nepřestávejte dělat FPS hru se skvělou grafikou a hratelnost které se líbí mnoha hráčům. Tentokrát je to FPS Android hra od Gameloftu N.O.V.A 3: Freedom Edition. Přestože je spuštěna již delší dobu, tato hra je stále primadonou FPS herních maniaků na Androidu. Tato hra vypráví příběh o návratu lidí na Zemi po několika letech exilu na jiné planetě.

Odkaz ke stažení: N.O.V.A. 3: Freedom Edition

20. Bullet Party CS 2: Jděte do stávky

Pro ty z vás, kteří milují hry Counter Strike na PC, se vám hra určitě bude líbit Hry Bunbo tento. Jmenovaný Bullet Party CS 2: Jděte do stávky tato hra nabízí hratelnost a složku Styl Counter Strike. Při boji zde můžete také používat různé unikátní zbraně. Můžete bojovat s BOTem nebo s ostatními hráči online.

Odkaz ke stažení: Bullet Party CS 2: GO STRIKE

To je Nejlepší Android FPS hry 2017. Která z těchto Android FPS her je vaše oblíbená? Pokud máte nějaké další doporučení na hry FPS, podíl ve sloupci komentářů ano.

Pokud hledáte hry s jinými motivy, můžete je vidět níže:

 • Hry pro Android Futsal
 • Android fotbalové hry
 • Badmintonové hry pro Android
 • Volejbalová hra pro Android
 • Android Hry Rybaření
 • Android Endless Running Games
 • Android Motocyklové závodní hry
 • Hry Android Sniper
 • Hry FPS pro Android
$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found