Software

7 „tajných“ aplikací Google, které určitě neznáte

Google také vytvořil některé další skvělé aplikace, které jsou velmi užitečné pro uživatele Androidu. Bohužel tyto aplikace nejsou veřejně představeny a jsou „skryté“ v Obchodě Play.

YouTube, Gmail, Chrome, Mapy nebo Disk je aplikace vyvinutá společností Google. Těchto pět aplikací je prakticky vždy k dispozici a je nainstalováno na každém smartphonu se systémem Android. Nebuďte překvapeni, protože operační systém Android, který používáme, byl také vyvinut technologickou společností se sídlem v Indonésii Amerika že.

Kromě těchto pěti aplikací se zdá, že Google vytvořil také několik dalších skvělých aplikací velmi užitečné pro uživatele Androidu. Bohužel tyto aplikace nejsou veřejně představeny a jsou skryté v Obchod Play. Místo zvědavosti se stačí podívat na následující článek.

  • 6 tajných funkcí prohlížeče Google Chrome v systému Android, které se používají zřídka
  • 6 neúspěšných gadgetů Google, které možná neznáte
  • 10 slavných produktů Google, které selhaly a nechtěly

7 tajných Google Apps, které určitě neznáte

1. Fotoskener

Fotoskener je nejlepší aplikace pro skenování a ukládání vašich starých fotografií. Tato aplikace velmi jednoduché, stačí umístit fotoaparát do starého fotorámečku a on jej automaticky zachytí a uloží. Kromě toho může PhotoScan vytvořit také vaše staré, opotřebované fotografie jasnější a čistší. Každá fotografie zachycená PhotoScan se také automaticky uloží do Fotky Google.

2. Google Trips

Jakmile si tuto aplikaci nainstalujete, vaše minulé i budoucí cestovní plány budou automaticky se objeví na hlavní stránce. Google Trips dokáže rozpoznat e-maily obsahující cestovní plány a rezervace hotelů nebo restaurací a poté je umístit do jedné složky.

Kromě toho také Trips umí poradit ohledně hotelů, turistických atrakcí až po nejlepší letové řády. Informace o místní měně a nejbližší nemocnici k dispozici také v této aplikaci.

3. Důvěryhodné kontakty

Důvěryhodné kontakty pravděpodobně skvělá aplikace pro rodiny, zejména pro rodiče, kteří se neustále obávají, kam jejich dítě jde nebo si hraje. Tato aplikace může říct umístění svůj smartphone kdykoli a kdekoli.

Jedinečně tato aplikace vyžaduje schválení od někoho, kdo chce být požádán o její umístění. To znamená, Důvěryhodné kontakty nelze zneužít pro negativní účely nebo kriminální činy. Kromě Androidu je tato aplikace dostupná i pro iOS.

4. Vědecký žurnál

Vědecký žurnál je aplikace, která je schopna zaznamenávat pozorování a experimenty, které provádíte po celém světě. Tato aplikace je velmi dobrá pro použití dětmi a teenagery, zejména těmi, kteří milovat vědu.

Ve Vědeckém žurnálu jsou Panel nástrojů vědecký experiment, který zahrnuje senzory ve vašem smartphonu. Do oznámení automaticky se objeví, když senzor na vašem smartphonu něco zachytí.

5. Centrum usnadnění

Centrum usnadnění nemusí být užitečné pro lidi s normálním zrakem. Tato aplikace je však velmi užitečná pro uživatele chytrých telefonů, kteří mít problémy se zrakem.

Pomocí tlačítka skenování na obrazovce lidé s problémy se zrakem může zadat požadovanou aplikaci a poskytnout hodnocení nebo návrhy pro aplikaci. Pozdější vývojáři mohou tento vstup použít k opravit aplikaci jsou pro lidi se stejným problémem.

6. Umění a kultura

Mnoho lidí k tomu nemá příležitost cestovat kolem světato však neomezuje milovníka umění, aby viděl divy umění, které existují po celém světě. Google přináší úžasné umění z celého světa do jedné aplikace s názvem Umění a kultura. Nejen umění malířství nebo sochařství, tato aplikace vám také může poskytnout informace o historii země nebo pozadí světově proslulých umělců.

7. Toontastické 3D

S Toontastické 3D, můžeš vytvářet animované příběhy pomocí postav a scénářů, které byly poskytnuty. Tato aplikace může také podporovat uživatele, kteří se chtějí naučit vytvářet animace, aby mohli dále pracovat.

Toontastic 3D je součástí nejlepší alternativní aplikace od Googlu. Pokud jste typ člověka, který milostná animace a chcete, aby vaše práce byla široce známá, pak musí být tato aplikace nainstalována na vašem smartphonu.

To je 7 tajných aplikací Google, které určitě neznáte. Výše uvedené aplikace jsou užitečné pouze pro určité lidi, ale jejich instalací do smartphonu není nic špatného. Která ze 7 aplikací podle vás vypadá zajímavě? Napište do kolonky komentářů ano!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found