Prohlížeč

5 nejbezpečnějších vyhledávačů kromě vyhledávání Google!

Chcete-li, aby bylo vaše prohlížení bezpečnější, použijte pět nejbezpečnějších vyhledávačů v tomto článku, abyste byli bez žertů, které vás rády špehují.

Každý den, vždy budete procházení najít informace o čemkoli. Proč? Protože prohlížení je nejjednodušší činností, jak získat informace online reálný čas momentálně. Samozřejmě nejen nějaké informace, ale všechny novinky z celého světa, které zde můžete mít.

Na druhou stranu je touha po bezpečném prohlížení velmi vysoká. Samozřejmě hledaný komfort je kde vyhledávače nesledují vaše vyhledávání, nesleduje IP adresu, stejně jako neukládat cookies a Dějiny. ApkVenue proto kromě Vyhledávání Google poskytuje seznam nejbezpečnějších vyhledávačů.

  • Na rozdíl od Googlu vás tyto 4 vyhledávače nebudou špehovat
  • 7 vyhledávačů, které byly oblíbené, než se objevil Google
  • Toto jsou 3 vyhledávače, které vám kromě Googlu rozumí nejvíce

5 nejbezpečnějších vyhledávačů kromě vyhledávání Google!

1. DuckDuckGo

DuckDuckGo je jedním z nejlepších vyhledávačů, který respektuje jakýkoli druh soukromí, který od vyhledávače hledáte. Kromě zlepšení vyhledávání vyhledávač tento také nabízí řadu funkcí, které jsou lepší než Vyhledávání Google. V některých ohledech nabízí DuckDuckGo také přesnější a informativnější výsledky vyhledávání než známé vyhledávače jako Google Search. Máte zájem to vyzkoušet?

2. Úvodní stránka

Samozřejmě peklo, Vyhledávání Google je již při procházení tou nejlepší odpovědí. Tento vyhledávač je známý tím, že je dostatečně silný na to, aby dělal všechny druhy vyhledávání. Nyní, pokud stále nemůžete jít dál z Vyhledávání Google, ale chcete se cítit vyhledávač což je bezpečnější a pohodlnější, můžete použít Úvodní stránka. Startpage sice používá vyhledávací systém od Google, ale samozřejmě odstraněním všech dostupných funkcí sledování. Pokud tedy chcete vyhledávat, aniž byste chtěli být sledováni Googlem, použijte úvodní stránku.

3. Odpojte vyhledávání

Odpojit vyhledávání být odpovědí na řešení pomocí nejbezpečnějšího vyhledávače. Odpojit umožňuje používat vyhledávač aniž byste sledovali, jaké jsou vaše aktivity v kyberprostoru. Ve skutečnosti můžete při používání Odpojit vyhledávání stále používat vyhledávač Yahoo a Bing zapnuty server Odpojte se a stále vás vůbec nesleduje. Ach ano, Disconnect nabízí také placenou verzi pro PC a smartphony, která chrání před všemi formami sledování a malware hrozivý.

4. Ixquick

Pokud jste dostali informace o Úvodní stránce, měli byste vědět i další věci. Kromě toho, že je to nejlepší vyhledávač, který můžete použít, Ixquick stát se také hlavním vyhledávačem společnosti, která provozuje Startpage. Ixquick, mírně odlišný od Startpage, stále čerpá výsledky z různých zdrojů včetně Googlu. Ixquick a Startpage sdílejí stejný základní designový model, včetně funkcí poskytovaných na Startpage.

5. Soukromník

Nikdy nezkusil soukromý pronajímatel? Ano, Privatelee je výkonný bezpečný vyhledávač, který můžete používat při procházení. Vyhledávače pomáhá vám procházet bezpečná vyhledávání pomocí přísných filtrů. Kromě toho Privatelee také nenechal klíčová slova co hledáte k použití reklamy. Tento výkonný vyhledávač nabízí funkce PowerSearch což umožňuje konfigurovat ještě více zdrojů vyhledávání.

To je pět nejbezpečnějších vyhledávačů které byste mohli použít jako svého společníka při procházení. Tento článek znamená, že víte, že kromě Vyhledávání Google můžete použít i další vyhledávače. Doufejme, že vám tento článek pomůže k bezpečnějšímu a pohodlnějšímu procházení. Podíl váš názor ve sloupci komentářů níže ano.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found